Skup aut Gostyń - skup samochodów używanych

W firmie auto skup 24h Auto Kurek oferujemy indywidualne podejście do każdego klienta i najwyższą jakość obsługi, dzięki czemu przez wiele lat działania na rynku udało nam się zdobyć szerokie grono zadowolonych klientów. Zajmujemy się skupowaniem aut w Gostyniu i okolicach, dzięki czemu każdy mieszkaniec tego rejonu Polski może liczyć się z profesjonalnymi usługami związanymi z odsprzedażą auta lub jego złomowaniem.

Skup samochodów Gostyń – Auto Kurek

Dokładamy wszelkich starań, by transakcja zawsze była satysfakcjonująca dla obu stron, a cennik skupu aut uzależniony jest od stanu danego pojazdu. Przyjmujemy samochody, których rok produkcji mieści się w latach 1960-2014, oferując za nie od 300 zł do 200 000 zł.

Najwyższe ceny odkupu w Auto skup Kurek Gostyń - zadzwoń 692 443 443

Poznaj etapy współpracy


Kontakt telefoniczny

Nasza współpraca dzieli się na trzy etapy. Pierwszym jest kontakt z naszymi konsultantami, którzy są dostępni 24 godziny przez 7 dni w tygodniu pod numerem telefonu 660 637 702 lub 692 443 443 . Dla klientów preferujących kontakt internetowy proponujemy równie wygodne rozwiązanie – wystarczy wysłać wiadomość lub zapytanie drogą e-mailową lub wykorzystać w tym celu formularz kontaktowy dostępny na stronie www.


Oględziny auta

Drugim etapem jest umówienie się na oględziny pojazdu, podczas których bierzemy pod uwagę każdy szczegół, mogąc w ten sposób zaoferować klientom rozsądną i uczciwą cenę. Liczą się dla nas detale takie jak stan lakieru oraz podzespołów, przebieg czy dodatkowe wyposażenie. Wszystko to, co może sprawić, że w wycenie będziemy mogli wyszczególnić dodatkowe elementy podnoszące cenę końcową.


Kupno samochodu

Ostatnim etapem naszej transakcji jest podpisanie końcowych dokumentów i przekazanie nam dokumentacji pojazdu, w tym jego karty oraz dowodu rejestracyjnego. Po zaakceptowaniu wszystkich warunków wypłacamy gotówkę do ręki lub przelewamy umówioną kwotę na wskazany przez klienta rachunek bankowy.

Formularz zgłoszeniowy


  Czym się wyróżniamy na tle konkurencji?

  • szybka wypłata gotówki,
  • miła i przyjemna atmosfera podczas transakcji,
  • atrakcyjna cena za pojazd, 
  • wieloletnie doświadczenie,
  • najwyższa jakość obsługi,
  • indywidualne podejście do każdego klienta,
  • bezpłatna obsługa i oględziny samochodu.
  skup aut Gostyń

  Dlaczego warto wybrać skup aut Gostyń za gotówkę?

  Skup samochodów osobowych Gostyń to doskonały wybór szczególnie dla osób, którym zależy na szybkiej i bezpieczniej sprzedaży swojego pojazdu. Jednak to nie wszystko. Korzystanie z usług firmy Auto Kurek jest również bardzo opłacalne finansowo, gdyż możemy zaoferować znacznie bardziej atrakcyjną wycenę niż konkurencja lub prywatni kupcy, którzy często tylko zawracają głowę, aby w ostateczności nie podjąć decyzji o zakupie oglądanego samochodu. Skupowanie samochodów używanych Gostyń ze względu na powyższe zalety stanowi doskonałą alternatywę dla klasycznych ogłoszeń motoryzacyjnych, gdyż z nami transakcja przebiega znacznie szybciej i jest korzystniejsza dla klienta. Otrzymaną gotówkę można wykorzystać od razu na zakup nowego samochodu, a w przypadku stanu pojazdu, który nie nadaje się do dalszego użytkowania i jest przeznaczony do utylizacji, załatwiamy wszystkie formalności związane z jego złomowaniem, co jest również bardzo wygodne dla klienta.

  Skup aut Gostyń i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (wielkopolskie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627