Skup aut Jabłonowo Pomorskie

Do naszego skupu aut w Jabłonowie pomorskim możesz oddać praktycznie każde auto i uzyskać z tego tytułu wynagrodzenie w wysokości od 300 zł do 200 000 zł, zależnie od jego stanu i kompletności. Skupujemy auta sprawne i dobrze utrzymane, jak i zniszczone, wyeksploatowane, powypadkowe i po aktach wandalizmu. Ponadto w naszym skupie pojazdów możesz sprzedać auta osobowe, terenówki, sportowe, jak i pojazdy specjalistyczne, ciężarówki i autobusy.

Auto szrot Jabłonowo Pomorskie – skup aut – Auto Kurek

Skup aut w Jabłonowie Pomorskim i okolicach ma wiele atutów, przez które uzyskaliśmy na tym rynku dużą popularność. Wynagrodzenie zawsze ustalamy w oparciu nie tylko o wady, lecz także zalety wybranego samochodu, ponadto oferujemy nasz własny darmowy transport, dzięki czemu auto możemy odebrać samodzielnie z miejsca jego składowania. Ponadto należność w naszym skupie samochodów używanych w Jabłonowie pomorskim wypłacamy w formie gotówki do ręki.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Jak przebiega transakcja?


Kontakt telefoniczny

Ja się zależy Ci na szybkiej i bezproblemowej sprzedaży samochodu to koniecznie skontaktuj się z naszym skupem aut w Jabłonowie Pomorskim. Możesz to zrobić na trzy sposoby. Pierwszym z nich jest skorzystanie z infolinii, drugim przesłanie wiadomości drogą mailową, a trzecim wypełnianie prostego w obsłudze formularza kontaktowego.


Oględziny pojazdu

Po skontaktowaniu się z nami należy ustalić dogodny termin na oględziny pojazdu, podczas których nasz pracownik dokładnie sprawdzi stan techniczny i wizualny samochodu, a na podstawie zebranych danych będzie w stanie zaproponować konkretną kwotę. W tym czasie kontrolujemy podzespoły, a także sprawdzamy kompletność dokumentów dotyczących pojazdu oraz ich oryginalność.


Kupno samochodu

Ostatnim etapem naszej współpracy jest podpisanie stosownych dokumentów, wśród których najważniejsza jest umowa kupna-sprzedaży. Pozwala ona na przeniesienie praw własności pojazdu na naszą firmę. Po dokonaniu niezbędnych formalności przychodzi czas na rozliczenie. Ustalona wcześniej kwota wypłacana jest w gotówce do ręki klienta lub też na wskazane przez niego konto bankowe.

Formularz zgłoszeniowy


  skup aut Jabłonowo Pomorskie

  Skup aut – rozwiązanie idealne

  Skup aut w Jabłonowie Auto Kurek to firma, która cieszy się na rynku motoryzacyjnym stale rosnącą popularnością. Jest to możliwe głównie dzięki temu, że zatrudniamy wyłącznie najlepszych specjalistów z branży, którzy chętnie pomogą na każdym etapie sprzedaży pojazdu w naszym auto skupie 24h. Ponadto mają ogromną wiedzę i przechodzą cykliczne szkolenia, dzięki czemu w naszym skupie aut za gotówkę chętnie udzielimy wielu porad na temat dalszych czynności związanej ze sprzedażą. Nasz skup samochodów używanych w Jabłonowie ma wszelkie certyfikaty i pozwolenia, dzięki którym realizowane przez nas usługi są zgodne z prawem i dostosowane do aktualnych oczekiwań rynkowych. Zapoznaj się z naszym skupem aut w Jabłonowie Pomorskim i okolicach i uzgodnij swój termin już dziś. Zapewniamy błyskawiczną obsługę oraz możliwość sprzedaży pojazdu już w przeciągu 24 godzin roboczych od chwili skontaktowania się z naszym pracownikiem.

  Skup aut Jabłonowo Pomorskie i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (kujawsko-pomorskie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627