Skup aut Gostyń - skup samochodów używanych

W firmie auto skup 24h Auto Kurek oferujemy indywidualne podejście do każdego klienta i najwyższą jakość obsługi, dzięki czemu przez wiele lat działania na rynku udało nam się zdobyć szerokie grono zadowolonych klientów. Zajmujemy się skupowaniem aut w Gostyniu i okolicach, dzięki czemu każdy mieszkaniec tego rejonu Polski może liczyć się z profesjonalnymi usługami związanymi z odsprzedażą auta lub jego złomowaniem.

Skup samochodów Gostyń – Auto Kurek

Dokładamy wszelkich starań, by transakcja zawsze była satysfakcjonująca dla obu stron, a cennik skupu aut uzależniony jest od stanu danego pojazdu. Przyjmujemy samochody, których rok produkcji mieści się w latach 1960-2014, oferując za nie od 300 zł do 200 000 zł.

Najwyższe ceny odkupu w Auto skup Kurek Gostyń - zadzwoń 692 443 443

Poznaj etapy współpracy


Kontakt telefoniczny

Nasza współpraca dzieli się na trzy etapy. Pierwszym jest kontakt z naszymi konsultantami, którzy są dostępni 24 godziny przez 7 dni w tygodniu pod numerem telefonu 660 637 702 lub 692 443 443. Dla klientów preferujących kontakt internetowy proponujemy równie wygodne rozwiązanie – wystarczy wysłać wiadomość lub zapytanie drogą e-mailową lub wykorzystać w tym celu formularz kontaktowy dostępny na stronie www.


Oględziny auta

Drugim etapem jest umówienie się na oględziny pojazdu, podczas których bierzemy pod uwagę każdy szczegół, mogąc w ten sposób zaoferować klientom rozsądną i uczciwą cenę. Liczą się dla nas detale takie jak stan lakieru oraz podzespołów, przebieg czy dodatkowe wyposażenie. Wszystko to, co może sprawić, że w wycenie będziemy mogli wyszczególnić dodatkowe elementy podnoszące cenę końcową.


Kupno samochodu

Ostatnim etapem naszej transakcji jest podpisanie końcowych dokumentów i przekazanie nam dokumentacji pojazdu, w tym jego karty oraz dowodu rejestracyjnego. Po zaakceptowaniu wszystkich warunków wypłacamy gotówkę do ręki lub przelewamy umówioną kwotę na wskazany przez klienta rachunek bankowy.

Czym się wyróżniamy na tle konkurencji?

  • szybka wypłata gotówki,
  • miła i przyjemna atmosfera podczas transakcji,
  • atrakcyjna cena za pojazd, 
  • wieloletnie doświadczenie,
  • najwyższa jakość obsługi,
  • indywidualne podejście do każdego klienta,
  • bezpłatna obsługa i oględziny samochodu.
skup aut Gostyń

Dlaczego warto wybrać skup aut Gostyń za gotówkę?

Skup samochodów osobowych Gostyń to doskonały wybór szczególnie dla osób, którym zależy na szybkiej i bezpieczniej sprzedaży swojego pojazdu. Jednak to nie wszystko. Korzystanie z usług firmy Auto Kurek jest również bardzo opłacalne finansowo, gdyż możemy zaoferować znacznie bardziej atrakcyjną wycenę niż konkurencja lub prywatni kupcy, którzy często tylko zawracają głowę, aby w ostateczności nie podjąć decyzji o zakupie oglądanego samochodu. Skupowanie samochodów używanych Gostyń ze względu na powyższe zalety stanowi doskonałą alternatywę dla klasycznych ogłoszeń motoryzacyjnych, gdyż z nami transakcja przebiega znacznie szybciej i jest korzystniejsza dla klienta. Otrzymaną gotówkę można wykorzystać od razu na zakup nowego samochodu, a w przypadku stanu pojazdu, który nie nadaje się do dalszego użytkowania i jest przeznaczony do utylizacji, załatwiamy wszystkie formalności związane z jego złomowaniem, co jest również bardzo wygodne dla klienta.

Skup aut Gostyń i okolice

Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (wielkopolskie), w których realizujemy skup aut pojazdów

Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w poniższym formularzu.

Formularz zgłoszeniowy

Kontakt

Przydatne telefony

CENTRALA: 692 443 443


Kasacja: 660 637 702


Skup aut: 600 072 558


Oddział Szczecin: 690 209 209


Sprzedaż części do
aut osobowych:
728 321 225


Sprzedaż części do
aut dostawczych:
734 451 627