Skup aut Włocławek - skup samochodów używanych

W naszym skupie aut we Włocławku możesz sprzedać każdy samochód i uzyskać z tego tytułu wynagrodzenie w wysokości od 300 do 200 000 zł. Przyjmujemy auta osobowe we wszystkich wariantach, jak również auta ciężarowe, autobusy czy modele specjalistyczne, np. terenowe lub sportowe. W skupie samochodów używanych we Włocławku możesz sprzedać auto całkowicie nowe i w stanie idealnym, a także model powypadkowy lub wyeksploatowany.

Skup samochodów Włocławek – Auto Kurek

Podstawową zaletą naszego skupu aut za gotówkę jest fakt, iż podchodzimy do każdej współpracy z pełnym zaangażowaniem, co widać po setkach zrealizowanych już transakcji. Nasz auto skup 24h pracuje przez całą dobę i przez 7 dni w tygodniu, dlatego umożliwiamy sprzedaż samochodu o każdej porze dnia i nocy po wcześniejszym ustaleniu terminu telefonicznie lub mailowo. Gotówkę z tytułu sprzedaży auta przekazujemy do ręki, zapewniając stuprocentowe bezpieczeństwo każdej transakcji.

Najwyższe ceny odkupu w Auto skup Kurek Włocławek - zadzwoń 692 443 443

Jak przebiega transakcja?


Kontakt telefoniczny

Każdy kontrahent, który zdecyduje się rozpocząć z nami współpracę, może być pewien profesjonalnego skupu własnego auta. Współpraca z naszą firmą rozpoczyna się w momencie nawiązania kontaktu – telefonicznego (można do nas dzwonić pod numer 660 637 702 lub 692 443 443 ) albo internetowego (wystarczy wypełnić formularz na naszej stronie internetowej).


Oględziny auta

Razem ustalamy wygodny termin, w którym jeden z naszych specjalistów dotrze pod wskazany przez Państwa adres, aby przeprowadzić oględziny pojazdu i wycenić jego cenę (ta usługa jest bezpłatna). Wycena zależy od takich elementów, jak stan techniczny, rocznik oraz markę.


Kupno samochodu

Całość, ostatecznie kończy się sprzedażą samochodu i podpisaniem stosownych dokumentów (zapewniamy minimum formalności). W tym momencie wypłacamy pieniądze.

Formularz zgłoszeniowy


  Warto wybrać nasze usługi. Co możemy zagwarantować?

  • podchodzimy indywidualnie do klienta,
  • gwarantujemy uczciwe wyceny,
  • szybko wypłacamy gotówkę za samochód,
  • skupujemy wszystkie pojazdy bez względu na ich stan techniczny i markę
  • u nas możecie Państwo liczyć na niewielką ilość formalności,
  • dojeżdżamy pod określony przez klienta adres na własny koszt,
  • po odbiór pojazdu zgłaszamy się z własnym transportem.
  skup aut włocławek

  Skup aut – Włocławek

  Skup samochodów w mieście Włocławek jest jedną z opcji, którą oferuje nasza firma auto-kurek.pl. Prowadzimy także między innymi sprzedaż części używanych, które mogą nabyć właściciele pojazdów osobowych oraz dostawczych różnego rodzaju marek. Pozyskane elementy sprzedajemy, ale zawsze bierzemy pod uwagę ich stan. Nie chcemy, aby w Państwa ręce trafił uszkodzony produkt. Oferujemy również nowe części do samochodu, oleje, akumulatory i inne, bardzo przydatne produkty. Na pewno będą Państwo zadowoleni z każdej świadczonej przez nas usługi.

  skup aut włocławek

  Gwarancja bezpiecznego skupu każdego samochodu we Włocławku

  Nasza firma auto-kurek.pl oferuje skup samochodów dla klientów m.in. w mieście Włocławek. Poza tym dostępne są u nas takie usługi, jak mechanika pojazdowa, napełnianie oraz odgrzybianie klimatyzacji, serwis opon, kosmetyka samochodu czy geometria komputerowa i zbieżność kół. Jeśli zdecydują się Państwo na serwis opon, można liczyć między innymi na prostowanie felg aluminiowych, wymianę opon do różnych pojazdów, przechowywanie ogumienia oraz kół w depozycie, piaskowanie i lakierowanie felg, wyważanie kół. Serdecznie zapraszamy do skorzystania ze wszystkich naszych usług. Sprostamy potrzebom najbardziej wymagających klientów i zagwarantujemy Ci najlepsze warunki skupu Twojego auta.

