Skup aut Inowrocław

Inowrocław – skupujemy samochody na korzystnych warunkach

Oferujemy Państwu skup aut w mieście Inowrocław – to korzystna oferta dla właścicieli wszelkiego rodzaju pojazdów, którzy chcą się pozbyć w szybkim czasie wadliwego samochodu, a do tego otrzymać za niego niemałą kwotę pieniędzy. Takie warunki spełnia nasza firma auto-kurek.pl.

Oprócz skupu aut, naprawiamy również układy kierownicze, wymieniamy filtry oleju. Na pewno nie będą Państwo żałowali wybrania naszej firmy. Nasi Klienci są zawsze zadowoleni z przeprowadzonych transakcji i oferowanych im usług, dzięki czemu wracają do nas i polecają również nasze usługi innym osobom, przez co obecnie jesteśmy jedną z najbardziej popularnych firm tego typu. Wypłacamy gotówkę do ręki albo przelewamy ustaloną kwotę pieniędzy na podane konto bankowe.

skup aut inowrocław
kontakt telefoniczny

Jak wygląda transakcja?


Kontakt telefoniczny

Decydując się na usługi naszego przedsiębiorstwa, możecie Państwo liczyć na wygodną i natychmiastową procedurę skupu auta. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszą spółką – jesteśmy dostępni pod numerami 660 637 702, 692 443 443. Można też wypełnić formularz kontaktowy znajdujący się na naszej witrynie internetowej.


Oględziny auta

Wspólnie wyznaczany przystępny termin, w którym jeden z naszych pracowników przyjedzie pod wyznaczony przez Państwa adres, aby przeprowadzić oględziny auta i określić jego wartość (ta usługa jest bezpłatna). Sporządzamy to na podstawie rocznika, marki oraz stanu technicznego.


Kupno samochodu

Całość, finalnie kończy się zbyciem samochodu i podpisaniem wymaganych dokumentów (gwarantujemy zero zbędnych formalności). Na koniec wypłacamy gotówkę.

Warto wybrać nasze usługi. Co możemy zagwarantować?

  • podchodzimy indywidualnie do klienta,
  • zapewniamy uczciwe wyceny,
  • od razu wypłacamy pieniądze za samochód,
  • skupujemy wszystkie auta bez względu na ich stan techniczny i markę
  • w naszej firmie możecie Państwo liczyć na niewielką ilość formalności,
  • dojeżdżamy pod wyznaczony przez klienta adres na swój koszt,
  • po odbiór samochodu zgłaszamy się z własnym transportem.
laweta z autami

Skup aut – Inowrocław

Skup aut oferowany przez naszą firmę auto-kurek.pl to wybór najlepszy z możliwych! Dbamy o każdego klienta, informujemy o wszelkich niezbędnych formalnościach. Wiemy, jak ważne jest dla naszych klientów również to, aby sprzedać pojazd po jak najbardziej atrakcyjnej cenie. Pracownicy Auto Kurek dokonują dokładnych oględzin auta i wyceniają je adekwatnie do stanu technicznego. Naszą działalność prowadzimy siedem dni w tygodniu, dwadzieścia cztery godziny na dobę. W razie potrzeby udzielimy porad oraz dostarczymy wszelkich informacji, które pomogą Państwu podjąć odpowiednią decyzję. Warto nam zaufać, ponieważ mamy spore doświadczenie w tej branży.

Dobra cena za każde auto – skupujemy również w Inowrocławiu

Prowadzimy skup aut między innymi w takim mieście jak Inowrocław, zawsze oferując dobre ceny za pojazd, który jest przekazywany przez klienta w ręce naszych pracowników. Jesteśmy przekonani, że sprostamy Państwa oczekiwaniom. Gwarantujemy zadowolenie z każdej usługi. Zachęcamy do przejrzenia naszej strony internetowej auto-kurek.pl i wybrania oferty, która będzie dostosowana do Państwa potrzeb.

transport lawetą z uszkodzonymi pojazdami

Formularz zgłoszeniowy