Skup aut Swarzędz – skup samochodów używanych

Auto Kurek to firma z wieloletnim doświadczeniem. Rozpoczynaliśmy działalność tam, gdzie znajduje się nasza siedziba, czyli w województwie kujawsko-pomorskim. Dziś z sukcesem działamy na terenie całego kraju pozyskując zaufanie klientów indywidualnych i przedstawicieli małych i dużych firm.

Skup samochodów Swarzędz – Auto Kurek

Dzięki naszej rzetelności, terminowości i profesjonalizmowi, zyskaliśmy zaufanie nawet najbardziej wymagających klientów. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta (skup aut) i podejście do klienta zachęcą Państwa do skorzystania z naszych usług. Oferujemy skup samochodów dla klientów z miasta Swarzędz i jego okolic.

Najwyższe ceny odkupu w Auto skup Kurek Swarzędz - zadzwoń 692 443 443

Jak wygląda procedura?


Kontakt telefoniczny

Każdy klient, który zdecyduje się rozpocząć z nami współpracę, może liczyć na rzetelny skup własnego auta . Zachęcamy do niezwłocznego kontaktu z naszą spółką – jesteśmy dostępni pod numerami 660 637 702, 692 443 443. Można też uzupełnić formularz kontaktowy umieszczony na naszej witrynie internetowej.


Oględziny auta

Wspólnie określamy odpowiedni termin, w którym jeden z naszych rzeczoznawców przyjedzie pod wskazany przez Państwa adres, aby sporządzić oględziny auta i wycenić jego wartość (ta usługa jest bezpłatna). Robimy to na podstawie rocznika, stanu technicznego oraz marki.


Kupno samochodu

Całość, ostatecznie kończy się zbyciem samochodu i podpisaniem wymaganych dokumentów (zapewniamy minimum formalności). Niezwłocznie po formalnościach wypłacamy pieniądze.

Formularz zgłoszeniowy


  Warto zdecydować się na nasze usługi. Co możemy zagwarantować?

  • traktujemy indywidualnie każdego klienta,
  • gwarantujemy uczciwe wyceny,
  • od razu wypłacamy gotówkę za samochód,
  • skupujemy wszystkie samochody bez względu na ich stan techniczny i markę
  • w naszej firmie możecie Państwo liczyć na minimum formalności,
  • docieramy pod wskazany przez klienta adres na własny koszt,
  • po odbiór auta zgłaszamy się z własnym transportem.
  skup aut Swarzędz

  Skup aut – Swarzędz

  Naszym priorytetem jest profesjonalizm i najwyższa jakość obsługi. Zespół firmy Auto Kurek tworzą profesjonaliści, którzy od lat kształcą się w zakresie oferowanych usług. Skupujemy samochody wszystkich marek i modeli wyprodukowanych w latach 1960-2014. Do współpracy zachęcamy w szczególności klientów, którzy są właścicielami aut powypadkowych lub będących w stanie, który wyklucza ich dalszą eksploatację. Zapewniamy atrakcyjne warunki skupu aut niezależnie od ich stanu technicznego.

  skup aut Swarzędz

  Skup samochodów w Swarzędzu i okolicach

  Skup samochodów w Swarzędzu i okolicach prowadzimy w sposób rzetelny i profesjonalny. Zapewniamy całkowite bezpieczeństwo podczas finalizacji transakcji. Nasi klienci mogą liczyć na atrakcyjne ceny, umowę kupna-sprzedaży oraz transport auta. Ponadto oferujemy gotówkę lub przelew bankowy od ręki, co jest bardzo istotne dla klientów, którzy niecodziennie dokonują tak poważnych transakcji. Dbamy o wszystkie formalności i staramy się odciążyć naszych klientów, tak jak tylko umiemy. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta jest godna przeanalizowania. W przypadku pytań prosimy o kontakt bezpośrednio z naszymi przedstawicielami.

  Dzięki naszym usługom skupu aut możecie Państwo szybko i sprawnie pozbyć się starego, nieużywanego, a nawet powypadkowego auta. Naszym atutem z pewnością jest gotówka, którą wypłacamy od razu oraz odbiór pojazdu z dowolnie wskazanego przez klienta miejsca. Nawet jeśli zamieszkują Państwo tereny południa czy Pomorza, zgłosimy się po auto we wcześniej określonym terminie.

  Skup aut Swarzędz i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (wielkopolskie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627