Skup aut Włocławek - skup samochodów używanych

W naszym skupie aut we Włocławku możesz sprzedać każdy samochód i uzyskać z tego tytułu wynagrodzenie w wysokości od 300 do 200 000 zł. Przyjmujemy auta osobowe we wszystkich wariantach, jak również auta ciężarowe, autobusy czy modele specjalistyczne, np. terenowe lub sportowe. W skupie samochodów używanych we Włocławku możesz sprzedać auto całkowicie nowe i w stanie idealnym, a także model powypadkowy lub wyeksploatowany.

Skup samochodów Włocławek – Auto Kurek

Podstawową zaletą naszego skupu aut za gotówkę jest fakt, iż podchodzimy do każdej współpracy z pełnym zaangażowaniem, co widać po setkach zrealizowanych już transakcji. Nasz auto skup 24h pracuje przez całą dobę i przez 7 dni w tygodniu, dlatego umożliwiamy sprzedaż samochodu o każdej porze dnia i nocy po wcześniejszym ustaleniu terminu telefonicznie lub mailowo. Gotówkę z tytułu sprzedaży auta przekazujemy do ręki, zapewniając stuprocentowe bezpieczeństwo każdej transakcji.

Najwyższe ceny odkupu w Auto skup Kurek Włocławek - zadzwoń 692 443 443

Jak przebiega transakcja?


Kontakt telefoniczny

Każdy kontrahent, który zdecyduje się rozpocząć z nami współpracę, może być pewien profesjonalnego skupu własnego auta. Współpraca z naszą firmą rozpoczyna się w momencie nawiązania kontaktu – telefonicznego (można do nas dzwonić pod numer 660 637 702 lub 692 443 443 ) albo internetowego (wystarczy wypełnić formularz na naszej stronie internetowej).


Oględziny auta

Razem ustalamy wygodny termin, w którym jeden z naszych specjalistów dotrze pod wskazany przez Państwa adres, aby przeprowadzić oględziny pojazdu i wycenić jego cenę (ta usługa jest bezpłatna). Wycena zależy od takich elementów, jak stan techniczny, rocznik oraz markę.


Kupno samochodu

Całość, ostatecznie kończy się sprzedażą samochodu i podpisaniem stosownych dokumentów (zapewniamy minimum formalności). W tym momencie wypłacamy pieniądze.

Formularz zgłoszeniowy

Warto wybrać nasze usługi. Co możemy zagwarantować?

  • podchodzimy indywidualnie do klienta,
  • gwarantujemy uczciwe wyceny,
  • szybko wypłacamy gotówkę za samochód,
  • skupujemy wszystkie pojazdy bez względu na ich stan techniczny i markę
  • u nas możecie Państwo liczyć na niewielką ilość formalności,
  • dojeżdżamy pod określony przez klienta adres na własny koszt,
  • po odbiór pojazdu zgłaszamy się z własnym transportem.
skup aut włocławek

Skup aut – Włocławek

Skup samochodów w mieście Włocławek jest jedną z opcji, którą oferuje nasza firma auto-kurek.pl. Prowadzimy także między innymi sprzedaż części używanych, które mogą nabyć właściciele pojazdów osobowych oraz dostawczych różnego rodzaju marek. Pozyskane elementy sprzedajemy, ale zawsze bierzemy pod uwagę ich stan. Nie chcemy, aby w Państwa ręce trafił uszkodzony produkt. Oferujemy również nowe części do samochodu, oleje, akumulatory i inne, bardzo przydatne produkty. Na pewno będą Państwo zadowoleni z każdej świadczonej przez nas usługi.

skup aut włocławek

Gwarancja bezpiecznego skupu każdego samochodu we Włocławku

Nasza firma auto-kurek.pl oferuje skup samochodów dla klientów m.in. w mieście Włocławek. Poza tym dostępne są u nas takie usługi, jak mechanika pojazdowa, napełnianie oraz odgrzybianie klimatyzacji, serwis opon, kosmetyka samochodu czy geometria komputerowa i zbieżność kół. Jeśli zdecydują się Państwo na serwis opon, można liczyć między innymi na prostowanie felg aluminiowych, wymianę opon do różnych pojazdów, przechowywanie ogumienia oraz kół w depozycie, piaskowanie i lakierowanie felg, wyważanie kół. Serdecznie zapraszamy do skorzystania ze wszystkich naszych usług. Sprostamy potrzebom najbardziej wymagających klientów i zagwarantujemy Ci najlepsze warunki skupu Twojego auta.

