Skup aut Aleksandrów Kujawski - skup samochodów używanych

W skupie aut w Aleksandrowie Kujawskim Auto Kurek skupujemy praktycznie każdy pojazd, którego data produkcji mieści się w zakresie 1960-2014 i oferujemy za nie od 300 do 200 000 zł. Przyjmujemy auta w doskonałym stanie, kolekcjonerskie oraz samochody, które lata świetności mają już daleko za sobą.

Skup samochodów Aleksandrów Kujawski – Auto Kurek

Ponadto skupujemy także auta powypadkowe, popowodziowe i nienadające się do dalszej naprawy. Nasz skup samochodów osobowych w Aleksandrowie Kujawskim jest nastawiony na bezproblemową, szybką i bardzo przyjazną transakcję. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą skupu aut 24h już dziś.

Najwyższe ceny odkupu w Auto skup Kurek Aleksandrów Kujawski - zadzwoń 692 443 443

Poznaj przebieg transakcji z firmą Auto Kurek


Kontakt telefoniczny

Pierwszym krokiem przy sprzedaży auta firmie Auto Kurek jest skontaktowanie się z naszymi pracownikami pod numerem telefonu 660 637 702 lub 692 443 443 bądź skorzystanie z formularza kontaktowego, dostępnego na naszej stronie. Zachęcamy również do wysłania tradycyjnego e-maila. Warto w nim zawrzeć wszystkie podstawowe informacje na temat danego auta.


Oględziny auta

Po uzgodnieniu terminu osobistego spotkania nasz pracownik zjawi się w ustalonym miejscu i czasie, po czym dokona inspekcji samochodu. Ocenione zostaną zalety i wady auta, np. stan zewnętrzny oraz stan kabiny, jak i elementy mechaniczne. Wówczas pracownik zaproponuje cenę adekwatną do stanu danego pojazdu.


Kupno samochodu

Po zaakceptowaniu ceny przez klienta pracownik przedstawi przejrzystą umowę i będzie prosił o kilka podstawowych dokumentów. Po podpisaniu umowy nastąpi wypłata należności w formie gotówkowej lub poprzez przelew internetowy (na żądanie klienta).

Formularz zgłoszeniowy


  Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty:

  • przyjazne nastawienie,
  • dogodne terminy inspekcji,
  • natychmiastowa wypłata gotówki,
  • dostępności pracowników 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu,
  • atrakcyjny cennik,
  • brak dodatkowych opłat związanych ze sprzedażą auta.
  skup aut Aleksandrów Kujawski

  Sprzedaj auto w skupie aut z Aleksandrowa Kujawskiego i okolic!

  Nasz skup aut w Aleksandrowie Kujawskim za gotówkę Auto Kurek jest rozwiązaniem dla wszelkich problemów pojawiających się przy sprzedaży samochodu osobiście. Niesłowni klienci, zaniżenie cen czy wreszcie niebezpieczeństwa związane z płatnością to tylko kilka z problemów, z którymi spotyka się każdy prywatny sprzedawca samochodu. Warto ich uniknąć. Auto Skup 24h Auto Kurek to gwarant jakości i zarazem firma, która skupuje praktycznie każde auto. Z chęcią odkupimy samochód terenowy, sportowy lub specjalistyczny, jak i auta poleasingowe, wyeksploatowane, popowodziowe czy po pożarach.

  skup aut Aleksandrów Kujawski

  Skup aut z Aleksandrowa Kujawskiego i okolic – szybko i bez zbędnego oczekiwania

  Skupowanie samochodów używanych w Aleksandrowie Kujawskim to nasza specjalność już od wielu lat, dlatego oferujemy naszym klientom najlepsze warunki na rynku. Podczas inspekcji samochodu ocenimy nie tylko wady, lecz także zalety. Wiele innych skupów aut w Aleksandrowie Kujawskim i okolicach zwraca uwagę wyłącznie na wady auta, takie jak wyeksploatowane zawieszenie, zniszczona tapicerka czy nieświeży lakier. U nas jest zupełnie odwrotnie, gdyż pracownik weźmie pod uwagę także czynniki podwyższające cenę, np. niski przebieg czy dobrej jakości lakier lub kompletne wyposażenie. Zapraszamy!

  Skup aut Aleksandrów Kujawski i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (kujawsko-pomorskie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627