Skup aut Gniewkowo

W naszej firmie skup aut Gniewkowo Auto Kurek zajmujemy się odkupowaniem samochodów w każdym stanie technicznym i wizualnym, bez względu na jego markę. Wśród roczników skupujemy pojazdy wyprodukowane w latach 1960 – 2014 oferując za nie od 300 zł do 200 000 zł. Ostateczna wycena podawana jest po oględzinach, które mają na celu dogłębną analizę, na podstawie której możemy zaoferować najlepszą i najkorzystniejszą cenę, która zawsze spełnia oczekiwania i daje satysfakcję. W auto skupie 24h Auto Kurek gwarantujemy najwyższą jakość obsługi, a także szybką wypłatę gotówki, dzięki czemu transakcje są sprawne, bezpieczne i profesjonalne. Zapraszamy do poznania szczegółów dotyczących naszej firmy skup auto Gniewkowo i okolice.

kontakt telefoniczny

Poznaj przebieg transakcji


Kontakt telefoniczny

Z naszą firmą możesz się skontaktować na trzy, wygodne sposoby. Pierwszym z nich jest skorzystanie z infolinii dostępnej pod numerem telefonu 660 637 702 lub 692 443 443, drugim wysłanie e-maila z opisem danego modelu samochodu, którego chcesz się pozbyć. Taką samą wiadomość możesz przesłać korzystając z formularza kontaktowego dostępnego na naszej stronie internetowej.


Oględziny auta

Po umówieniu się na konkretny dzień i wskazaniu dogodnej godziny nasz pracownik pojawiając się na ustalonym wcześniej miejscu dokona szczegółowych oględzin. Po tej analizie przyjdzie czas na poznanie przez klienta ostatecznej ceny. Przy okazji sprawdzimy również legalność dokumentów dotyczących pojazdu.


Kupno samochodu

Ostatnim etapem jest oczywiście sfinalizowanie transakcji, polegające na podpisaniu umowy kupna-sprzedaży, a także wypłacie gotówki do ręki. To bardzo wygodne rozwiązanie dla klientów, którzy dzięki temu mogą dysponować pieniędzmi tuż po naszym spotkaniu. Do podpisania umowy niezbędne będą dokumenty takie jak dowód osobisty, dowód rejestracyjny i karta pojazdu.

Nasze główne i podstawowe zalety to:

  • wysoka jakość obsługi klienta,
  • miła atmosfera podczas każdej transakcji,
  • dostępność pracowników 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu,
  • brak ukrytych kosztów,
  • szybka wypłata gotówki lub dokonanie przelewu po skupie pojazdu,
  • wycena adekwatna do jakości i stanu samochodu.
skup samochodów i pojazdów - sprawdź cennik

Wybierz skup samochodów osobowych w Gniewkowie Auto Kurek

Wybierając nasz skup samochodów osobowych w Gniewkowie Auto Kurek możesz mieć pewność, że każda transakcja będzie satysfakcjonująca dla obu stron. Nie będziesz musiał znosić obecności niezdecydowanych kontrahentów, którzy poza oglądaniem samochodu i zabieraniem Ci czasu nie będą zdecydowani na zakup. Korzystając z usług skupowania samochodów używanych w Gniewkowie szybko przekonasz się, że sprzedaż samochodu będzie bezpieczna, szybka i przyjemna. Pieniądze otrzymasz od razu, a cena z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Oczywiście dojazd, wycena i załadunek są wliczone w wycenę pojazdu, dzięki czemu nie będziesz narażony na dodatkowe koszty.

Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w poniższym formularzu.

Formularz zgłoszeniowy