Skup aut Gniewkowo - skup samochodów używanych

W naszej firmie skup aut Gniewkowo Auto Kurek zajmujemy się odkupowaniem samochodów w każdym stanie technicznym i wizualnym, bez względu na jego markę. Wśród roczników skupujemy pojazdy wyprodukowane w latach 1960 – 2014 oferując za nie od 300 zł do 200 000 zł. Ostateczna wycena podawana jest po oględzinach, które mają na celu dogłębną analizę, na podstawie której możemy zaoferować najlepszą i najkorzystniejszą cenę, która zawsze spełnia oczekiwania i daje satysfakcję.

Skup samochodów Gniewkowo – Auto Kurek

W auto skupie 24h Auto Kurek gwarantujemy najwyższą jakość obsługi, a także szybką wypłatę gotówki, dzięki czemu transakcje są sprawne, bezpieczne i profesjonalne. Zapraszamy do poznania szczegółów dotyczących naszej firmy skup auto Gniewkowo i okolice.

Najwyższe ceny odkupu w Auto skup Kurek Gniewkowo - zadzwoń 692 443 443

Poznaj przebieg transakcji


Kontakt telefoniczny

Z naszą firmą możesz się skontaktować na trzy, wygodne sposoby. Pierwszym z nich jest skorzystanie z infolinii dostępnej pod numerem telefonu 660 637 702 lub 692 443 443 , drugim wysłanie e-maila z opisem danego modelu samochodu, którego chcesz się pozbyć. Taką samą wiadomość możesz przesłać korzystając z formularza kontaktowego dostępnego na naszej stronie internetowej.


Oględziny auta

Po umówieniu się na konkretny dzień i wskazaniu dogodnej godziny nasz pracownik pojawiając się na ustalonym wcześniej miejscu dokona szczegółowych oględzin. Po tej analizie przyjdzie czas na poznanie przez klienta ostatecznej ceny. Przy okazji sprawdzimy również legalność dokumentów dotyczących pojazdu.


Kupno samochodu

Ostatnim etapem jest oczywiście sfinalizowanie transakcji, polegające na podpisaniu umowy kupna-sprzedaży, a także wypłacie gotówki do ręki. To bardzo wygodne rozwiązanie dla klientów, którzy dzięki temu mogą dysponować pieniędzmi tuż po naszym spotkaniu. Do podpisania umowy niezbędne będą dokumenty takie jak dowód osobisty, dowód rejestracyjny i karta pojazdu.

Formularz zgłoszeniowy


  Nasze główne i podstawowe zalety to:

  • wysoka jakość obsługi klienta,
  • miła atmosfera podczas każdej transakcji,
  • dostępność pracowników 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu,
  • brak ukrytych kosztów,
  • szybka wypłata gotówki lub dokonanie przelewu po skupie pojazdu,
  • wycena adekwatna do jakości i stanu samochodu.
  skup aut Gniewkowo

  Wybierz skup samochodów osobowych w Gniewkowie Auto Kurek

  Wybierając nasz skup samochodów osobowych w Gniewkowie Auto Kurek możesz mieć pewność, że każda transakcja będzie satysfakcjonująca dla obu stron. Nie będziesz musiał znosić obecności niezdecydowanych kontrahentów, którzy poza oglądaniem samochodu i zabieraniem Ci czasu nie będą zdecydowani na zakup. Korzystając z usług skupowania samochodów używanych w Gniewkowie szybko przekonasz się, że sprzedaż samochodu będzie bezpieczna, szybka i przyjemna. Pieniądze otrzymasz od razu, a cena z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Oczywiście dojazd, wycena i załadunek są wliczone w wycenę pojazdu, dzięki czemu nie będziesz narażony na dodatkowe koszty.

  Skup aut Gniewkowo i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (kujawsko-pomorskie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627