Skup aut Piła

Skup aut po atrakcyjnych cenach

Skup aut to jedna z gałęzi naszej działalności. Od lat jesteśmy prężenie rozwijającą się firmą, dla której podstawą jest satysfakcja i zadowolenie klienta. Oferujemy profesjonalne i kompleksowe usługi w bardzo atrakcyjnych cenach. Działalność opieramy przede wszystkim na partnerskich relacjach z naszymi klientami. Dzięki długoletniej współpracy z klientami prywatnymi i przedstawicielami przedsiębiorstw jesteśmy przekonani, że nasze usługi są godne polecenia. Działamy na terenie miasta Piła i jego okolic.

skup aut piła
kontakt telefoniczny

W jaki sposób jest realizowana transakcja?


Kontakt telefoniczny

Wstępnym etapem jest kontakt z naszą spółką – telefoniczny (aktywne numery to – 692 443 443 oraz 660 637 702) bądź za pośrednictwem stworzonego przez nasze przedsiębiorstwo formularza online znajdującego się na stronie www. Wówczas jeden z naszych pracowników ustali z Państwem termin, w którym dojdzie do wyceny samochodu, który macie zamiar sprzedać (wycena jest darmowa).


Oględziny auta

Następnie robimy oględziny auta – przysyłamy pod określony adres jednego z naszych rzeczoznawców, który dokonuje oględzin auta i wycenia go na podstawie marki, rocznika oraz stanu technicznego.


Kupno samochodu

Ostateczny etap to przeniesienie prawa własności pojazdu – cała procedura przebiega szybko i bez niepotrzebnych formalności. Po podpisaniu wszelkich dokumentów wypłacamy gotówkę.

Dlaczego warto zdecydować się na nasze usługi? Zapewniamy:

  • indywidualne podejście do każdego kontrahenta,
  • uczciwa wycena pojazdu,
  • minimum formalności,
  • bezpłatny dojazd pod wskazany przez kontrahenta adres,
  • odbiór samochodu firmowym transportem,
  • niezwłoczną wypłatę pieniędzy za samochód,
  • kupujemy każdy samochód (bez względu na stan techniczny i markę).
serwic opon

Skup aut – Piła

Skupujemy auta niezależnie od stanu technicznego i marki. Siedziba naszego przedsiębiorstwa znajduje się w województwie kujawsko-pomorskim, jednak swoje usługi świadczymy na terenie całej Polski. By ułatwić naszym klientom skup auta proponujemy szereg udogodnień, które poprawiają komfort i bezpieczeństwo usługi. Do współpracy zachęcamy wszystkich, którzy chcą pozbyć się swojego starego, nieużywanego, a nawet powypadkowego auta. Jesteśmy otwarci na każdą markę i każdą ilość. Zachęcamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami, którzy chętnie odpowiedzą na wszystkie dodatkowe pytania.

Nasza oferta jest skierowana do osób, które chciałyby szybko i bezpiecznie pozbyć się swojego auta. Wiemy, jak trudne jest sprzedanie auta we własnym zakresie. Chcemy wyręczyć naszych klientów w przeprowadzeniu tej transakcji, dlatego proponujemy korzystne rozwiązania w zakresie skupu aut w Pile.

Skup aut w Pile to nasza specjalność!

Decydując się na współpracę z naszym przedsiębiorstwem zyskują Państwo gwarancję szybkiej, sprawnej i kompleksowej usługi. Gotówka od ręki i potwierdzenie transakcji umową kupno-sprzedaż to jedne z wielu zalet, które pozwalają dostrzec konkurencyjność oferty Auto Kurek. Wszystkie transakcje przeprowadzamy szybko i sprawnie, co jest naszym dodatkowym atutem.

stare auta powypadkowe

Formularz zgłoszeniowy