  Formalności po sprzedaży auta – skup samochodów Włocławek

  Nasz skup aut działa przede wszystkim w pełni legalnie, zgodnie z prawem, mamy więc przywilej sporządzania i wystawiania różnych dokumentów niezbędnych później w urzędach. Jeśli zdecydujesz się na sprzedaż pojazdu właśnie u nas, możesz liczyć na otrzymanie umowy kupna-sprzedaży. Z nią oraz z dowodem osobistym, kartą pojazdu (jeśli istnieje) i dowodem rejestracyjnym udaj się do Wydziału Komunikacji. Tam przygotuj także zaświadczenie o zbyciu pojazdu, otrzymasz je na miejscu do wypełnienia. Możesz to także zrobić wcześniej, pobierając je ze strony internetowej urzędu i drukując. Wszystko wręcz urzędnikowi i czekaj na pozytywną decyzję. To jednak nie koniec, kolejnym krokiem po tym, jak postawisz na skup aut Auto Kurek we Wrocławiu, będzie powiadomienie towarzystwa ubezpieczeniowego o sprzedaży auta. Zrób to w terminie do 14 dni od daty podpisania umowy z naszym skupem samochodów. Co ważne, wszystkiego dokonasz z poziomu komputera, wypełnisz krótki formularz na stronie ubezpieczalni. Zostaniesz poproszony o wpisanie swoich danych, marki, modelu czy numeru rejestracyjnego pojazdu. To prosty i szybki sposób na zgłoszenie towarzystwu ubezpieczeniowemu informacji o zbyciu auta. Pamiętaj jednocześnie, że nasz skup pojazdów działa na terenie całej Polski nie tylko we Włocławku. Chcemy podkreślić, że przyjmiemy wszystkie samochody, czekamy na Ciebie! Skontaktuj się z nami jeszcze dziś, zadzwoń lub udaj się na nasz auto szrot na terenie Włocławka.

  Skup aut w mieście Włocławek posiada doświadczenie w odkupie samochodów używanych w różnym stanie, roczniku i gabarytach. Posiadamy rozległe kontakty na rynku motoryzacyjnym i profesjonalną wiedzę na temat wartości samochodów, dzięki czemu dajemy najwięcej gotówki za sprzedane w naszym skupie pojazdy. Dlatego jeżeli macie Państwo uszkodzony, powypadkowy samochód osobowy, bus, dostawczy, sportowy, zabytkowy lub autobus warto zapoznać się z naszą ofertą, która jest obecnie najlepsza w regionie. Skupujemy również samochody luksusowe w dobrym stanie, więc przed oddaniem auta w rozliczeniu lub do komisu lepiej skontaktować się z naszym skupem i przeprowadzić korzystną transakcję. Działamy ekspresowo, solidnie, skutecznie i w pełni zgodnie z polskim prawem.

  Co zawiera oferta skupu aut w Włocławku ?

  Nasza firma zajmuje się profesjonalnym skupem samochodów każdej marki. Po zakończonej transakcji podejmujemy kolejny krok, czyli zakwalifikowanie danego pojazdu do dalszej sprzedaży lub jego złomowaniu. W zależności od stanu pojazdu, rocznika, wielkości nakładów, jakich wymaga remont samochodu zapada decyzja, co do konkretnego auta i jego dalszych losów.

  Jesteśmy firmą stawiającą na rozwój i rozszerzanie swojej działalności, posiadamy warunki logistyczne, aby odkupować od Państwa wysokiej klasy samochody. Skup aut w Włocławku jest nastawiony na współpracę z klientami, którzy mają do sprzedania samochody sprawne, powypadkowe, skorodowane, w złym stanie technicznym lub blacharskim. Jeśli samochód nie nadaje się do naprawy, dokonamy jego złomowania. Samochody, na które nie znajdujemy nabywców są rozbierane na części, które następnie są odsprzedawane.

  Przebieg transakcji sprzedaży samochodów w skupie aut w Włocławku

  Kontakt z naszym skupem aut jest możliwy na dwa sposoby, tzn. za pomocą formularza na stronie internetowej lub telefoniczny. Pracownik udzieli Państwu szczegółowych informacji o procedurze odkupu pojazdu i może dokonać wstępnej wyceny, która jednak nie będzie wiążąco, ponieważ dopiero po oględzinach rzeczoznawca przedstawi właściwą ofertę.

  Cała transakcja jest przeprowadzona przez doświadczonego pracownika, który dokona oceny stanu technicznego i blacharskiego pojazdu, sprawdzi dokumenty tzn. dowód rejestracyjny, kartę pojazdu i poda cenę adekwatną do jego stanu. Zapraszamy do negocjacji, ponieważ proponowana cena nie jest ostateczna i można rozmawiać i pertraktować. Umowę przygotuje nasz przedstawiciel, więc nie musicie Państwo przeszukiwać Internetu aby pozyskać umowę kupna-sprzedaży.

