Skup aut Nakło nad Notecią - skup samochodów używanych

Nasz skup aut 24h Auto Kurek zapewnia możliwość błyskawicznej sprzedaży samochodu. Skupujemy praktycznie każdy pojazd – zarówno modele zniszczone, wyeksploatowane i nie nadające się do dalszego użytkowania, jak i egzemplarze doskonale utrzymane i w stanie fabrycznym. Przyjmujemy modele wyprodukowane w latach 1960-2014 i oferujemy za nie od 300 zł do 200 000 zł.

Skup samochodów Nakło nad Notecią – Auto Kurek

Zawsze dokonujemy korzystnej wyceny na podstawie stanu ogólnego auta oraz jego popularności, modelu i marki, jak i pozytywnych stron, np. niskiego przebiegu czy dobrego lakieru. Odwiedź koniecznie nasz skup aut Nakło nad Notecią i sprzedaj nam swoje auto – gotówkę wypłacimy do ręki w dniu oględzin w przyjaznej atmosferze. Zachęcamy także mieszkańców innych miast, gdyż naszym zasięgiem obejmujemy w praktycznie całą Polskę.

Najwyższe ceny odkupu w Auto skup Kurek Nakło nad Notecią - zadzwoń 692 443 443

Poznaj przebieg transakcji z firmą Auto Kurek


Kontakt telefoniczny

Transakcja z naszą firmą rozpoczyna się od przekazania nam podstawowych danych na temat pojazdu, w tym jego marki oraz ogólnego stanu. Warto także od razu umówić się na oględziny osobiste. Aby to zrobić, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu 660 637 702 lub 692 443 443 lub skorzystaj z formularza kontaktowego, ewentualnie wyślij nam wiadomość e-mail.


Oględziny auta

Oględziny auta to drugi z trzech kroków do sprzedaży auta. Pracownik zjawi się w uzgodnionym miejscu o danej porze, po czym dokona wnikliwej analizy auta. Oceni między innymi stan mechaniczny oraz wizualny, a także zwróci uwagę na zalety auta w postaci niskiego przebiegu czy kompletnego wyposażenia. Wówczas także klient usłyszy naszą wycenę.


Kupno samochodu

Po zaakceptowaniu ceny następuje ostatni krok – skup auta przez naszą firmę Auto Kurek. Przekazanie nam praw własności do samochodu na podstawie umowy kupna-sprzedaży jest bardzo proste i szybkie, podobnie jak wypłata należności. Gotówkę możemy przekazać osobiście do ręki podczas wyceny, jak i na życzenie klienta wykonać błyskawiczny przelew bankowy.

Podstawowe zalety naszej firmy to:

  • indywidualne podejście do każdej transakcji
  • natychmiastowa wypłata gotówki
  • korzystna wycena pojazdu
  • całodobowa dostępność pracowników
  • przyjazna atmosfera
  • brak kosztów dla sprzedającego (w tym także tych związanych z transportem auta).
skup aut Nakło nad Notecią

Jakie samochody skupujemy?

W naszym skupie aut w mieście Nakło nad Notecią przyjmujemy praktycznie każde auto w każdym stanie, zarówno modele zdezelowane i powypadkowe, jak i praktycznie nieużywane egzemplarze. Oferujemy za nie cenę adekwatną do ich stanu, przy czym wycena zawsze jest w pełni korzystna dla klienta. Skupujemy auta osobowe, w tym małe i miejskie, a także znacznie większe auta typu SUV czy pojazdy specjalistyczne, np. terenówki. Warto również wiedzieć, że skupowanie samochodów używanych Nakło nad Notecią to dla nas chleb powszedni od wielu lat, dzięki czemu zapewniamy bezpieczną transakcję w bardzo przyjaznej atmosferze. Koniecznie skontaktuj się z naszym skupem aut w Nakle nad Notecią i umów się na dogodny termin inspekcji.

Skup aut Nakło nad Notecią i okolice

Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (kujawsko-pomorskie), w których realizujemy skup aut pojazdów

Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w poniższym formularzu.

Formularz zgłoszeniowy

Kontakt

Przydatne telefony

CENTRALA: 692 443 443


Kasacja: 660 637 702


Skup aut: 600 072 558


Oddział Szczecin: 690 209 209


Sprzedaż części do
aut osobowych:
728 321 225


Sprzedaż części do
aut dostawczych:
734 451 627