Skup aut Aleksandrów Kujawski

W skupie aut w Aleksandrowie Kujawskim Auto Kurek skupujemy praktycznie każdy pojazd, którego data produkcji mieści się w zakresie 1960-2014 i oferujemy za nie od 300 do 200 000 zł. Przyjmujemy auta w doskonałym stanie, kolekcjonerskie oraz samochody, które lata świetności mają już daleko za sobą. Ponadto skupujemy także auta powypadkowe, popowodziowe i nienadające się do dalszej naprawy. Nasz skup samochodów osobowych w Aleksandrowie Kujawskim jest nastawiony na bezproblemową, szybką i bardzo przyjazną transakcję. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą skupu aut 24h już dziś.

kontakt telefoniczny

Poznaj przebieg transakcji z firmą Auto Kurek


Kontakt telefoniczny

Pierwszym krokiem przy sprzedaży auta firmie Auto Kurek jest skontaktowanie się z naszymi pracownikami pod numerem telefonu 660 637 702 lub 692 443 443 bądź skorzystanie z formularza kontaktowego, dostępnego na naszej stronie. Zachęcamy również do wysłania tradycyjnego e-maila. Warto w nim zawrzeć wszystkie podstawowe informacje na temat danego auta.


Oględziny auta

Po uzgodnieniu terminu osobistego spotkania nasz pracownik zjawi się w ustalonym miejscu i czasie, po czym dokona inspekcji samochodu. Ocenione zostaną zalety i wady auta, np. stan zewnętrzny oraz stan kabiny, jak i elementy mechaniczne. Wówczas pracownik zaproponuje cenę adekwatną do stanu danego pojazdu.


Kupno samochodu

Po zaakceptowaniu ceny przez klienta pracownik przedstawi przejrzystą umowę i będzie prosił o kilka podstawowych dokumentów. Po podpisaniu umowy nastąpi wypłata należności w formie gotówkowej lub poprzez przelew internetowy (na żądanie klienta).

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty:

  • przyjazne nastawienie,
  • dogodne terminy inspekcji,
  • natychmiastowa wypłata gotówki,
  • dostępności pracowników 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu,
  • atrakcyjny cennik,
  • brak dodatkowych opłat związanych ze sprzedażą auta.
skup samochodów i pojazdów - sprawdź cennik

Sprzedaj auto firmie Auto Kurek!

Nasz skup aut w Aleksandrowie Kujawskim za gotówkę Auto Kurek jest rozwiązaniem dla wszelkich problemów pojawiających się przy sprzedaży samochodu osobiście. Niesłowni klienci, zaniżenie cen czy wreszcie niebezpieczeństwa związane z płatnością to tylko kilka z problemów, z którymi spotyka się każdy prywatny sprzedawca samochodu. Warto ich uniknąć. Auto Skup 24h Auto Kurek to gwarant jakości i zarazem firma, która skupuje praktycznie każde auto. Z chęcią odkupimy samochód terenowy, sportowy lub specjalistyczny, jak i auta poleasingowe, wyeksploatowane, popowodziowe czy po pożarach.

Sprzedaj auto szybko i bez zbędnego oczekiwania

Skupowanie samochodów używanych w Aleksandrowie Kujawskim to nasza specjalność już od wielu lat, dlatego oferujemy naszym klientom najlepsze warunki na rynku. Podczas inspekcji samochodu ocenimy nie tylko wady, lecz także zalety. Wiele innych skupów aut w Aleksandrowie Kujawskim i okolicach zwraca uwagę wyłącznie na wady auta, takie jak wyeksploatowane zawieszenie, zniszczona tapicerka czy nieświeży lakier. U nas jest zupełnie odwrotnie, gdyż pracownik weźmie pod uwagę także czynniki podwyższające cenę, np. niski przebieg czy dobrej jakości lakier lub kompletne wyposażenie. Zapraszamy!

auta używane skupujemy za gotówkę

Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w poniższym formularzu.

Formularz zgłoszeniowy