Skup aut Chodzież

Działamy w Chodzieży od lat

Nasi klienci zamieszkujący Chodzież już od wielu lat korzystają z usług firmy Auto Kurek. Cieszymy się, że nasze zaangażowanie w świadczenie wysokiej jakości usług zostało docenione przez klientów nie tylko z tego miasta, ale i z całego kraju. Współpracujemy zarówno z przedstawicielami przedsiębiorstw, jak i klientami indywidualnymi. Naszym największym atutem jest kompleksowy skup aut i oferta dopasowana do indywidualnych potrzeb. Klient oddając w nasze ręce auto może być pewien, że zostanie obsłużony na najwyższym poziomie.

W Auto Kurek najważniejszy jest klient i jego opinia, dlatego przygotowaliśmy naszą ofertę z myślą o Państwa wysokich wymaganiach. Stawki, które proponujemy są bardzo atrakcyjne i dopasowane do stanu pojazdu. Nasza oferta jest elastyczna, dlatego skup aut w Chodzieży cieszy się taką popularnością wśród właścicieli różnych aut. Zależy nam na tym, by realizowane usługi były postrzegane jako profesjonalne, rzetelne i bezpieczne, dlatego spełniamy się we wszystkich tych obszarach. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszych usług.

skup aut chodzież
kontakt telefoniczny

Jak przebiega transakcja?


Kontakt telefoniczny

Podstawowym etapem jest kontakt z naszą spółką – telefoniczny (proponowane numery to – 692 443 443 i 660 637 702) bądź za pośrednictwem stworzonego przez nasze przedsiębiorstwo formularza online znajdującego się na stronie www. Wtedy nasz konsultant wskaże dokładną datę, w której dojdzie do wyceny pojazdu, który zamierzacie sprzedać (wycena jest darmowa).


Oględziny auta

Następnie wykonujemy oględziny auta – przysyłamy pod wskazany adres jednego z naszych specjalistów, który wykonuje oględziny pojazdu i wycenia go, biorąc pod uwagę rocznik, markę oraz stan techniczny.


Kupno samochodu

Ostateczny etap to kupno auta – cały proces przebiega skutecznie i bez zbędnych formalności. Następuje zatwierdzenie koniecznej dokumentacji i wypłata gotówki.

Dlaczego warto wybrać nasze usługi? Zapewniamy:

  • bezpośrednie podejście do każdego kontrahenta,
  • wiarygodna wycena pojazdu,
  • minimum formalności,
  • bezpłatny dojazd pod wskazany przez kontrahenta adres,
  • odbiór pojazdu własnym transportem,
  • szybką wypłatę pieniędzy za pojazd,
  • kupujemy wszystkie pojazdy (bez względu na markę i ich stan techniczny).
serwis z oponami

Skup aut przez całą dobę w Chodzieży i okolicach

Jedną z cech charakterystycznych naszego skupu aut w Chodzieży jest odbiór pojazdów z dowolnie wskazanego adresu przez 7 dni w tygodniu. Wiele osób ma problem z dowozem do miejsca skupu auta, które jest powypadkowe lub uszkodzone. Właśnie dlatego nasi fachowcy pozostają do Państwa dyspozycji przez całą dobę i przez cały tydzień.

Skup aut – Chodzież

Niezależnie od tego, czy czynnikiem decydującym, który skłania Państwa do wyboru oferty skupu aut w Chodzież są pieniądze, czas, bezpieczeństwo, czy jakość usługi jesteśmy przekonani, że w każdym z tych obszarów jesteśmy bezkonkurencyjni. Naszym atutem jest elastyczność. Dopasowujemy ofertę, tak by nasz klient był zadowolony i usatysfakcjonowany z transakcji. Poznając nas, opinie na temat naszej działalności oraz nasze usługi jesteśmy przekonani, że wybór korzystnego rozwiązania na terenie Chodzieży będzie dla Państwa oczywisty. Zachęcamy do współpracy!

laweta z autami

Formularz zgłoszeniowy