Skup aut Więcbork

Do naszego skupu aut w Więcborku możesz oddać każdy samochód – zarówno auto typu SUV, jak i małą osobówkę, terenówkę lub auto sportowe, a nawet ciężarówkę lub autobus. Nasz skup aut za gotówkę wypłaci, zależnie od stanu i kompletności danego modelu, od 300 zł do 200 000 zł. Przyjmujemy auta uszkodzone, zniszczone i powypadkowe, jak i te praktycznie nowe.

Auto szrot Więcbork – skup aut – Auto Kurek

Nasz auto skup 24h ma wiele zalet. Warto wśród nich wyróżnić szybkość realizacji – można się z nami skontaktować przez 24 godziny na dobę i 7 ni w tygodniu. Uszkodzone auto możemy odebrać w miejsca jego inspekcji naszym własnym transportem, ponadto zapewniamy wypłatę należności w formie gotówki do ręki po podpisaniu umowy.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Jak przebiega transakcja?


Kontakt telefoniczny

Współpraca z naszą firmą rozpoczyna się od kontaktu z konsultantem w celu ustalenia terminu oględzin. Podczas rozmowy warto podać najważniejsze informacje dotyczące sprzedawanego samochodu, co znacznie ułatwi kolejne etapy transakcji. Można skorzystać z infolinii, wiadomości e-mailowej lub formularza kontaktowego.


Oględziny auta

Oględziny samochodu są dokonywane przez naszych rzeczoznawców, którzy podczas analizy zwracają uwagę na stan techniczny i wizualny pojazdu. Specjaliści starają się brać pod uwagę wszelkie zalety, które mogą realnie wpłynąć na cenę i ją podwyższyć. Ponadto nie doszukujemy się wad na siłę w porównaniu do konkurencji.


Kupno samochodu

Ostatnim etapem naszej transakcji jest zaakceptowanie zaproponowanej przez nas ceny, a następnie podpisanie stosownych dokumentów, do których należy umowa kupna-sprzedaży przenosząca własność dotyczącą samochodu na naszą firmę. Po dopełnieniu formalności wypłacamy gotówkę do ręki.

Formularz zgłoszeniowy


  skup aut Więcbork

  Dlaczego warto skorzystać z naszego skupu aut za gotówkę?

  Prywatna sprzedaż samochodu zawsze wiąże się z pewnymi nieprzyjemnościami. Dla jednych może to być spotkanie z niebezpiecznym kupującym, a dla innych oszustwo, którego padli ofiarą. Warto minimalizować ryzyko i skorzystać ze sprzedaży auta w naszym skupie pojazdów Auto Kurek. Zapewniamy błyskawiczną realizację sprzedaży samochodu naszej firmie oraz pełną i nieograniczoną pomoc w zakresie prawnym i technicznym. Jesteśmy firmą z ugruntowaną pozycją na rynku, dlatego dbając o nasze dobre imię, zapewniamy także dostęp do wcześniej przygotowanych umów kupna-sprzedaży. Dzięki temu cały proces sprzedaży samochodu w naszym skupie aut zajmuje nie więcej niż jeden dzień roboczy. W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami telefonicznie bądź mailowo, chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości i odpowiemy na pytania natury prawnej, technicznej i praktycznej. Od lat stanowimy doskonałą alternatywę tradycyjnej sprzedaży auta, dlatego skorzystaj z oferty naszego auto skupu 24h już dziś!

  FAQ

  Jakie auta skupujemy?

  Skupujemy każdy rodzaj pojazdu, niezależnie od jego modelu, marki, przebiegu czy stanu. Dzięki temu możesz sprzedać na nasz skup aut w Więcborku samochody osobowe, ciężarowe, terenowe, a także auta o specjalistycznym przeznaczeniu.

  Ile czasu trwa sprzedaż w skupie aut?

  Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby oszczędzić czas naszych klientów, dlatego najczęściej transakcja nie zajmuje dłużej niż 1 dzień roboczy. Wystarczy skontaktować się z nami i ustalić termin oględzin, a następnie zaakceptować cenę i podpisać stosowne dokumenty.

  Jak wyceniacie samochody?

  Za skupowane samochody proponujemy cenę mieszczącą się w zakresie od 300 do 200 000 zł – zależy ona głównie od stanu technicznego. Chętnie bierzemy pod uwagę wszelkie zalety, które mogą realnie podnieść wartość pojazdu.

  Skup aut Więcbork i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (kujawsko-pomorskie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627