Skup aut Pleszew

Mamy wieloletnie doświadczenie

Kupując auto niezależnie od marki bardzo często czujemy się przywiązani do pojazdu. Niezależnie od realnej wartości i możliwości, które może dać nam samochód bardzo często jeździmy danym pojazdem dopóki jest to możliwe. Jeżeli posiadają Państwo w garażu stary i nieużywany samochód, najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z oferty Auto Kurek. Prowadzimy skup aut na terenie miasta Pleszew, proponujemy szybką i rzetelną wycenę pojazdu.

Na realną wartość auta przekłada się wiele czynników, m.in. jego stan techniczny. Dla nas nie jest ważna wielkość pojazdu i jego marka, a właśnie stan. Współpracujemy ze specjalistami, którzy znajdą się na swoim fachu i są w stanie wykonać dla Państwa wycenę nie tylko rzetelnie, ale przede wszystkim szybko. W przypadku pytań pozostajemy do dyspozycji.

skup aut pleszew
kontakt telefoniczny

W jaki sposób przebiega transakcja?


Kontakt telefoniczny

Procedura skupu pojazdów zaczyna się od kontaktu telefonicznego (czekamy na Państwa pod dwoma numerami telefonu – 660 637 702 oraz 692 443 443 ) bądź przez formularz online (można go wypełnić na naszej witrynie internetowej). Dzięki temu nasz konsultant będzie mógł wskazać datę spotkania, na którym odbędzie się wycena sprzedawanego auta. Spotkanie jest bezpłatne.


Oględziny auta

Później wykonujemy oględziny auta – wysyłamy pod wyznaczony adres jednego z naszych specjalistów, który dokonuje oględzin samochodu i wycenia go na podstawie stanu technicznego, rocznika oraz marki.


Kupno samochodu

Ostatni etap to przeniesienie prawa własności pojazdu – cała procedura przebiega szybko i bez nadmiernych formalności. Następuje zatwierdzenie obowiązkowej dokumentacji i wypłata pieniędzy.

Dlaczego warto wybrać nasze usługi? Zapewniamy:

  • indywidualne podejście do każdego klienta,
  • uczciwa wycena samochodu,
  • minimum formalności,
  • bezpłatny dojazd pod określony przez klienta adres,
  • odbiór auta własnym transportem,
  • natychmiastową wypłatę pieniędzy za pojazd,
  • kupujemy wszystkie pojazdy (bez względu na stan techniczny i markę).
uszkodzone auto

Skup aut – Pleszew

W sprzedaży nie należy tracić czasu i łapać najlepszą okazję. W przypadku skupu auta w Pleszewie istotny jest czas. Im bardziej odwlekamy decyzję o sprzedaży auta, tym większe prawdopodobieństwo, że straci ono na swojej wartości – niestety, często są to straty sięgające kilkuset, a nawet tysięcy złotych. Nasi specjaliści przygotowali dla Państwa ofertę z myślą o najbardziej wymagających klientach. Proponujemy szereg udogodnień, które pozwalają na szybką i bezpieczną finalizację transakcji. Naszym priorytetem jest dążenie do zapewnienia klientom obsługi na najwyższym poziomie, dlatego dokładamy wszelkich starań, by usługi Auto Kurek zostały właściwie zrealizowane.

Skupujemy auta od klientów z Pleszewa

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów skupiliśmy się na stworzeniu oferty, która będzie zachęcać do skorzystania z usług naszego skupu aut. Oferujemy bardzo elastyczną ofertę, która obejmuje między innymi odbiór auta od klienta przez cały tydzień niezależnie od pory dnia. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty mieszkańców Pleszewa i okolic.

serwis opon

Formularz zgłoszeniowy