Skup samochodów za gotówkę Pniewy

Skup aut Pniewy Auto Kurek to firma, która zajmuje się odkupem samochodów w każdym stanie i wszystkich producentów. Skupujemy pojazdy osobowe oraz specjalistyczne, np. terenowe, wyprodukowane w latach 1960 – 2014. Za poszczególne modele oferujemy od 300 do 200 000 zł i zapewniamy uczciwą wycenę, zgodną ze stanem sprzedawanego modelu. W auto skupie 24h Auto Kurek dbamy o jakość naszych usług, dlatego zapewniamy natychmiastową wypłatę gotówki w dniu podpisania umowy kupna-sprzedaży lub, na życzenie klienta, błyskawiczny przelew bankowy. Warto poznać nasz skup aut, Pniewy i okolice.

kontakt telefoniczny

Jak wygląda cały przebieg transakcji?


Kontakt telefoniczny

Wszystko zaczyna się od kontaktu z naszą firmą, co można zrobić na trzy sposoby. Pierwszym jest rozmowa przez telefon pod numerem 660 637 702 lub 692 443 443, drugim wysłanie do nas e-maila z opisem sytuacji i sprzedawanego modelu, zaś trzecim skorzystanie z formularza kontaktowego dostępnego na naszej stronie.


Oględziny auta

Po umówieniu się na konkretną datę oraz godzinę, nasz pracownik dokonuje oględzin auta i inspekcji wszelkich elementów mechanicznych i nie tylko. Wówczas jesteśmy w stanie zaproponować wiążącą cenę. Sprawdzimy również legalność dokumentów i ich zgodność ze stanem faktycznym.


Kupno samochodu

Ostatnim etapem jest sfinalizowanie transakcji, czyli zakup samochodu przez naszą firmę na podstawie umowy kupna-sprzedaży. Wypłacamy także należną gotówkę “do ręki” lub na żądanie klienta realizujemy przelew bankowy. Do podpisania umowy warto przygotować dokumenty takie jak dowód osobisty i dowód rejestracyjny oraz kartę pojazdu.

Nasze główne zalety to:

  • błyskawiczna wypłata należnych pieniędzy
  • przyjazne podejście pracowników do klienta
  • uczciwa cena za pojazd
  • przyjmujemy praktycznie każde auto
  • szybka obsługa
  • dostępność pracowników 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu
  • bezpieczna i pewna transakcja
skup samochodów i pojazdów - sprawdź cennik

Co z autami powypadkowymi?

Nasz skup samochodów osobowych Pniewy jest przeznaczony również dla klientów chcących sprzedać swoje zużyte, zniszczone lub powypadkowe auto, którego nie da się naprawić. Nasz skup aut w Pniewach za gotówkę oferuje także możliwość sprzedaży pojazdu jako złom, wówczas oferujemy cenę za kilogram zniszczonego auta. Sprzedaż samochodu nie nadającego się do naprawy jest bardzo trudny jeśli robimy to prywatnie. Jeśli za to skorzystamy z auto skupu 24h Auto Kurek, to możemy mieć pewność odkupu i uzyskania należnych nam pieniędzy. Ma to szczególnie duże znaczenie również w przypadku aut niezbyt popularnych i nietypowych, które są trudne w odsprzedaży, a ta potrafi zająć nawet wiele miesięcy usilnych prób. Co więcej, jako prywatny sprzedawca będziemy zmuszeni do kontaktu z niezbyt ugodowymi kupującymi, którzy będą oferować zdecydowanie zaniżoną cenę.

Jak wypłacamy pieniądze?

Skupowanie samochodów używanych w Pniewach to dla nas codzienność, tym samym stworzyliśmy takie rozwiązania, którymi możemy się wyróżnić spośród innych firm oferujących tego typu usługi. Pieniądze wypłacamy w gotówce w dniu podpisania umowy zapewniając klientom 100% bezpieczeństwa transakcji. Na życzenie klienta nasz skup aut w Pniewach i okolicach zapewnia także możliwość przelewu bankowego, który realizujemy błyskawicznie i bez zbędnej zwłoki. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że dla osoby sprzedającej własne auto najważniejsza jest uzyskana w ten sposób gotówka, dlatego w przeciwieństwie do innych firm nie przetrzymujemy jej na siłę, tylko wypłacamy praktycznie natychmiast. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do naszego auto skupu 24h Auto Kurek. Zapewniamy indywidualne podejście i rewelacyjną atmosferę.

auta używane skupujemy za gotówkę

Formularz zgłoszeniowy