Skup aut Radziejów

W naszym skupie aut w Radziejowie można sprzedać praktycznie każdy pojazd i uzyskać z tego tytułu wynagrodzenie w wysokości od 300 zł do 200 000 zł. Na skup samochodów używanych w Radziejowie przyjmujemy praktycznie wszystkie modele – zarówno te zniszczone, zużyte i wyeksploatowane, jak i praktycznie nowe i bez śladów zużycia. Można u nas sprzedać auta osobowe, SUVy, terenówki, sportowe, autobusy i auta ciężarowe.

Auto szrot Radziejów – skup aut – Auto Kurek

Nasz auto skup 24h ma wiele zalet, dzięki którym jest najpopularniejszy w regionie. Po samochód, jesli jest niesprawne, możemy przyjechać naszym własnym transportem, a należność zawsze standardowo wypłacamy w formie gotówki do ręki lub przelewem na konto, ale tylko na wyraźne życzenie klienta. Ponadto jesteśmy dostępni przez całą dobę.

kontakt telefoniczny

Jak przebiega transakcja?


Kontakt telefoniczny

Pierwszym etapem naszej współpracy jest kontakt telefoniczny. Zgłoszenia chęci sprzedaży pojazdu można także dokonać za pomocą wiadomości e-mail lub też korzystając z formularza kontaktowego dostępnego na stronie WWW. Podczas rozmowy z konsultantem należy przekazać jak najwięcej informacji dotyczących pojazdu i umówić się na oględziny.


Oględziny auta

W kolejnym kroku przeprowadzamy inspekcję pojazdu wysyłając na wskazane miejsce jednego z naszych rzeczoznawców. Pracownik dokonuje szczegółowej inspekcji pojazdu i jednocześnie wyceni go, biorąc przy tym pod uwagę stan techniczny i wizualny samochodu.


Kupno samochodu

Transakcja kończy się zbyciem pojazdu i podpisaniem stosownych dokumentów. Należy do nich przede wszystkim umowa kupna-sprzedaży. Po jej podpisaniu przychodzi czas na rozliczenie w formie gotówkowej.

Formularz zgłoszeniowy

  skup aut Radziejów

  Skup aut w Radziejowie Auto Kurek – poznaj nasze zalety

  Skupowanie samochodów uszkodzonych i sprawnych to podstawa działalności naszej firmy i usługę tę realizujemy już od wielu lat. Dzięki temu dopracowaliśmy ją dosłownie do perfekcji. Nasz skup pojazdów powypadkowych i sprawnych zatrudnia przede wszystkim najlepszych specjalistów z branży motoryzacyjnej. Wszyscy dzięki cyklicznym szkoleniom i ogromnej wiedzy chętnie pomogą w procesie sprzedaży auta i przekażą informację na temat tego, co zrobić tuż po sprzedaży swojego samochodu. Ponadto nasz skup pojazdów w Radziekowie posiada wszelkie certyfikaty uprawniające nas do realizowania tego typu usługi, a zaplecze prawników sprawia, że wcześniej przygotowane umowy są proste i skutecznie chronią obie strony współpracy. Z tego powodu codziennie obsługujemy wielu klientów i staramy się rozwijać, dlatego nasz skup aut na części i w całości jest jednym z najbardziej popularnych w regionie. Skontaktuj się z nami koniecznie i uzgodnij termin inspekcji swojego samochodu.

  FAQ

  Jakie auta skupujemy?

  Chętnie skupujemy każdy rodzaj pojazdu – samochody osobowe, ciężarowe, terenowe czy też te o specjalistycznym przeznaczeniu. Nie jest istotny model, marka, rocznik czy stan, dlatego korzystając z usług naszego skupu aut w Radziejowie możesz szybko i sprawie sprzedać swój samochód.

  Ile czasu trwa sprzedaż w skupie aut?

  Staramy się działać szybko i sprawnie, gdyż cenimy czas naszych klientów. Po ustaleniu terminu oględzin i dokonania inspekcji proponujemy cenę, która po akceptacji i podpisaniu niezbędnych dokumentów jest wypłacana do ręki w formie gotówkowej. Najczęściej transakcja trwa 1 dzień roboczy.

  Jak wyceniacie samochody?

  Samochody zawsze wyceniamy na podstawie dokonanej inspekcji, podczas której bierzemy pod uwagę wady i zalety pojazdu, a także stan techniczny i wizualny. Cena jest adekwatna do zgromadzonych informacji i mieści się w zakresie od 300 do 200 000 zł.

  Skup aut Radziejów i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (kujawsko-pomorskie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443


  Kasacja: 660 637 702


  Skup aut: 600 072 558


  Oddział Szczecin: 690 209 209


  Sprzedaż części do
  aut osobowych:
  728 321 225


  Sprzedaż części do
  aut dostawczych:
  734 451 627