Skup aut Radziejów

W naszym skupie aut w Radziejowie można sprzedać praktycznie każdy pojazd i uzyskać z tego tytułu wynagrodzenie w wysokości od 300 zł do 200 000 zł. Na skup samochodów używanych w Radziejowie przyjmujemy praktycznie wszystkie modele – zarówno te zniszczone, zużyte i wyeksploatowane, jak i praktycznie nowe i bez śladów zużycia. Można u nas sprzedać auta osobowe, SUVy, terenówki, sportowe, autobusy i auta ciężarowe.

Auto szrot Radziejów – skup aut – Auto Kurek

Nasz auto skup 24h ma wiele zalet, dzięki którym jest najpopularniejszy w regionie. Po samochód, jesli jest niesprawne, możemy przyjechać naszym własnym transportem, a należność zawsze standardowo wypłacamy w formie gotówki do ręki lub przelewem na konto, ale tylko na wyraźne życzenie klienta. Ponadto jesteśmy dostępni przez całą dobę.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Jak przebiega transakcja?


Kontakt telefoniczny

Pierwszym etapem naszej współpracy jest kontakt telefoniczny. Zgłoszenia chęci sprzedaży pojazdu można także dokonać za pomocą wiadomości e-mail lub też korzystając z formularza kontaktowego dostępnego na stronie WWW. Podczas rozmowy z konsultantem należy przekazać jak najwięcej informacji dotyczących pojazdu i umówić się na oględziny.


Oględziny auta

W kolejnym kroku przeprowadzamy inspekcję pojazdu wysyłając na wskazane miejsce jednego z naszych rzeczoznawców. Pracownik dokonuje szczegółowej inspekcji pojazdu i jednocześnie wyceni go, biorąc przy tym pod uwagę stan techniczny i wizualny samochodu.


Kupno samochodu

Transakcja kończy się zbyciem pojazdu i podpisaniem stosownych dokumentów. Należy do nich przede wszystkim umowa kupna-sprzedaży. Po jej podpisaniu przychodzi czas na rozliczenie w formie gotówkowej.

Formularz zgłoszeniowy


  skup aut Radziejów

  Skup aut w Radziejowie Auto Kurek – poznaj nasze zalety

  Skupowanie samochodów uszkodzonych i sprawnych to podstawa działalności naszej firmy i usługę tę realizujemy już od wielu lat. Dzięki temu dopracowaliśmy ją dosłownie do perfekcji. Nasz skup pojazdów powypadkowych i sprawnych zatrudnia przede wszystkim najlepszych specjalistów z branży motoryzacyjnej. Wszyscy dzięki cyklicznym szkoleniom i ogromnej wiedzy chętnie pomogą w procesie sprzedaży auta i przekażą informację na temat tego, co zrobić tuż po sprzedaży swojego samochodu. Ponadto nasz skup pojazdów w Radziekowie posiada wszelkie certyfikaty uprawniające nas do realizowania tego typu usługi, a zaplecze prawników sprawia, że wcześniej przygotowane umowy są proste i skutecznie chronią obie strony współpracy. Z tego powodu codziennie obsługujemy wielu klientów i staramy się rozwijać, dlatego nasz skup aut na części i w całości jest jednym z najbardziej popularnych w regionie. Skontaktuj się z nami koniecznie i uzgodnij termin inspekcji swojego samochodu.

  FAQ

  Jakie auta skupujemy?

  Chętnie skupujemy każdy rodzaj pojazdu – samochody osobowe, ciężarowe, terenowe czy też te o specjalistycznym przeznaczeniu. Nie jest istotny model, marka, rocznik czy stan, dlatego korzystając z usług naszego skupu aut w Radziejowie możesz szybko i sprawie sprzedać swój samochód.

  Ile czasu trwa sprzedaż w skupie aut?

  Staramy się działać szybko i sprawnie, gdyż cenimy czas naszych klientów. Po ustaleniu terminu oględzin i dokonania inspekcji proponujemy cenę, która po akceptacji i podpisaniu niezbędnych dokumentów jest wypłacana do ręki w formie gotówkowej. Najczęściej transakcja trwa 1 dzień roboczy.

  Jak wyceniacie samochody?

  Samochody zawsze wyceniamy na podstawie dokonanej inspekcji, podczas której bierzemy pod uwagę wady i zalety pojazdu, a także stan techniczny i wizualny. Cena jest adekwatna do zgromadzonych informacji i mieści się w zakresie od 300 do 200 000 zł.

  Skup aut Radziejów i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (kujawsko-pomorskie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627