Skup aut Oborniki - skup samochodów używanych

W auto skup 24h Auto Kurek skupujemy praktycznie wszystkie pojazdy mechaniczne i staramy się, aby oferowana przez nas cena była zawsze bardzo atrakcyjna dla klienta. Przyjmujemy praktycznie każdy pojazd, zarówno typowe samochody osobowe, jak i mniejsze czy większe auta ciężarowe, a ponadto również auta specjalistyczne, np. terenowe.

Skup samochodów Oborniki – Auto Kurek

W naszym skupie aut w Obornikach i okolicach można sprzedać auta wyprodukowane w latach 1960 – 2014, a oferowana przez nas cena za poszczególne egzemplarze zamyka się w widełkach 300 zł – 200 000 zł. Poznaj koniecznie skup samochodów osobowych Oborniki Auto Kurek i ustal z nami szczegóły transakcji.

Najwyższe ceny odkupu w Auto skup Kurek Oborniki - zadzwoń 692 443 443

Jak przebiega skup samochodów przez firmę Auto Kurek?


Kontakt telefoniczny

Wszystko zaczyna się od kontaktu z naszymi pracownikami pod numerem telefonu 660 637 702 lub 692 443 443 . Można także skontaktować się z naszą firmą przez internet na dwa sposoby – poprzez formularz kontaktowy dostępny na naszej stronie, jak i przez adres e-mail dostępny na witrynie.


Oględziny auta

Pracownik dotrze na miejsce w uzgodnionym terminie i miejscu, po czym przejdzie do drugiego etapu skupu pojazdów, mianowicie do oględzin samochodu. Weźmie pod uwagę między innymi stan techniczny sprzedawanego auta czy stan wizualny, jak i niestandardowe wyposażenie. Ponadto ocenie będzie podlegała również dokumentacja auta, w tym zgodność dokumentów ze stanem faktycznym. Wówczas klient pozna atrakcyjną cenę za swój pojazd.


Kupno samochodu

Kupno samochodu to ostatni etap, podczas którego dochodzi do podpisania umowy kupna-sprzedaży i zarazem do wypłaty należnej gotówki. Będą wówczas potrzebne dokumenty takie jak dowód osobisty czy dokument rejestracyjny i karta pojazdu, a w niektórych przypadkach dokumenty dodatkowe (np. w razie zagubienia tablic rejestracyjnych).

Formularz zgłoszeniowy


  Nasze podstawowe zalety to:

  • błyskawiczna realizacja transakcji
  • profesjonalna pomoc pracowników na każdym etapie
  • cena za pojazd zgodna z oczekiwaniami
  • firma z wieloletnim stażem na rynku
  • bezpłatna obsługa sprzedaży, łącznie z dojazdem, odbiorem i oględzinami
  • możliwość wypłaty gotówki “do ręki” oraz przelewem bankowym
  • przyjazna i miła atmosfera
  skup aut Oborniki

  Jakie auta skupujemy?

  Skup samochodów osobowych w Obornikach Auto Kurek zajmuje się skupem praktycznie każdego rodzaju pojazdu i w każdym stanie. Dzięki temu klient z rzadkim i niezbyt popularnym samochodem będzie mógł sprzedać go dosłownie natychmiast, bez oczekiwania na klienta podczas sprzedaży prywatnej. Skupowanie samochodów używanych w Obornikach nie ograniczamy do modeli sprawnych i w dobrym stanie. Przyjmujemy także auta powypadkowe i doszczętnie zniszczone (wypłacamy wówczas należność za kilogram masy wraku) oraz takie, które nie nadają się do dalszej naprawy. Wystawiamy wówczas zaświadczenie o demontażu i złomowaniu auta. Skup aut w Obornikach i okolicach Auto Kurek przyjmuje również auta w stanie idealnym i oferuje za nie bardzo dobrą cenę.

  skup aut Oborniki

  Jak wypłacamy gotówkę?

  Dużą zaletą skupu aut w Obornikach jest możliwość wypłaty należności w sposób, jaki preferuje klient. W standardzie przewidujemy wypłatę gotówkową na miejscu i przekazanie należności klientowi natychmiast po podpisaniu umowy i oględzinach. Dla osób, które wolą się rozliczać bezgotówkowo, przewidzieliśmy możliwość przelewu bankowego. Realizujemy go praktycznie natychmiast, dzięki czemu klient w obu tych wypadkach może dysponować pieniędzmi praktycznie w chwilę po zawarciu transakcji. Auto skup 24h Auto Kurek zaprasza wszystkich niezdecydowanych do kontaktu z naszymi pracownikami i zarazem do uzgodnienia dogodnego terminu spotkania osobistego. Zapewniamy indywidualną obsługę i pomoc podczas sprzedaży auta. Skup aut Oborniki za gotówkę jest doskonałą alternatywą do ogłoszeń motoryzacyjnych. Skorzystaj już dziś i sprzedaj swoje auto w krótką chwilę!

  Skup aut Oborniki i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (wielkopolskie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627