  Dojeżdżamy do miejsca postoju samochodu o każdej godzinie, pracujemy 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu. Oględziny i wycena są bezpłatne bez względu na to czy samochód zostanie przez nas zakupiony czy nie. Dysponujemy swoim transportem i samochody niesprawne dowozimy do skupu lawetą, sprzedawca z tego powodu nie ponosi żadnych kosztów. Po podpisaniu umowy otrzymujecie Państwo gotówkę do ręki lub przelewem, decyzja należy do sprzedającego.

  Nasz skup aut w Włocławku powiększa ilość usług, aby w pełni zadowolić klientów i prowadzi taką działalność jak kasacją/złomowanie pojazdów nienadających się do użytku. Skuteczność pracy naszych przedstawicieli jest duża, na Państwa ofertę reagujemy najszybciej jak to możliwe i uzgadniamy miejsce przebiegu transakcji. To Państwo decydujecie czy auto będzie do obejrzenia w garażu, na podwórku, w firmie czy na ulicy, zawsze staramy się dostosować do potrzeb swoich klientów.

  Dlaczego warto sprzedaż swój używany samochód do skupu aut w Włocławku ?

  • Bogate doświadczenie w skupie samochodów wszystkich marek i roczników
  • Skupujemy samochody bez względu na ich stan techniczny i blacharski
  • Współpracujemy z osobami prywatnymi, firmami (odkup floty pojazdów), szkołami jazdy, które wymieniają swój park samochodów na nowe
  • Procedura odkupu wymaga minimum formalności, przebiega sprawnie i nie zajmuje wiele czasu
  • Do każdej transakcji podchodzimy indywidualnie
  • Wsłuchujemy się w potrzeby i oczekiwania klienta
  • Wykonujemy kasację samochodów osobowych i ciężarowych
  • Wszystkie wykonywane transakcje są w pełni legalne i udokumentowane
  • Dojeżdżamy do każdego miejsca w Polsce
  • Zapewniamy odkup pojazdu za możliwie najwyższą cenę
  • Gwarantujemy bezpieczeństwo podczas transakcji.

  Posiadamy duże grono zadowolonych klientów, którzy dokonali u nas ekspresowej sprzedaży auta i wracają do nas przy kolejnej podobnej transakcji. Możecie Państwo wypróbować nas a następnie dołączyć do klientów, którzy zostali obsłużeni profesjonalnie w przyjemnej atmosferze.

  Kasacja i złomowanie w ofercie skupu aut w Włocławku

  Usługa kasacji pojazdów jest poszukiwana przez klientów, którzy mają samochody nienadające się do jazdy po polskich drogach. Nasz skup aut w Włocławku prowadzi działalność legalnie i przestrzega wszystkich wymogów związanych z unieważnieniem dokumentów pojazdu, który został zezłomowany. Wystawiamy umowę kupna-sprzedaży, wydajemy zaświadczenie, które uprawniają sprzedawcę do rozwiązania umowy ubezpieczeniowej na auto. Jesteśmy firmą dbającą o czystość środowiska i naszym celem jest jak największy odzysk części oraz ich regeneracja.

   

  FAQ

  Jakie auta skupujemy we Włocławku?

  Nasz skup aut we Włocławku i okolicach jest przeznaczony dla najbardziej wymagających klientów, dlatego umożliwiamy sprzedaż praktycznie każdego rodzaju pojazdu. Przyjmujemy auta osobowe, w tym niewielkie, miejskie oraz duże w typie SUV, jak również samochody ciężarowe oraz dostawcze czy autobusy. Ponadto w naszym skupie pojazdów możesz sprzedać auto w doskonałym stanie lub model, który wymaga większej naprawy.

  Ile płacimy za samochody?

  Wysokość wynagrodzenia z tytułu sprzedaży samochodu jest uzależniona od kilku podstawowych czynników. Nasz pracownik po ustaleniu miejsca odbioru pojazdu dokona jego wnikliwej analizy i oceni stan wizualny oraz techniczny, zwracając uwagę na każdy szczegół. Nasz skup aut we Włocławku nie bez powodu jest uznawany za jeden z najlepszych na rynku, gdyż nasi pracownicy podczas dokonywania wyceny zwracają uwagę nie tylko na wady, lecz także na zalety danego auta.

  Jak wyceniamy samochody?

  Samochody w naszym skupie aut we Włocławku i okolicach są wyceniane każdorazowo indywidualnie przez naszych pracowników. Oceniają oni stan danego auta w kwestii wizualnej oraz technicznej. Zwrócą uwagę między innymi na układy bezpieczeństwa, a także na rodzaj jednostki napędowej oraz wiele innych szczegółów. Dlatego już dziś zadzwoń do naszego skupu aut za gotówkę Auto Kurek i umów się na osobiste oględziny.

  Skup aut Włocławek i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (kujawsko-pomorskie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627