Skup aut Rypin - skup samochodów używanych

W naszej firmie auto skup 24h Auto Kurek oferujemy najwyższej jakości usługi związane ze skupowaniem samochodów. Proponujemy zawsze bardzo atrakcyjną cenę na tle konkurencji, a także dokładamy wszelkich starań, by transakcja była przeprowadzona profesjonalnie i w sposób satysfakcjonujący dla obu stron. Skupujemy praktycznie każdy rodzaj pojazdu – od samochodów osobowych, przez ciężarowe, aż po auta specjalistyczne.

Skup samochodów Rypin – Auto Kurek

W naszym skupie aut w Rypinie i okolicach przyjmujemy pojazdy wyprodukowane w latach 1960 – 2014 i proponujemy za nie cenę mieszczącą się w zakresie od 300 zł do 200 000 zł. Warto poznać szczegóły już dziś i skorzystać z oferty skupu samochodów osobowych w Rypinie.

Najwyższe ceny odkupu w Auto skup Kurek Rypin - zadzwoń 692 443 443

Jak przebiega transakcja z firmą Auto Kurek?


Kontakt telefoniczny

Przed dokonaniem transakcji należy się z nami skontaktować wybierając jedną z trzech możliwości. Można zadzwonić pod numer 660 637 702 lub 692 443 443 w celu omówienia szczegółów z naszymi pracownikami dostępnymi w biurze obsługi klienta lub napisać wiadomość poprzez formularz kontaktowy dostępny na stronie internetowej. Ponadto zachęcamy również do wysłania wiadomości drogą e-mailową.


Oględziny auta

Po kontakcie nasz pracownik umawia się na konkretny termin, zarówno pod względem dnia, jak i godziny. Po przyjeździe na wskazane miejsce dokonuje starannych oględzin samochodu biorąc pod uwagę każdy szczegół. Zwracamy uwagę na stan wizualny, a także techniczny. Ponadto interesuje nas również niestandardowe wyposażenie. Wszystko dlatego, że zależy nam na zaoferowaniu jak najwyższej ceny. Oczywiście ważne są dla nas również wszelkie dokumenty związane ze skupowanym pojazdem.


Kupno samochodu

Ostatnim etapem jest podpisanie umowy kupna-sprzedaży i jednoczesne wypłacenie przez nas należnej gotówki prosto do rąk klienta. Wystarczy mieć przy sobie dowód osobisty i dowód rejestracyjny, a także kartę pojazdu oraz wszystkie pozostałe dokumenty związane ze sprzedawanym samochodem.

Formularz zgłoszeniowy


  Poznaj nasze główne zalety

  • szybka wypłata gotówki,
  • przeprowadzanie transakcji w przyjaznych warunkach,
  • atrakcyjna cena za pojazd, spełniająca oczekiwania klienta,
  • wieloletnie doświadczenie na rynku,
  • wysoka jakość obsługi,
  • indywidualne podejście do każdego klienta,
  • bezpłatna obsługa i oględziny samochodu.
  skup aut rypin

  Jakie samochody skupujemy?

  Skup samochodów osobowych w Rypinie Auto Kurek od lat specjalizuje się w skupowaniu praktycznie każdego rodzaju pojazdu, niezależnie od jego stanu wizualnego i technicznego. Jest to bardzo przydatne rozwiązanie dla wszystkich klientów, a w szczególności dla tych, którzy chcą sprzedać rzadko spotykany samochód. Ponadto skup auto w Rypinie i okolicach proponuje również atrakcyjną cenę za sprawne i bardzo zadbane samochody. Natomiast w przypadku pojazdów nie nadających się do dalszej jazdy ze względu na zbyt duże zniszczenia wpłacamy należność za kilogram masy wraku i wystawiamy zaświadczenie o demontażu i złomowaniu samochodu. Serdecznie zapraszamy ze skorzystania z firmy skup aut Ostrołęka za gotówkę, którą klient otrzyma tuż po zakończeniu oględzin i podpisaniu umowy kupna-sprzedaży.