Skup Aut Ostrzeszów

Głównym celem dla naszej firmy jest satysfakcja klienta, która następuje w wyniku nie tylko atrakcyjnych stawek, ale przede wszystkim wygody i bezpieczeństwa. Klienci Auto Kurek z punktu skup samochodów osobowych w Ostrzeszowie cenią nas za indywidualne podejście do każdego zlecenia oraz wyjątkową dbałość o szczegóły. Zależy nam, by pozytywne opinie na temat naszej działalności rosły w siłę, dlatego proponujemy szereg udogodnień, dzięki którym każdy klient wychodzi od nas zadowolony. Zapewniamy stały dostęp do profesjonalnej obsługi oraz fachowego doradztwa, transport pojazdu oraz szybki proces finalizacji transakcji. Nie bez znaczenia pozostaje gotówka od ręki, którą proponujemy tuż po podpisaniu umowy kupna-sprzedaży.

Skup aut Ostrzeszów

kontakt telefoniczny

Jak wygląda transakcja?


Kontakt telefoniczny

Podstawowym etapem jest kontakt z naszą spółką – telefoniczny (aktywne numery to – 692 443 443 oraz 660 637 702) bądź za pośrednictwem opracowanego przez naszą firmę formularza online znajdującego się na stronie www. Dzięki temu nasz ekspert będzie mógł zaproponować Państwu datę spotkania, na którym wykonamy wycenę sprzedawanego samochodu. Spotkanie jest darmowe.


Oględziny auta

Potem wykonujemy oględziny auta – przysyłamy pod wyznaczony adres jednego z naszych rzeczoznawców, który wykonuje oględziny auta i wycenia go na podstawie stanu technicznego, rocznika oraz marki.


Kupno samochodu

Ostateczny etap to zakup auta – cała procedura przebiega skutecznie i bez niepotrzebnych formalności. Następuje podpisanie potrzebnej dokumentacji i wypłata pieniędzy.

Dlaczego warto zdecydować się na nasze usługi? Zapewniamy:

  • bezpośrednie podejście do każdego kontrahenta,
  • uczciwa wycena auta,
  • prawie zero formalności,
  • bezpłatny dojazd pod wskazany przez kontrahenta adres,
  • odbiór auta własnym transportem,
  • szybką wypłatę pieniędzy za samochód,
  • skupujemy wszystkie auta (bez względu na stan techniczny i markę).

Czerwony Peugeot

Jak oddać auto do skupu w Ostrzeszowie?

W naszych usługach znajdziesz nie tylko skup aut, ale i kasację pojazdów, ich złomowanie, a także możliwość zakupu części samochodowych niezależnie od marki. Kładziemy nacisk na oszczędność czasu przy jednoczesnej maksymalizacji zalet. Współpraca z Auto Kurek przebiega pomyślnie niezależnie od stanu technicznego, marki, rocznika pojazdu, a także jego sprawności. Z powodzeniem skupujemy auta powypadkowe i takie, które przez lata zajmowały miejsce w garażu.

Nasi specjaliści poprzez dokonanie rzetelnej wyceny obliczanej na podstawie masy samochodu osobowego podają finalną kwotę. Wówczas klient decyduje, czy korzysta z naszych usług i w jakiej formie chce otrzymać zapłatę. Wartość skupowanych przez nas pojazdów waha się w przedziale od 200 do 200 000 złotych, zatem oferta może być znacznie korzystniejsze niż prywatna sprzedaż lub oddanie auta do komisu.Proces finalizacji transakcji jest bardzo prosty podobnie jak kontakt z naszymi przedstawicielami. Wystarczy wizyta w naszym auto skupie w Ostrzeszowie lub kontakt telefoniczny, a my błyskawicznie podejmiemy się realizacji zlecenia. Klienci doceniają sposób finalizacji transakcji przez Auto Kurek z uwagi na bezpieczeństwo, legalność, rzetelną wycenę i szybkość. Naszym priorytetem jest zadowolenie i satysfakcja klienta. Oferując pomoc w transporcie samochodu i dalszych etapach mamy, na celu poprawę komfortu i wygody klienta w czasie sprzedaży auta.

Formularz zgłoszeniowy