Skup aut Wolsztyn - skup samochodów używanych

Nasz skup aut w Wolsztynie jest przeznaczony dla każdego, kto chce sprzedać swój samochód osobowy, dostawczy lub ciężarowy czy też autobus lub pojazd specjalny w dobrej cenie w zakresie od 300 do 200 000 zł. Przyjmujemy do skupu aut za gotówkę zarówno samochody praktycznie nowe i w dobrym stanie technicznym, jak i auta powypadkowe i zniszczone.

Skup samochodów Wolsztyn – Auto Kurek

W naszym skupie samochodów używanych w Wolsztynie nie uznajemy żadnych półśrodków i kompromisów, dlatego dojeżdżamy na miejsce odbioru auta własnym transportem i jesteśmy do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Zawsze w standardzie należność wynikającą ze sprzedaży auta w naszym skupie pojazdów wypłacamy w formie gotówki do ręki.

Najwyższe ceny odkupu w Auto skup Kurek Wolsztyn - zadzwoń 692 443 443

Jak przebiega transakcja?


Kontakt telefoniczny

Aby skorzystać z usług naszego skupu aut używanych w Wolsztynie wystarczy do nas zadzwonić na numer telefonu 692 443 443 lub przesłać wiadomość za pośrednictwem formularza kontaktowego bądź e-maila, które są dostępne na stronie internetowej firmy Auto Kurek. Podczas rozmowy z konsultantem warto przekazać najważniejsze szczegóły dotyczące samochodu, a także umówić się w dowolnym terminie na oględziny pojazdu.


Oględziny pojazdu

Inspekcja pojazdu to kluczowy etap transakcji, gdyż podczas oględzin nasz pracownik specjalizujący się w weryfikacji samochodów starannie sprawdzi stan techniczny i wizualny auta, w tym także wszystkich układów i podzespołów. Jednocześnie weźmie pod uwagę wszelkie wady i zalety, gdyż zawsze oferowana przez nas kwota jest adekwatna do stanu pojazdu. Na tej podstawie proponujemy kwotę, która zawsze jest uczciwa i korzystna dla obu stron umowy.


Kupno samochodu

Ostatnim krokiem do zbycia samochodu jest zaakceptowanie zaoferowanej ceny oraz podpisanie stosownych dokumentów. Wśród nich najważniejsza jest umowa kupna-sprzedaży, która łączy się z przeniesieniem praw własności samochodu na naszą firmę Auto Kurek. Po dokonaniu wszystkich formalności przychodzi czas na rozliczenie w formie gotówkowej.

Formularz zgłoszeniowy

Zalety współpracy z naszym skupem

  • indywidualne podejście do każdego klienta,
  • profesjonalna obsługa,
  • dostępność 24h/7
  • pomoc na każdym etapie współpracy,
  • pełne bezpieczeństwo transakcji,
  • korzystna cena dla obu stron umowy.
skup aut Wolsztyn

Poznaj z bliska nasz auto skup Auto Kurek

Firma Auto Kurek to jeden z największych skupów samochodów używanych w Wolsztynie i nie tylko. Nasze oddziały znajdują się w praktycznie całej Polsce i od wielu lat jesteśmy jedną z niewielu stale rozwijających się firm, które poprawiają jakość swoich usług oraz ich zakres. Dysponujemy wszystkimi niezbędnymi pozwoleniami i certyfikatami, jesteśmy firmą z polskim kapitałem i rozliczamy nasze dochody zgodnie z prawem również w Polsce. Masz dzięki temu stuprocentową pewność bezpieczeństwa i ochrony na każdym etapie sprzedaży pojazdu w naszym skupie aut powypadkowych i sprawnych. Stawiamy także na przyjazną atmosferę. Każdy może do nas zadzwonić lub napisać bez najmniejszych kłopotów przez praktycznie 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Nie bez powodu z naszych usług korzystają także najbardziej wymagający klienci, dla których liczy się bezpieczeństwo i najwyższa jakość obsługi.

skup aut Wolsztyn

Dlaczego warto sprzedać auto w firmie Auto Kurek?

W firmie Auto Kurek można z łatwością sprzedać praktycznie każdy samochód, w tym także auta używane w bardzo złym stanie technicznym i wizualnym, jak i modele prawie nowe w stanie kolekcjonerskim. Sprzedaż prywatna nie zawsze przebiega w dobrej atmosferze. Z reguły odwiedzają nas klienci, którzy nie są godni zaufania i traktują współpracę jako formę kolejnego oszustwa. W jaki sposób? Między innymi poprzez podpisanie błędnie skonstruowanych umów lub zmiany wysokości ceny na umowie względem realnej lub zmianę ceny już w chwili podpisywania umowy. Dochodzi do tego także strata czasu oraz wiele innych niespodzianek, których nie uświadczysz w skupie aut w Wolsztynie Auto Kurek.

FAQ

Jakie auta skupujemy?

Na prowadzony przez nas skup aut używanych w Wolsztynie przyjmujemy każdy rodzaj pojazdu, dzięki czemu możesz sprzedać nam samochód osobowy, ciężarowy, terenowy, SUV-a czy też model o przeznaczeniu specjalistycznym. Nie ma znaczenia stan, rocznik, przebieg czy marka, gdyż zawsze od tych czynników uzależniona jest ostateczna cena, jaką możemy zaproponować.

Jak wyceniacie samochody?

Wycena samochodu przebiega szybko i sprawnie, jednak następuje zawsze po wcześniejszych oględzinach pojazdu. Podczas inspekcji nasz pracownik kontroluje stan techniczny i wizualny i na podstawie zebranych danych oferuje cenę mieszczącą się w zakresie od 300 zł do 200 000 zł.

Mam do sprzedania auto niesprawne, czy sprzedam je w Auto Kurek?

W naszym skupie przyjmujemy zarówno praktycznie nowe pojazdy, jak i całkowicie uszkodzone. Dzięki temu możesz pozbyć się wyeksploatowanego, zepsutego czy powypadkowego samochodu i tym samym oszczędzić czas na szukanie kupca wśród klientów prywatnych. Zawsze oferujemy ustaloną wcześniej należność w formie gotówkowej do ręki lub za pośrednictwem przelewu na wskazane konto bankowe na wyraźne życzenie klienta.

Skup aut Wolsztyn i okolice

Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (wielkopolskie), w których realizujemy skup pojazdów

Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

Kontakt

Przydatne telefony

CENTRALA: 692 443 443


Kasacja: 660 637 702


Skup aut: 600 072 558


Oddział Szczecin: 690 209 209


Sprzedaż części do
aut osobowych:
728 321 225


Sprzedaż części do
aut dostawczych:
734 451 627