Skup aut Chodecz

Zapraszamy do naszego skupu aut w Chodczu, gdzie możesz z łatwością sprzedać każdy samochód. Przyjmujemy auta używane i sprawne, jak i pojazdy powypadkowe i zniszczone. Możesz u nas sprzedać samochód typu SUV, małe auto miejskie, duże pojazdy ciężarowe lub dostawcze. W zależności od stanu danego egzemplarza, w naszym skupie aut za gotówkę wypłacamy wynagrodzenie w wysokości od 300 zł do 200 000 zł.

Auto szrot Chodecz – skup aut – Auto Kurek

Nasz skup aut w Chodczu ma wiele zalet, dzięki którym jest najpopularniejszy w całym regionie i okolicy. Przede wszystkim zapewniamy korzystny cennik skupu aut, a także możliwość darmowego odbioru sprzedawanego samochodu naszym własnym transportem. Ponadto w skupie aut na części i w całości Auto Kurek wypłacamy wynagrodzenie w formie gotówki do ręki lub przelewem na konto na życzenie klienta.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Jak przebiega transakcja?


Kontakt telefoniczny

Aby rozpocząć współpracę z naszym skupem aut w Chodczu, należy skontaktować się z konsultantem, korzystając z infolinii bądź przesłać nam wiadomość drogą mailową. Można także wypełnić intuicyjny w obsłudze formularz kontaktowy, na podstawie którego pracownicy skontaktują się z klientem w celu ustalenia dogodnego terminu na oględziny.


Oględziny pojazdu

Oględziny pojazdu to jeden z najważniejszych etapów naszej współpracy. Podczas inspekcji rzeczoznawca sprawdza stan techniczny i wizualny pojazdu, a także kompletność dokumentów oraz ich oryginalność. Na podstawie zebranych danych i dokonanej analizy jest w stanie sporządzić profesjonalną wycenę.


Kupno samochodu

Sprzedaż samochodu kończy się podpisaniem umowy kupna-sprzedaży oraz wypłatą ustalonej wcześniej kwoty w formie gotówkowej. Wynagrodzenie możemy również przekazać na wskazane przez klienta konto bankowe. Cała transakcja nie zajmuje wiele czasu, zwykle jest w stanie zakończyć się w ciągu jednego dnia roboczego.

Formularz zgłoszeniowy


  skup aut Chodecz

  Dlaczego lepiej sprzedać auto w naszym Auto Skupie niż w mediach?

  Nasz skup aut w Chodczu i okolicach jest doskonałym wyborem w przypadku, gdy chcesz szybko i bez zbędnych formalności sprzedać swoje auto w przeciągu 24 godzin od chwili skontaktowania się z nami. Nasz skup aut w Chodczu jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które cenią swój czas i bezpieczeństwo. Zatrudniamy wyłącznie najlepszych specjalistów i mamy własne umowy, dzięki którym proces sprzedaży pojazdu w naszym skupie aut za gotówkę jest prosty, szybki i pozbawiony wszelkiego ryzyka. Ponadto zapewniamy komfort podczas transakcji oraz przyjazną atmosferę, jak i korzystny cennik skupu aut. Chcesz skorzystać z tej oferty? Koniecznie zadzwoń do nas lub napisz i ustal termin wizyty w naszym auto skupie 24h lub podaj nam adres, pod którym znajduje się Twój samochód.

  Skup aut Chodecz i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (kujawsko-pomorskie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627