Skup aut Lubień Kujawski

Do naszego skupu aut w Lubieniu Kujawskim każdy może z łatwością oddać samochód osobowy, ciężarowy czy specjalistyczny i uzyskać wynagrodzenie w wysokości od 300 zł do 200 000 zł. Wysokość świadczenia jest zależna od jego stanu i kompletności. Przyjmujemy do auto skupu 24h Auto Kurek samochody prawie nowe, jak i te zniszczone, wyeksploatowane i nadające się do naprawy.

Auto szrot Lubień Kujawski – skup aut – Auto Kurek

Wśród wielu zalet naszego skupu aut w Lubieniu Kujawskim warto wymienić między innymi szybką obsługę – możesz nam sprzedać samochód w ciągu jednego tylko dnia. Oferujemy darmowy transport na terenie całego miasta i okolic, a także pełną pomoc na każdym etapie sprzedaży. Dowiedz się więcej na temat naszego skupu aut i sprzedaj nam swój samochód, niezależnie od jego stanu i marki oraz rocznika.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Jak przebiega transakcja?


Kontakt telefoniczny

Procedura skupu samochodów w Lubieniu Kujawskim rozpoczyna się zawsze od kontaktu telefonicznego bądź przez wysłanie wiadomości za pośrednictwem formularza online, dostępnego na naszej stronie internetowej. Informacje dotyczące pojazdu można także przesłać drogą mailową. Podczas pierwszej rozmowy z konsultantem należy wskazać dowolne miejsce i termin spotkania.


Oględziny pojazdu

Kolejnym krokiem są oględziny auta. Pod wskazany przez klienta adres wysyłamy jednego z naszych specjalistów, który dokonuje profesjonalnej weryfikacji samochodu, a także wyceni go na podstawie stanu technicznego i wizualnego. Bierzemy również pod uwagę markę, model, rocznik czy przebieg.


Kupno samochodu

Ostatnim krokiem jest kupno samochodu przez naszą firmę. Cały proces przebiega szybko i sprawnie bez nadmiernych formalności. Na tym etapie następuje podpisanie niezbędnej dokumentacji oraz wypłata gotówki do ręki.

Formularz zgłoszeniowy


  skup aut Lubień Kujawski

  Czy sprzedaż w naszym skupie aut jest bezpieczna?

  Skup aut w Lubieniu Kujawskim Auto Kurek to znakomite rozwiązanie dla osób, które obawiają się sprzedaży prywatnej. Sprzedaż samochodu w mediach społecznościowych czy w czasopismach branżowych rodzi wiele problemów. Największym z nich wszystkich jest brak bezpieczeństwa. Nasz skup samochodów używanych w Lubieniu Kujawskim jest tego zupełnym przeciwieństwem. Możesz nam sprzedać auto każdego rodzaju i w każdym stanie technicznym, a nasi pracownicy z ogromną wiedzą chętnie przekażą wiele istotnych informacji na temat dalszych etapów postępowania. Ogromną zaletą naszego auto skupu 24h jest także oszczędność czasu. Sprzedaż auta w naszej firmie to maksymalnie kilka godzin, podczas których dokonamy wyceny i podpiszemy umowę przeniesienia własności. Skupowanie samochodów uszkodzonych i sprawnych to w naszej firmie codzienność. Mamy wszelkie wymagane certyfikaty oraz zezwolenia, dzięki którym jesteśmy gwarantem bezpieczeństwa oraz dobrej ochrony prawnej. Skorzystaj z naszej oferty i zadzwoń już dziś.

  Skup aut Lubień Kujawski i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (kujawsko-pomorskie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.


  Formularz zgłoszeniowy

   Kontakt

   Przydatne telefony

   CENTRALA: 692 443 443

   Kasacja: 660 637 702

   Skup aut: 600 072 558

   Oddział Szczecin: 690 209 209

   Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

   Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627