Skup aut Nowy Tomyśl - skup samochodów używanych

W naszym skupie aut w Nowym Tomyślu można z łatwością sprzedać pojazd w każdym stanie technicznym, w tym samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe, terenowe oraz autobusy i nie tylko. Płacimy za nie od 300 zł do 200 000 zł, zależnie od stanu, a cała transakcja zazwyczaj nie zajmuje dłużej niż 1 dzień od chwili wykonania telefonu. Właśnie z tego powodu nasz skup aut za gotówkę jest tak popularny.

Skup samochodów Nowy Tomyśl – Auto Kurek

Od wielu lat oferujemy skup samochodów używanych w Nowym Tomyślu i dopracowaliśmy tę ofertę dosłownie do perfekcji. Możesz się z nami skontaktować telefonicznie lub mailowo 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu, odbieramy auto naszym własnym darmowym transportem, a wynagrodzenie wypłacamy w formie gotówki do ręki.

Najwyższe ceny odkupu w Auto skup Kurek Nowy Tomyśl - zadzwoń 692 443 443

Jak przebiega transakcja?


Kontakt telefoniczny

Pierwszym z etapów współpracy z naszym skupem aut używanych w Nowym Tomyślu jest kontakt z konsultantem pod numerem telefonu lub przesłanie wiadomości e-mailowej. Ponadto można również skontaktować się z nami za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie www. W informacjach bądź podczas pierwszej rozmowy warto podać informacje dotyczące pojazdu, a także umówić się na spotkanie w celu oględzin samochodu.


Oględziny pojazdu

Kolejnym krokiem jest weryfikacja pojazdu, która przeprowadzana jest przez naszych fachowców. Pracownik po umówieniu na konkretny termin zjawi się w wyznaczonym miejscu i dokona oględzin samochodu, biorąc pod uwagę stan wizualny i techniczny, a także skontroluje wszystkie podzespoły i układy. Dodatkowo zostaną sprawdzone dokumenty dotyczące pojazdu, ich kompletność i oryginalność.


Kupno samochodu

Ostatnim krokiem naszej współpracy jest przeniesienie prawa własności samochodu na firmę Auto Kurek na podstawie sporządzonej i podpisanej umowy kupna-sprzedaży. Po dopełnieniu wszystkich formalności, które ograniczamy do minimum następuje wypłata ustalonej wcześniej kwoty, która w zależności od stanu samochodu mieści się w zakresie od 300 zł do 200 000 zł.

Formularz zgłoszeniowy


  Zalety współpracy z naszym skupem

   • szybka wycena,
   • korzystna cena dla obu stron umowy,
   • przyjazna atmosfera,
   • bezpieczeństwo każdej transakcji,
   • minimum formalności,
   • brak ukrytych kosztów.
  skup aut Nowy Tomyśl

  Współpraca z Auto Kurek się opłaca!

  Nasz skup aut 24h jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych w całym regionie i nie dzieje się to bez powodu. Od początku naszego istnienia stawiamy na pełne bezpieczeństwo współpracy, dlatego zatrudniamy wyłącznie najlepszych specjalistów z branży, którzy zajmują się motoryzacją już od wielu lat. Większość z nich przechodzi cykliczne szkolenia i podnosi swoje umiejętności, dzięki czemu każdy z nich chętnie odpowie na wszelkie pytania dotyczące naszej oferty. Jesteśmy także w pełni legalnie działającą polską firmą, która rozlicza się zgodnie z polskim systemem podatkowym, a współpraca z nami w żadnym stopniu nie wspiera tzw. “szarej strefy”. Jeśli chcesz z niej skorzystać, koniecznie skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo, chętnie przedstawimy ofertę i odpowiemy na wszelkie pytania związane z naszą działalnością.

  skup aut Nowy Tomyśl

  Na co zwracamy uwagę podczas inspekcji auta?!

  Pracownik naszego skupu pojazdów Auto Kurek podczas oględzin auta dokona wnikliwej analizy Twojego samochodu i oceni jego wszelkie aspekty, w tym techniczną stronę oraz wizualną. Sprawdzimy także zgodność dokumentów i ich legalność. W przeciwieństwie do wielu innych auto skupów 24h zwracamy uwagę nie tylko na wady danego auta, np. na zniszczony lakier lub błędy komputera, lecz także na jego zalety. Warto wśród nich wymienić np. dobre wyposażenie fabryczne, popularny rocznik lub silnik czy też rodzaj wnętrza. Dzięki temu nasza wycena zawsze obejmuje również zalety, które są często pomijane przez inne skupy aut powypadkowych i sprawnych. W ten sposób możesz uzyskać znacznie większą cenę, którą wypłacimy Ci w formie gotówki podczas podpisywania umowy kupna-sprzedaży, co również znacznie nas wyróżnia na tle innych firm. Zadzwoń do nas lub napisz, umów się na dogodny termin inspekcji i skorzystaj z naszej oferty skupu aut na części już dziś!

  FAQ

  Jakie auta skupujemy?

  Nasz skup aut używanych w Nowym Tomyślu skupuje samochody w dowolnym stanie technicznym i wizualnym. Bierzemy pod uwagę zarówno w pełni sprawne i zadbane pojazdu, jak i całkowicie wyeksploatowane, powypadkowe i uszkodzone. Przyjmujemy modele osobowe, ciężarowe, terenowe, a także typu SUV.

  Jak wyceniacie samochody?

  Każdy samochód jest wyceniany indywidualnie na podstawie przeprowadzonych oględzin. Wynagrodzenie najczęściej mieści się w przedziale od 300 zł do 200 000 zł, w zależności od spełnianych wytycznych i poszczególnych wymagań. Najczęściej zaliczamy do nich stan, popularność modelu, rocznik, przebieg czy wyposażenie.

  Jak najszybciej sprzedać samochód w Auto Kurek?

  Sprzedaż samochodu w naszej firmie jest błyskawiczna i w pełni bezpieczna. Można cały proces zamknąć nawet w kilka godzin. Wystarczy przygotować niezbędne dokumenty, przeprowadzić oględziny, podpisać umowę – wszystko to pozwoli na wypłatę pieniędzy w formie gotówkowej lub przelewem na wskazane konto na wyraźne życzenie klienta.

  Skup aut Nowy Tomyśl i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (wielkopolskie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627