Skup samochodów Konin

Indywidualne podejście do każdego klienta

Prowadzimy skup aut w województwie kujawsko-pomorskim, jednakże dzięki zaufaniu i zaangażowaniu naszych klientów mamy możliwość stałego rozwoju. Skupujemy auta w każdym stanie technicznym. Niezależnie od tego, czy Państwa samochód jest stary, nieużywany czy powypadkowy. Nasz skup samochodów, który realizujemy również dla klientów z miasta Konin przyjmuje wszystkie samochody, bez względu na ich stan techniczny i markę. Ponadto, by ułatwić proces finalizacji transakcji proponujemy szereg korzystnych rozwiązań, między innymi wysokie ceny i odbiór pojazdów z dowolnie wskazanego miejsca.

skup aut konin
kontakt telefoniczny

Jak przebiega transakcja?


Kontakt telefoniczny

Każdy kontrahent, który postanowi nawiązać z nami współpracę, może liczyć na uczciwy skup własnego auta . Współpraca z naszą firmą zaczyna się w chwili podjęcia kontaktu – telefonicznego (dostępne numery telefonu 660 637 702 lub 692 443 443 ) albo internetowego (wystarczy uzupełnić formularz na naszej stronie www).


Oględziny auta

Wspólnie wyznaczany dogodny termin, w którym jeden z naszych pracowników przyjedzie pod wyznaczony przez Państwa adres, aby sporządzić oględziny samochodu i określić jego cenę (ta usługa jest darmowa). Cena zależy od takich czynników, jak stan techniczny, rocznik oraz markę.


Kupno samochodu

Całość, ostatecznie kończy się zbyciem samochodu i podpisaniem wymaganych dokumentów (gwarantujemy zero zbędnych formalności). Niezwłocznie po formalnościach wypłacamy gotówkę.

Warto zdecydować się na nasze usługi. Co możemy zagwarantować?

  • traktujemy indywidualnie każdego klienta,
  • gwarantujemy uczciwe wyceny,
  • od razu wypłacamy pieniądze za auto,
  • skupujemy wszystkie auta bez względu na markę i ich stan techniczny
  • u nas możecie Państwo liczyć na niewielką ilość formalności,
  • dojeżdżamy pod określony przez klienta adres na swój koszt,
  • po odbiór samochodu zgłaszamy się z własnym transportem.
skup samochodów konin

Skup aut – Konin

Nasi klienci od lat korzystają z naszych usług, ponieważ dzięki nam mogą liczyć na bardzo wysokie stawki. Proponujemy Państwu od 300 do nawet 200 000 złotych za samochód. Nie mamy preferencji, co do konkretnego modelu, marki, czy stanu technicznego. Jesteśmy elastyczni, co jest niewątpliwie naszym atutem. Gwarantujemy satysfakcję i zadowolenie. To klienci są dla nas priorytetem, dlatego robimy wszystko, by sprostać ich oczekiwaniom.

Ceny adekwatne do stanu pojazdu to bardzo kontrowersyjna kwestia w naszej branży. Dzięki naszej ekipie, która od lat działa w branży mamy pewność, że wycena usługi skupu aut w Koninie jest rzetelna i dopasowana do faktycznego stanu auta. Im lepszy stan techniczny i bardziej zadbane auto tym bardziej satysfakcjonująca cena.

Skup samochodów dla klientów z Konina

Auta na terenie Konina odbieramy własnym transportem przez cały tydzień i całą dobę. Klient dzwoni i umawia się z nami na konkretną datę, a nasi fachowcy docierają pod wskazany adres terminowo i z pełnym wyposażeniem. Jest to szczególne ułatwienie w sytuacji, kiedy pojazd jest niesprawny technicznie, powypadkowy lub istnieje ryzyko, że podczas jazdy może dojść do uszkodzenia jakiegokolwiek układu i ryzyka niebezpiecznej jazdy. Zachęcamy do kontaktu klientów z Konina i okolic!

stare czarne auto

Formularz zgłoszeniowy