Skup aut Pobiedziska - skup samochodów używanych

Jesteśmy auto skup 24h Auto Kurek i zachęcamy do sprzedaży auta naszej firmie. Zapewniamy szybką obsługę oraz znakomite warunki współpracy, a także cenę za pojazd adekwatną do jego stanu (w zakresie od 300 do 200 000 zł). Skupujemy praktycznie każde auto. Zarówno popularne modele osobowe, jak i auta w typie limuzyn czy SUV, jak i wersje terenowe i specjalistyczne.

Skup samochodów Pobiedziska – Auto Kurek

Stawiamy tylko jeden wymóg – auto musi być wyprodukowane w latach 1960 – 2014. Nasz skup aut Pobiedziska jest polecany wśród tysięcy zadowolonych klientów, zostań jednym z nich i skorzystaj z indywidualnej i błyskawicznej obsługi oraz natychmiastowej wypłaty należności.

Najwyższe ceny odkupu w Auto skup Kurek Pobiedziska - zadzwoń 692 443 443

Jak wyglądają etapy sprzedaży auta naszej firmie?


Jak wyglądają etapy sprzedaży auta naszej firmie?

W Auto Kurek stawiamy na prostotę i błyskawiczną transakcję, dlatego do sprzedaży auta naszej firmie wystarczy spełnienie trzech, prostych kroków. Pierwszym jest skontaktowanie się z naszymi pracownikami. Wystarczy zadzwonić pod numer 660 637 702 lub 692 443 443 bądź skorzystać z formularza kontaktowego lub napisać nam wiadomość e-mail. Podaj wszelkie podstawowe dane auta i uzgodnij z pracownikiem termin osobistej wizyty.


Oględziny auta

Drugim krokiem są oględziny auta. Pracownik podczas inspekcji oceni auto wizualnie oraz mechanicznie, po czym zaproponuje cenę adekwatną do jego stanu. Warto wiedzieć, że nasza firma zwraca uwagę także na zalety auta, dlatego nie zaniżamy wyceny tylko bierzemy pod uwagę również dobry stan lakieru czy kompletne wyposażenie dodatkowe.


Kupno samochodu

Trzecim i zarazem ostatnim krokiem jest sprzedaż auta naszej firmie. Pracownik sporządzi umowę kupna-sprzedaży i wypłaci należną gotówkę po jej podpisaniu przez sprzedającego. Co ważne, należność może być przekazana w formie gotówki do ręki lub poprzez przelew bankowy (na żądanie klienta).

Formularz zgłoszeniowy


  Zalety naszych usług to:

  • szybka obsługa,
  • dogodne terminy,
  • cena pojazdu adekwatna do jego jakości,
  • dostępność pracowników 24/7,
  • dysponujemy własnym transportem,
  • brak kosztów dla klienta.
  skup aut Pobiedziska

  Sprzedaj auto naszej firmie!

  Nasz skup samochodów osobowych Pobiedziska Auto Kurek jest znacznie lepszym wyborem niż sprzedaż samochodu osobiście. Dlaczego? Problemy związane ze sprzedażą auta są bardzo duże. Klienci skarżą się na niesłownych zainteresowanych czy klientów, którzy oferują cenę znacznie niższą niż oczekiwania, a przy tym zwracają uwagę na wszelkie uszczerbki, braki czy ślady zużycia, które muszą być obecne na aucie używanym. W naszej firmie jest zupełnie odwrotnie. Skup aut Pobiedziska i okolice Auto Kurek jest polecany między innymi za fakt, iż nie odrzucamy żadnych zleceń – kupujemy zarówno auta uszkodzone i nie nadające się do dalszej jazdy, jak i modele kolekcjonerskie w perfekcyjnym stanie wizualnym i technicznym.

  skup aut Pobiedziska

  Jakie auta można sprzedaż firmie Auto Kurek?

  Nasz skup aut Pobiedziska za gotówkę umożliwia sprzedaż praktycznie każdego auta, także tego, z którym są największe problemy podczas sprzedaży. Tyczy się to w szczególności samochodów bardzo niszowych, np. sportowych lub limuzyn, które nie cieszą się dużym zainteresowaniem wśród klientów prywatnych. Co więcej, przyjmiemy każde auto wyprodukowane w latach 1960-2014 i oferujemy za nie od 300 zł do 200 000 zł. Może to być auto powypadkowe i nieznane w Polsce, jak i popularny samochodów terenowy typu SUV. Zapraszamy do kontaktu z naszym skupem aut Pobiedziska.

  Skup aut Pobiedziska i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (wielkopolskie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627