Skup aut Słupca - skup samochodów używanych

Oferta naszej firmy skup aut Słupca Auto Kurek to doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących sobie bezpieczeństwo, wygodę oraz szybką obsługę klienta podczas chęci sprzedaży samochodu. Od lat zajmujemy się skupowaniem aut wyprodukowanych w latach od 1960 do 2014 roku i oferujemy za nie cenę mieszczącą się w zakresie od 300 zł do 200 000 zł. Ponadto przyjmujemy każdy rodzaj pojazdu, niezależnie od jego stanu, dzięki czemu możemy zaoferować atrakcyjną wycenę zarówno samochodów, które są w świetnym stanie technicznym i wizualnym, jak i pojazdy mające lata świetności już dawno za sobą.

Skup samochodów Słupca – Auto Kurek

W naszym skupie samochodów Słupca Auto Kurek można sprzedać swój pojazd znacznie szybciej niż podczas korzystania z klasycznych ogłoszeń motoryzacyjnych na popularnych portalach. Już dziś zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i poznania wielu zalet skupu aut w mieście Słupca i okolicach.

Najwyższe ceny odkupu w Auto skup Kurek Słupca - zadzwoń 692 443 443

Poznaj szczegóły oferty firmy Auto Kurek


Kontakt telefoniczny

Przed sprzedażą samochodu należy w pierwszej kolejności skontaktować się z naszym działem obsługi klienta poprzez infolinię dostępną pod numerem telefonu 660 637 702 lub 692 443 443 . Można również skorzystać z formularza dostępnego na firmowej stronie internetowej oraz z wysłania wiadomości na adres e-mailowy.


Oględziny auta

Po pierwszym etapie przychodzi czas na drugi. To właśnie w nich nasz pracownik umawia się na spotkanie z klientem, podczas którego dokonywane są oględziny, a na ich podstawie wycena. Oczywiście osoba znajdująca się na miejscu bierze pod uwagę każdy szczegół, aby zaproponować najwyższą cenę, która z pewnością usatysfakcjonuje obie strony umowy.


Kupno samochodu

Ostatnim etapem naszej transakcji jest podpisanie umowy kupna-sprzedaży, a także wypłacenie określonej ceny na miejscu w gotówce, prosto do rąk klienta. Wystarczy mieć przy sobie niezbędne dokumenty, takie jak dowód osobisty, dowód rejestracyjny i kartę pojazdu.

Formularz zgłoszeniowy


  Poznaj mocne strony firmy Auto Kurek:

  • bezpieczna transakcja,
  • natychmiastowa wypłata gotówki,
  • kompleksowa pomoc na każdym etapie transakcji,
  • dostępność pracowników 24/7,
  • wieloletnie doświadczenie,
  • atrakcyjna cena za każdy rodzaj pojazdu, niezależnie od jego stanu.
  skup aut Słupca

  Jakie samochody skupujemy?

  Naszą największą zaletą jest szybka wypłata gotówki, bez zbędnej zwłoki. Skup aut w Słupcy oferuje zapłatę za skupowany samochód już na miejscu, tuż po dokonaniu oględzin i podpisaniu umowy kupna-sprzedaży. Dzięki temu klienci nie czekają na przelew, a także mogą dysponować otrzymanymi pieniędzmi zaraz po zakończeniu transakcji z naszą firmą auto skup 24h Auto Kurek. W przypadku niezdecydowania zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami i umówienia się na wstępną wycenę, która z pewnością będzie satysfakcjonująca i spełni wszelkie oczekiwania. Ponadto warto wiedzieć, że skup aut Słupca za gotówkę jest doskonałą alternatywą w stosunku do klasycznej sprzedaży za pośrednictwem ogłoszeń motoryzacyjnych. Z nami wszystko dzieje się sprawnie i bezpiecznie, dlatego już dziś zachęcamy do skorzystania z naszej oferty i kompleksowej obsługi, bez ukrytych kosztów!

  Skup aut Słupca i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (wielkopolskie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627