Skup samochodów za gotówkę Czarnków

Od lat specjalizujemy się skupem aut w Czarnkowie za gotówkę, dlatego jeśli poszukujesz firmy, która zagwarantuje pełne bezpieczeństwo podczas sprzedaży pojazdu każdego rodzaju, a także zapewni szybką realizację transakcji, to już dziś poznaj bliżej naszą ofertę. Skupujemy samochody wyprodukowane w latach 1960 – 2014 i oferujemy za nie atrakcyjną cenę, która mieści się w przedziale od 300 zł do 200 000 zł. Ponadto jesteśmy do dyspozycji przez całą dobę, gdyż nasz auto skup 24h pracuje przez 7 dni w tygodniu. Dodatkowo zapewniamy własny dowóz zakupionego pojazdu oraz dbamy o każdy szczegół transakcji, w tym również o pełną dokumentację. Dla nas skupowanie samochodów używanych Czarnków jest zarówno pracą, jak i misją, dlatego dokładamy wszelkich starań podczas realizacji każdego zlecenia i zwracamy uwagę na detale, które często są pomijane przez konkurencję.

kontakt telefoniczny

Etapy transakcji z firmą Auto Kurek


Kontakt telefoniczny

Pierwszym etapem naszej transakcji jest kontakt z pracownikiem za pośrednictwem e-maila bądź formularza kontaktowego dostępnego na stronie internetowej. Wystarczy przesłać zapytanie o ofertę lub informacje dotyczące sprzedawanego pojazdu. Ponadto zachęcamy również do skorzystania z infolinii dostępnej 24h/7 pod numerem telefonu 660 637 702 lub 692 443 443.


Oględziny auta

Drugim etapem są oględziny pojazdu we wskazanym miejscu i o umówionej porze z klientem. W tym czasie nasz pracownik przeanalizuje stan pojazdu, zwracając uwagę na wszelkie szczegóły i dokumentację. Bierzemy pod uwagę dodatkowe wyposażenie, stan lakieru, przebieg samochodu i określamy stan podzespołów. Wszystko po to, by zaoferować jak najbardziej atrakcyjną cenę.


Kupno samochodu

Po oględzinach przychodzi czas na podpisanie umowy kupna-sprzedaży i błyskawiczne rozliczenie się, gdyż tuż po załatwieniu formalności przekazujemy klientowi gotówkę do ręki lub przelewamy kwotę określoną w wycenie na konto bankowe. Wystarczy okazać dowód osobisty i przekazać nam dowód rejestracyjny oraz kartę pojazdu.

Poznaj mocne strony firmy Auto Kurek:

  • fachowa realizacja transakcji,
  • natychmiastowa wypłata gotówki,
  • bardzo uczciwa wycena,
  • minimalna ilość niezbędnych formalności,
  • fachowa pomoc na każdym etapie zamówienia,
  • bezpłatny dojazd do klienta i bezpłatny odbiór pojazdu,
  • wieloletnie doświadczenie na rynku.
skup samochodów i pojazdów - sprawdź cennik

Skorzystaj z najlepszego skupu samochodów osobowych Czarnków

Często sprzedaż samochodu wiąże się z wieloma trudnościami. Niezdecydowani klienci, długi czas oczekiwania, a także dodatkowe koszty narzucane przez portale oferujące wystawianie ogłoszeń motoryzacyjnych to tylko niektóre z nich. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego korzystając z naszych usług możesz zapomnieć o komplikacjach i problemach. Skup aut w Radomiu i okolicach jest naszą główną działalnością już od lat i dokładamy wszelkich starań, by każda transakcja była satysfakcjonująca dla obu stron. Cennik skupu aut obejmuje praktycznie każdy element pojazdu, dzięki czemu klient otrzymuje dokładną wycenę, która zawsze jest bardzo uczciwa. Ponadto w skupie aut Czarnków za gotówkę Auto Kurek otrzymasz pieniądze tuż po podpisaniu dokumentów finalizujących transakcję.

Formularz zgłoszeniowy