Skup aut Ślesin

Skup aut w Ślesinie firma Auto-Kurek oferuje najkorzystniejsze warunki współpracy oraz szybki zakup każdego samochodu. Skupujemy samochody uszkodzone oraz w doskonałym stanie technicznym. Przyjmujemy auta osobowe, ciężarowe, dostawcze, terenowe i sportowe. Interesują nas także pojazdy nietypowe oraz maszyny rolnicze. Zajmujemy się profesjonalnym skupem aut za gotówkę od 300 do 200 000 złotych, wypłacaną tuż po podpisaniu umowy.

Auto skup 24h Ślesin

Auto Kurek – skup aut Ślesin oferuje swoje usługi całodobowo przez 7 dni w tygodniu. Zajmujemy się wszelkimi formalnościami związanymi z zakupem samochodu używanego. Jeśli Twój pojazd jest niesprawny i unieruchomiony przyjedziemy po niego własnym środkiem transportu. Zadzwoń do nas, by umówić się na spotkanie. Ustalimy dla Ciebie najbliższy dogodny termin. Nasza centrala dostępna jest codziennie przez całą dobę.

Najwyższe ceny odkupu w Auto skup Kurek - zadzwoń 692 443 443

Jak przebiega obsługa klientów?


Kontakt z naszą firmą

Jeśli chcesz korzystnie sprzedać swój samochód, zadzwoń do naszego skupu aut w Ślesinie. Czekamy na Twój telefon pod numerami: 660 637 702 lub 692 443 443 . Jeśli chcesz, możesz skontaktować się z nami za pośrednictwem formularza dostępnego na naszej stronie internetowej.


Wycena samochodu

Po nawiązaniu kontaktu i ustaleniu miejsca oraz terminu spotkania nasz pracownik przeprowadzi oględziny pojazdu i przedstawi wstępną wycenę. Specjalista oceni Twój samochód pod kątem stanu technicznego i wizualnego. Na wycenę wpływa także marka, model, przebieg, wyposażenie oraz rocznik.


Kupno samochodu

Każda transakcja w firmie Auto-Kurek jest finalizowana podpisaniem umowy kupna-sprzedaży oraz przekazaniem ustalonej kwoty gotówki dla klienta. Na życzenie możemy dokonać przelewu na wskazany numer konta bankowego. Cała procedura w naszym skupie pojazdów przebiega szybko i bez zbędnych formalności.

Formularz zgłoszeniowy


  skup aut Ślesin

  Jakie są największe zalety naszej firmy?

  • Profesjonalne podejście do każdego klienta
  • indywidualna ocena stanu technicznego pojazdu
  • bardzo korzystne warunki wyceny samochodów
  • bezpłatny odbiór pojazdu własnym środkiem transportu
  • błyskawiczne transakcje, finalizowane w ciągu jednego dnia
  • działamy 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu
  • skupujemy auta powypadkowe oraz sprawne i nieuszkodzone

  Auto Kurek – skup pojazdów Ślesin

  W skupie aut w Ślesinie dbamy o to, by każda transakcja przebiegała szybko i bezproblemowo, a wycena dokonywana była w sposób rzetelny i uczciwy. Jesteśmy pod tym względem bardzo elastyczni i dopasowujemy kryteria wyceny indywidualnie do każdego klienta. Oferujemy możliwość wyboru sposobu zapłaty: gotówką lub przelewem. Skupujemy auta powypadkowe, wyeksploatowane i niesprawne. Przyjmujemy samochody w każdym stanie technicznym. Prowadzimy skup aut na części oraz oferujemy kasację pojazdów w Ślesinie. Całą procedurę sprzedaży skróciliśmy do minimum. Dzięki nam pozbędziesz się swojego starego i nieużywanego samochodu, który zajmuje cenne miejsce w garażu oraz generuje koszty związane z OC. Jeśli chcesz uzyskać korzystną ofertę finansową za swój samochód, skontaktuj się z naszym skupem aut w Ślesinie.

  FAQ

  Jakie auta skupujemy w Ślesinie?

  Skup samochodów używanych w Ślesinie to miejsce, w którym możesz sprzedać każde auto. Przyjmowane są samochody osobowe, ciężarowe i dostawcze w każdym stanie technicznym. Bez problemu pozbędziesz się auta wysłużonego, niesprawnego i uszkodzonego. Marka oraz rocznik nie mają dla nas żadnego znaczenia.

  Jakie dokumenty należy przygotować, aby sprzedać samochód?

  W skupie aut w Ślesinie dbamy o to, by każda sprzedaż zajmowała jak najmniej czasu. Gwarantujemy minimum formalności. Jedyne czego potrzebujemy to dowód osobisty, dowód rejestracyjny oraz karta pojazdu (jeśli występuje). Opcjonalnie wymagamy pisemnej zgody współwłaściciela oraz oświadczenia o zgubieniu bądź zniszczeniu tablic rejestracyjnych.

  Jak wyceniamy auta?

  W naszym skupie aut w Ślesinie oferujemy doskonałe warunki wyceny każdego samochodu. Najważniejsze kwestie, które uwzględniamy podczas dokonywania wyliczeń to: stan techniczny i wizualny pojazdu, jego marka, rocznik, wyposażenie oraz przebieg. W przypadku aut starszych lub po szkodzie całkowitej, na ostateczną cenę wpływa także waga.

  Skup aut Ślesin i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (wielkopolskie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627