Skup aut Opatówek

Skup aut Opatówek to miejsce, w którym przyjmujemy samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe, a nawet autobusy. Skupujemy pojazdy każdej marki bez względu na stan techniczny. Trafiają do nas auta uszkodzone, wysłużone, powypadkowe oraz całkowicie sprawne. Firma Auto Kurek oferuje najkorzystniejszy cennik skupu aut. Za każdy kupiony samochód wypłacamy gotówkę w kwocie od 300 do 200 000 złotych.

Auto skup 24 h Opatówek

Firma Auto Kurek prowadzi skup aut w Opatówku, a także na terenie całej Polski. Wieloletnie doświadczenie sprawiło, że do perfekcji opanowaliśmy przebieg transakcji, ograniczając do minimum wszelkie formalności. Gwarantujemy bardzo korzystne wyceny każdego pojazdu. Swoje usługi oferujemy mieszkańcom Opatówka i okolic. Nasz skup aut na części działa codziennie przez 24 godziny na dobę. Zapewniamy bezpłatny odbiór samochodu własnym środkiem transportu.

Najwyższe ceny odkupu w Auto skup Kurek Opatówek - zadzwoń 692 443 443

Jak przebiega transakcja?


Kontakt telefoniczny

Współpraca z naszą firmą rozpoczyna się od nawiązania kontaktu telefonicznego: 660 637 702 lub 692 443 443 . W rozmowie z naszym pracownikiem wspólnie wybierzecie najbardziej dogodny termin spotkania i wyceny. Jeśli chcesz, możesz wybrać kontakt online za pomocą formularza kontaktowego na naszej stronie.


Wycena pojazdu

W ustalonym terminie i miejscu spotkania specjalista naszego skupu aut używanych przeprowadzi szczegółowe oględziny samochodu. Ocenie podlega między innymi stan techniczny, przebieg, rocznik oraz wyposażenie. Na tej podstawie zostanie dokonana wycena.


Kupno samochodu

Po zaakceptowaniu zaproponowanej kwoty przejdziemy do finalizacji transakcji, czyli podpisania niezbędnych dokumentów. Następnie wypłacamy pieniądze w formie gotówki lub wykonujemy przelew na wskazany numer konta.

Formularz zgłoszeniowy


  Dlaczego warto wybrać nasz skup aut?

   • Bardzo sprawny i szybki przebieg transakcji,
   • skupujemy wszystkie pojazdy bez względu na markę i stan techniczny,
   • gwarantujemy błyskawiczną wypłatę gotówki,
   • dokonując wyceny, bierzemy pod uwagę wszystkie zalety pojazdu,
   • do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i profesjonalnie,
   • zapewniamy bezpłatny transport pojazdu do naszego skupu aut powypadkowych w Opatówku.
  skup aut Opatówek

  Auto Kurek – skup aut za gotówkę

  Pozbycie się starego i wysłużonego pojazdu jeszcze nigdy nie było takie łatwe. Firma Auto Kurek prowadzi skup aut w Opatówku, gdzie sprzedasz każdy samochód w ciągu jednego dnia. Zajmujemy się skupowaniem samochodów uszkodzonych i powypadkowych, które naprawiamy i przywracamy do pełnej sprawności. W przypadku znacznej szkody dokonujemy kasacji po wcześniejszym wymontowaniu wszystkich przydatnych i sprawnych części. Oferujemy bardzo korzystne wyceny i bezpłatny transport pojazdu do naszej firmy. Jesteśmy do dyspozycji przez całą dobę 7 dni w tygodniu. Masz trudności w sprzedaniu starego samochodu? Nie czekaj i skontaktuj się z nami już dziś. Prowadzimy profesjonalny skup pojazdów oraz złomowanie aut w Opatówku.

  Skup aut Opatówek i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (wielkopolskie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627