Skup aut Kórnik - skup samochodów używanych

Auto skup 24h Auto Kurek to firma, która od lat specjalizuje się w skupowaniu pojazdów wszelkiego rodzaju – od samochodów osobowych, przez ciężarowe, aż po auta specjalistyczne. Jesteśmy w stanie odkupić każdy pojazd, którego rok produkcji mieści się w przedziale 1960 – 2014 oferując cenę od 300 zł do 200 000 zł w zależności od stanu. Ponadto nasz skup aut w Kórniku po podpisaniu umowy wręcza klientowi gotówkę do ręki tuż po transakcji bądź przelewa ją na wskazane konto bankowe.

Skup samochodów Kórnik – Auto Kurek

Dzięki temu współpraca z nami jest szybka, korzystna i bardzo bezpieczna. Pracownicy skupu aut w Kórniku i okolicach dokonują dogłębnej analizy każdego samochodu, która ma na celu realną wycenę pojazdu i wzięcie pod uwagę wszystkich jego zalet. Zapraszamy już dziś do kontaktu i do dołączenia do grona naszych zadowolonych klientów.

Najwyższe ceny odkupu w Auto skup Kurek Kórnik - zadzwoń 692 443 443

Przebieg transakcji z firmą Auto Kurek – krok po kroku


Kontakt telefoniczny

Cały proces skupowania samochodów przez naszą firmę Auto Kurek zawsze rozpoczyna się od rozmów z pracownikami dostępnymi pod numerem telefonu 660 637 702 lub 692 443 443 . Poza infolinią są również dwie inne drogi kontaktu – e-mail oraz formularz kontaktowy dostępny na firmowej stronie internetowej.


Oględziny auta

Kolejnym etapem są oględziny pojazdu, podczas których nasz pracownik dogłębnie przeanalizuje stan pojazdu, dzięki czemu będzie mógł zaoferować cenę adekwatną do stanu. To bardzo korzystne rozwiązanie dla klienta, gdyż specjalista weźmie pod uwagę dobrą kondycję lakieru, zadbane wnętrze, dodatkowe wyposażenie czy niski przebieg.


Kupno samochodu

Ostatnim etapem jest podpisanie umowy kupna-sprzedaży, po której wszystkie prawa własności przechodzą na firmę Auto Kurek. Oczywiście po naszej stronie leży również transport pojazdu, dzięki czemu po podpisaniu formalności klient otrzymuje do ręki gotówkę lub rozliczamy się poprzez przelew bankowy i nie jest zobowiązany do dodatkowych czynności czy ponoszenia innych kosztów.

Formularz zgłoszeniowy


  Poznaj nasze zalety:

  • najwyższa jakość obsługi klienta,
  • darmowa wycena i odbiór auta,
  • atrakcyjny cennik, bez ukrytych kosztów,
  • stały kontakt 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu,
  • wieloletnie doświadczenie na rynku,
  • szybki czas realizacji każdej transakcji.
  skup aut Kórnik

  Dlaczego warto skorzystać z oferty skupu aut Kórnik Auto Kurek?

  Nasz skup samochodów osobowych Kórnik może się pochwalić wieloletnim doświadczeniem i szerokim gronem klientów. Skorzystanie z naszych usług jest znacznie korzystniejszym rozwiązaniem niż sprzedaż samochodu na własną rękę poprzez zamieszczane na portalach internetowych ogłoszenia motoryzacyjne. Wielu potencjalnych klientów tylko zabiera czas, bez zdecydowania się na zakup pojazdu. Ponadto nasz skup aut 24h wyróżnia się także wysoką jakością oraz indywidualnym podejściem do każdego klienta. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy Auto Kurek.

  Skup aut Kórnik i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (wielkopolskie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627