Skup aut Jarocin - skup samochodów używanych

Z oferty Auto Kurek korzystają kierowcy, których auto nie spełnia wymagań eksploatacyjnych i bezpieczeństwa. Niezależnie od stanu technicznego pozostajemy do dyspozycji w zakresie złomowania pojazdów, ich kasacji, sprzedaży części samochodowych, a także skupu aut na terenie Jarocina i okolic.

Skup samochodów Jarocin – Auto Kurek

Motoryzacja i wszelkie pokrewne dziedziny to nasza pasja, a zdobytą wiedzę i doświadczenie wykorzystujemy każdego dnia podczas kontaktu z klientami. Doradzamy i pomagamy, co dodatkowo utwierdza naszych klientów w przekonaniu, że jesteśmy przedsiębiorstwem godnym zaufania. Z naszej oferty korzystają klienci indywidualni, jak również przedsiębiorcy, którzy pragną sprzedać swoje auto szybko i z korzyścią.

Najwyższe ceny odkupu w Auto skup Kurek Jarocin - zadzwoń 692 443 443

Jak wygląda transakcja?


Kontakt telefoniczny

Procedura skupu pojazdów zaczyna się od kontaktu telefonicznego (jesteśmy dostępni pod dwoma numerami telefonu – 660 637 702 oraz 692 443 443 ) bądź przez internetowy formularz (zamieściliśmy go na naszej witrynie internetowej). Wówczas jeden z naszych konsultantów wyznaczy termin, w którym dojdzie do wyceny pojazdu, który chcą Państwo sprzedać (wycena jest darmowa).


Oględziny auta

W kolejnym korku wykonujemy oględziny auta – przysyłamy pod określony adres jednego z naszych specjalistów, który wykonuje oględziny auta i wycenia go na podstawie rocznika, stanu technicznego oraz marki.


Kupno samochodu

Finalny etap to zakup samochodu – cały proces przebiega skutecznie i bez niepotrzebnych formalności. Następuje podpisanie potrzebnej dokumentacji i wypłata pieniędzy.

Formularz zgłoszeniowy

Dlaczego powinniście wybrać nasze usługi? Zapewniamy:

  • indywidualne podejście do każdego kontrahenta,
  • rzetelną wycenę samochodu,
  • minimum formalności,
  • bezpłatny dojazd pod wskazany przez kontrahenta adres,
  • odbiór auta własnym transportem,
  • niezwłoczną wypłatę gotówki za samochód,
  • skupujemy każde auto (bez względu na markę i ich stan techniczny).
skup aut Jarocin

Zalety skupu samochodów osobowych w Jarocinie

Wiele osób obawia się korzystania z usług punktów skupujących samochodowy osobowe z uwagi na cenę, bezpieczeństwo transakcji czy brak możliwości transportu powypadkowego auta. W Auto Kurek oferta została stworzona z myślą o zaspokojeniu indywidualnych potrzeb naszych klientów. Proponujemy korzystne stawki cenowe, bezpieczną umowę kupna-sprzedaży oraz transport, który podstawiamy pod wskazany adres w wyznaczonym terminie.

skup aut Jarocin

Wskazane wcześniej obawy stają się całkowicie nieuzasadnione również w stosunku do proponowanych cen. Zespół specjalistów Auto Kurek dokłada wszelkich starań, by wycena była rzetelna i dokładna, a finalna wartość skupu pojazdu była w pełni adekwatna do jego stanu i masy. Skup aut za gotówkę to komfort i wygoda jakiej potrzebujesz. Proponowane ceny również należą do pozytywnych skojarzeń z naszą ofertą. Wartości w przedziale od 200 złotych do 200 000 złotych usatysfakcjonują każdego kierowcę.Wybierając firmę Auto Kurek stawiasz na profesjonalizm i najwyższą jakość. Przeszkoleni i doświadczeni pracownicy wykonają zlecenie szybko, a ty otrzymasz pieniądze. Nasza firma zajmuje się skupem aut na terenie całego kraju i bez problemu odbiera pojazd z twojego podjazdu lub parkingu firmy. Wskazując nam adres możesz być pewien, że usługa zostanie wykonana z dbałością o szczegóły, a finalna satysfakcja będzie na najwyższym poziomie. Skup samochodów osobowych w Jarocinie cieszy się ogromnym zainteresowaniem z uwagi na wyjątkowo szybki czas realizacji każdego zlecenia, na co z pewnością ma wpływ całodobowa praca zespołu przez 7 dni w tygodniu.

Skup aut Jarocin i okolice

Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (wielkopolskie), w których realizujemy skup pojazdów

Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

Kontakt

Przydatne telefony

CENTRALA: 692 443 443


Kasacja: 660 637 702


Skup aut: 600 072 558


Oddział Szczecin: 690 209 209


Sprzedaż części do
aut osobowych:
728 321 225


Sprzedaż części do
aut dostawczych:
734 451 627