Skup aut Śrem - skup samochodów używanych

Skup samochodów osobowych to współcześnie doskonała alternatywa do niegdyś obleganych komisów i czasochłonnych ogłoszeń prywatnych zamieszczanych na portalach motoryzacyjnych. Wielu klientów Auto Kurek przekonało się, że sprzedając samochód do punktu skupu aut w Śremie, można zyskać nie tylko czas, ale przede wszystkim atrakcyjne wynagrodzenie. Przygotowana oferta ma za zadanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających.

Skup samochodów Śrem – Auto Kurek

Nasi specjaliści gwarantują profesjonalne podejście i przede wszystkim obsługę dopasowaną do indywidualnych potrzeb. Auto skup to nie tylko atrakcyjne warunki sprzedaży, ale przede wszystkim możliwość załatwienia wszystkich formalności w ekspresowym tempie z możliwością uzyskania gotówki od ręki niezależnie od finalnej wartości samochodu.

Najwyższe ceny odkupu w Auto skup Kurek Śrem - zadzwoń 692 443 443

W jaki sposób jest realizowana transakcja?


Kontakt telefoniczny

Wstępnym krokiem jest kontakt z naszym przedsiębiorstwem – telefoniczny (proponowane numery to – 660 637 702 lub 692 443 443 ) bądź przy pomocy opracowanego przez naszą firmę formularza online znajdującego się na stronie www. Wtedy jeden z naszych pracowników uzgodni z Państwem dokładną datę, w której dojdzie do wyceny pojazdu, który chcielibyście sprzedać (wycena jest bezpłatna).


Oględziny auta

Później robimy oględziny auta – przysyłamy pod określony adres jednego z naszych ekspertów, który dokonuje oględzin auta i wycenia go, biorąc pod uwagę stan techniczny, rocznik oraz markę.


Kupno samochodu

Ostateczny krok to kupno auta – cała procedura przebiega szybko i bez niepotrzebnych formalności. Następuje podpisanie niezbędnej dokumentacji i wypłata gotówki.

Formularz zgłoszeniowy


  Dlaczego powinniście zdecydować się na nasze usługi? Zapewniamy:

  • bezpośrednie podejście do każdego kontrahenta,
  • rzetelną wycenę pojazdu,
  • minimum formalności,
  • bezpłatny dojazd pod wskazany przez kontrahenta adres,
  • odbiór samochodu firmowym transportem,
  • natychmiastową wypłatę gotówki za auto,
  • skupujemy wszystkie pojazdy (bez względu na markę i ich stan techniczny).
  skup aut Śrem

  Jak wygląda finalizacja transakcji w auto skupie w Śremie?

  Firma Auto Kurek zajmuje się legalnym i bezpiecznym skupem samochodów osobowych w Śremie i okolicach od lat, jednakże to nie jedyny obszar działalności przedsiębiorstwa. Nasze punkty są przystosowane do skupu pojazdów różnych marek i stanie technicznym, jak również złomowania, kasacji czy sprzedaży części samochodowych. Kompleksowa oferta to wyjątkowa okazja do spełnienia oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów.

  skup aut Śrem
  Oferujemy rozwiązania z dbałością o szczegóły, które dopasowujemy do indywidualnych preferencji, dzięki czemu mamy pewność, że nasza oferta jest nie tylko konkurencyjna, ale przede wszystkim satysfakcjonująca. Czasochłonne sprawdzanie stanu technicznego, negocjacje i stracony czas sprawiają, że kierowcy wykorzystują alternatywę w postaci elastycznych ofert skupu aut Ponadto oferta firmy Auto Kurek wyróżnia się możliwością transportu pojazdu, co dodatkowo przekonuje o słuszności wyboru.Nasz skup aut przede wszystkim wypłaca gotówkę od ręki, co z pewnością jest korzystnym rozwiązaniem dla wielu klientów. Zazwyczaj to pieniądze i sposób finalizacji transakcji wpływa na wybór punktu sprzedaży auta. Jako klientom zależy nam na bezpieczeństwie i szybkości, dlatego coraz częściej rezygnujemy z samodzielnej sprzedaży pojazdu. Rynek jest przesycony ofertami i trudno znaleźć kupca, który zapłaci bez najmniejszego problemu stawkę przedstawioną w początkowej fazie rozmów.

  Skup aut Śrem i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (wielkopolskie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627