Skup aut Chełmża

Do naszego skupu aut w Chełmży i innych polskich miastach możesz oddać praktycznie każde auto – zarówno to w zasadzie nowe i nieużywane, jak i model, który lata świetności ma już dawno za sobą. Do skupu aut za gotówkę przyjmujemy także samochody powypadkowe i zniszczone, których nie opłaca się naprawiać. Za wybrane pojazdy nasz skup pojazdów wypłaca wynagrodzenie w wysokości od 300 zł do 200 000 zł, zależnie od jego stanu i wyposażenia.

Auto szrot Chełmża – skup aut – Auto Kurek

Wśród wielu zalet naszego auto skupu 24h warto wymienić dostępność – jesteśmy czynni przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu, a także możliwość odbioru auta z placu za pomocą naszego transportu. Oferujemy także kompleksową usługę, a wynagrodzenie wypłacamy zawsze w formie gotówki do ręki. W razie pytań, zadzwoń do naszego skupu pojazdów już dziś.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Jak przebiega transakcja?


Kontakt telefoniczny

W celu rozpoczęcia współpracy z naszą firmą należy wybrać jedną z form kontaktu. Pierwszą z nich jest infolinia, której numery telefonów znajdują się na stronie internetowej. Drugą formą jest przesłanie wiadomości drogą mailową, a trzecią skorzystanie z formularza i wypełnienie w nim odpowiednich pól.


Oględziny pojazdu

Oględziny pojazdu to bardzo szybki, ale jednocześnie ważny etap naszej współpracy. Podczas inspekcji nasz rzeczoznawca kontroluje stan techniczny i wizualny pojazdu, a także chętnie bierze pod uwagę wszelkie zalety, które mogą realnie wpłynąć na ostateczną cenę. Wśród atutów może znaleźć się dobrze zachowana powłoka lakiernicza, dodatkowe wyposażenie, niski przebieg.


Kupno samochodu

Ostatnim etapem naszej współpracy jest podpisanie stosownych dokumentów. Najważniejszym z nich jest umowa kupna-sprzedaży, która pozwala przenieść prawo własności samochodu na firmę Auto Kurek. Po dopełnieniu wszystkich formalności ustalona wcześniej cena wypłacana jest w formie gotówkowej lub na konto klienta.

Formularz zgłoszeniowy


  skup aut Chełmża

  Skup aut – dobra alternatywa do sprzedaży tradycyjnej

  Skup aut w Chełmży to znakomita alternatywa tradycyjnej sprzedaży np. za pośrednictwem portali ogłoszeniowych, mediów społecznościowych lub czasopism branżowych. Największą wadą tego rozwiązania jest przede wszystkim czas. Znalezienie klienta potrafi zająć nawet kilka miesięcy lub dłużej, szczególnie w przypadku aut bardzo niestandardowych. Ponadto spotykanie się z obcymi kupującymi bywa niebezpieczne – część z nich poszukuje niedoświadczonych sprzedających, którzy nie umieją chronić się samodzielnie przed standardowymi próbami oszustw. Zachęcamy do skorzystania z oferty naszego skupu aut powypadkowych i sprawnych Auto Kurek.

  FAQ

  Jakie auta skupujemy?

  Skupujemy każdy rodzaj pojazdu, niezależnie od jego modelu, marki, przebiegu czy stanu. Dzięki temu możesz sprzedać na nasz skup aut w Więcborku samochody osobowe, ciężarowe, terenowe, a także auta o specjalistycznym przeznaczeniu.

  Ile czasu trwa sprzedaż w skupie aut?

  Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby oszczędzić czas naszych klientów, dlatego najczęściej transakcja nie zajmuje dłużej niż 1 dzień roboczy. Wystarczy skontaktować się z nami i ustalić termin oględzin, a następnie zaakceptować cenę i podpisać stosowne dokumenty.

  Jak wyceniacie samochody?

  Za skupowane samochody proponujemy cenę mieszczącą się w zakresie od 300 do 200 000 zł – zależy ona głównie od stanu technicznego. Chętnie bierzemy pod uwagę wszelkie zalety, które mogą realnie podnieść wartość pojazdu.

  Skup aut Chełmża i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (kujawsko-pomorskie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627