Skup samochodów za gotówkę Murowana Goślina

W naszym skupie aut 24h Auto Kurek dokonujemy zakupu praktycznie każdego samochodu dostępnego na rynku – od modeli wymagających natychmiastowej naprawy lub nie nadających się do użytku, aż po egzemplarze zadbane i kolekcjonerskie. Przyjmujemy auta wyprodukowane pomiędzy 1960 a 2014 rokiem i oferujemy za nie od 300 zł do 200 000 zł. Ponadto nasz skup aut Murowana Goślina jest jednym z największych na rynku, dzięki czemu możemy zaoferować znakomitą wycenę, adekwatną do stanu i popularności danego modelu. Zapewniamy priorytetową obsługę, krótkie terminy indywidualnej wyceny oraz pełną pomoc na każdym etapie zamówienia. Koniecznie odwiedź już dziś skup samochodów osobowych w Murowanej Goślinie Auto Kurek i sprzedaj nam swój samochód szybko, bezpiecznie i bez najmniejszych problemów.

kontakt telefoniczny

Poznaj przebieg całej transakcji


Kontakt telefoniczny

Proces zakupu samochodu przez naszą firmę rozpoczyna się od przekazania nam kilku podstawowych informacji na temat auta oraz uzgodnienie odpowiedniego terminu i miejsca do jego wyceny. Skontaktuj się z nami pod numerem 660 637 702 lub 692 443 443 lub skorzystaj z formularza kontaktowego bądź wyślij nam tradycyjną wiadomość e-mail na skrzynkę pocztową.


Oględziny auta

Podczas oględzin nasz pracownik dokona wnikliwej analizy auta. Oceni jego stan wizualny i techniczny, a także zwróci uwagę na zalety oraz wady auta, w tym jego przebieg, popularność i kompletność wyposażenia. Po przeprowadzonej inspekcji pracownik przekaże cenę za dany pojazd.


Kupno samochodu

Ostatnim krokiem po akceptacji jest zakup samochodu przez naszą firmę na podstawie umowy kupna-sprzedaży. Do uzupełnienia umowy będą potrzebne podstawowe dokumenty, a sam pracownik z chęcią pomoże w jej wypełnieniu. Co ważne – jako sprzedający nie ponosisz żadnych kosztów, auto odbieramy bowiem własnym transportem.

Dlaczego warto wybrać nasze usługi?

  • szybka realizacja
  • przyjazna atmosfera podczas wyceny
  • dostępność pracowników 24 godziny na dobę
  • 7 dni w tygodniu
  • wycena adekwatna do stanu auta
  • natychmiastowa wypłata gotówki do ręki na miejscu
  • gwarancja bezpieczeństwa transakcji.
skup samochodów i pojazdów - sprawdź cennik

Dlaczego skupowanie samochodów używanych w Murowanej Goślinie warto powierzyć właśnie nam?

Nasz skup aut Murowana Goślina i okolice jest polecana przez większość fanów motoryzacji, głównie za sprawą bardzo korzystnej wyceny i przyjaznego podejścia do pracownika. Skupujemy auta powypadkowe, które najciężej sprzedać osobiście, jak i samochody nie cieszące się pozytywną opinią i bardzo niepopularne oraz oczywiście auta znane i lubiane wśród klientów. Co więcej, nasz cennik skupu aut jest bardzo atrakcyjny dla klienta i obejmuje także zalety sprzedawanego auta. Zapewniamy szybką obsługę.

Formularz zgłoszeniowy