Formalności po sprzedaży auta – skup samochodów Włocławek

Nasz skup aut działa przede wszystkim w pełni legalnie, zgodnie z prawem, mamy więc przywilej sporządzania i wystawiania różnych dokumentów niezbędnych później w urzędach. Jeśli zdecydujesz się na sprzedaż pojazdu właśnie u nas, możesz liczyć na otrzymanie umowy kupna-sprzedaży. Z nią oraz z dowodem osobistym, kartą pojazdu (jeśli istnieje) i dowodem rejestracyjnym udaj się do Wydziału Komunikacji. Tam przygotuj także zaświadczenie o zbyciu pojazdu, otrzymasz je na miejscu do wypełnienia. Możesz to także zrobić wcześniej, pobierając je ze strony internetowej urzędu i drukując. Wszystko wręcz urzędnikowi i czekaj na pozytywną decyzję. To jednak nie koniec, kolejnym krokiem po tym, jak postawisz na skup aut Auto Kurek we Wrocławiu, będzie powiadomienie towarzystwa ubezpieczeniowego o sprzedaży auta. Zrób to w terminie do 14 dni od daty podpisania umowy z naszym skupem samochodów. Co ważne, wszystkiego dokonasz z poziomu komputera, wypełnisz krótki formularz na stronie ubezpieczalni. Zostaniesz poproszony o wpisanie swoich danych, marki, modelu czy numeru rejestracyjnego pojazdu. To prosty i szybki sposób na zgłoszenie towarzystwu ubezpieczeniowemu informacji o zbyciu auta. Pamiętaj jednocześnie, że nasz skup pojazdów działa na terenie całej Polski nie tylko we Włocławku. Chcemy podkreślić, że przyjmiemy wszystkie samochody, czekamy na Ciebie! Skontaktuj się z nami jeszcze dziś, zadzwoń lub udaj się na nasz auto szrot na terenie Włocławka.

FAQ

Jakie auta skupujemy we Włocławku?

Nasz skup aut we Włocławku i okolicach jest przeznaczony dla najbardziej wymagających klientów, dlatego umożliwiamy sprzedaż praktycznie każdego rodzaju pojazdu. Przyjmujemy auta osobowe, w tym niewielkie, miejskie oraz duże w typie SUV, jak również samochody ciężarowe oraz dostawcze czy autobusy. Ponadto w naszym skupie pojazdów możesz sprzedać auto w doskonałym stanie lub model, który wymaga większej naprawy.

Ile płacimy za samochody?

Wysokość wynagrodzenia z tytułu sprzedaży samochodu jest uzależniona od kilku podstawowych czynników. Nasz pracownik po ustaleniu miejsca odbioru pojazdu dokona jego wnikliwej analizy i oceni stan wizualny oraz techniczny, zwracając uwagę na każdy szczegół. Nasz skup aut we Włocławku nie bez powodu jest uznawany za jeden z najlepszych na rynku, gdyż nasi pracownicy podczas dokonywania wyceny zwracają uwagę nie tylko na wady, lecz także na zalety danego auta.

Jak wyceniamy samochody?

Samochody w naszym skupie aut we Włocławku i okolicach są wyceniane każdorazowo indywidualnie przez naszych pracowników. Oceniają oni stan danego auta w kwestii wizualnej oraz technicznej. Zwrócą uwagę między innymi na układy bezpieczeństwa, a także na rodzaj jednostki napędowej oraz wiele innych szczegółów. Dlatego już dziś zadzwoń do naszego skupu aut za gotówkę Auto Kurek i umów się na osobiste oględziny.

Skup aut Włocławek i okolice

Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (kujawsko-pomorskie), w których realizujemy skup pojazdów

Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

Kontakt

Przydatne telefony

CENTRALA: 692 443 443


Kasacja: 660 637 702


Skup aut: 600 072 558


Oddział Szczecin: 690 209 209


Sprzedaż części do
aut osobowych:
728 321 225


Sprzedaż części do
aut dostawczych:
734 451 627