Skup aut Kościan - skup samochodów używanych

Poznaj auto skup 24h Auto Kurek! Firmę, która słynie na rynku między innymi z bezpiecznej realizacji transakcji oraz znakomitej obsługi. Skupujemy praktycznie każdy pojazd, który został wyprodukowany między 1960 a 2014 rokiem o wartości od 300 do 200 000 zł. Nasz skup aut w Kościanie jest ceniony między innymi za oferowanie klientom adekwatnej ceny za pojazd w stosunku do jakości, jak i ze znakomitej obsługi, która chętnie udziela informacji na wszystkie tematy tyczące się naszej działalności mailowo oraz telefonicznie.

Skup samochodów Kościan – Auto Kurek

Co więcej, skupujemy pojazdy w każdym stanie. Zarówno nowe modele w fabrycznym stanie, jak i egzemplarze, które uległy wypadkowi i nie ma możliwości ich naprawy. Skupowanie samochodów używanych w Kościanie w firmie Auto Kurek jest dla wielu osób ostatecznym ratunkiem przed złomowaniem auta.

Najwyższe ceny odkupu w Auto skup Kurek Kościan - zadzwoń 692 443 443

Błyskawiczna i bezpieczna transakcja – poznaj przebieg skupu


Kontakt telefoniczny

Nasi pracownicy pod numerem telefonu 660 637 702 lub 692 443 443 ustalą wszelkie szczegóły tyczące się skupu aut w Kościanie, w tym dogodne miejsce spotkania oraz jego konkretny termin. Możemy również ustalić termin internetowo za pomocą wiadomości e-mail oraz formularza kontaktowego dostępnego w dolnej części strony.


Oględziny auta

W chwili pojawienia się naszego pracownika w uzgodnionym miejscu i czasie, nastąpią oględziny auta, które obejmują praktycznie każdy aspekt danego pojazdu. Sprawdzi on między innymi sprawność mechaniczną, stan wizualny, a także zgodność dokumentów ze stanem faktycznym czy kompletność wyposażenia. Naszą zaletą jest fakt, iż dokonujemy uczciwej wyceny, dlatego oceniamy także zalety pojazdu, a nie tylko wady jak konkurencyjne firmy. Co ważne, wszelkie te czynności są bezpłatne, łącznie z dojazdem i załadunkiem.


Kupno samochodu

Kupno samochodu to ostatni etap. Po podpisaniu umowy i zaakceptowaniu ceny przez sprzedającego, dochodzi do przeniesienia prawa własności i wypłaty należnej gotówki “do ręki” osobiście lub przez przelew bankowym na życzenie klienta.

Formularz zgłoszeniowy


  Nasze główne zalety to:

  • dbałość o każdego klienta i indywidualne podejście
  • cena za pojazd adekwatna do jego stanu
  • bezpieczna transakcja
  • wypłata gotówki “do ręki” w standardzie
  • bezpłatny dojazd, załadunek i odbiór pojazdu
  • legalna i pewna firma już od lat
  • minimum formalności
  skup aut Kościan

  Poznaj z bliska skup aut w Kościanie – Auto Kurek

  Skupowanie samochodów używanych w Kościanie to nasza domena, dlatego zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu z naszymi pracownikami w celu ustalenia szczegółów. Skupem aut w Kościanie za gotówkę zajmujemy się już od wielu lat i doskonalimy naszą ofertę zwiększając zasięg firmy Auto Kurek oraz podwyższając i tak już wysoką cenę za każdy pojazd co przekłada się między innymi na bezpieczeństwo każdej transakcji. Skup aut w Kościanie i okolicach to znacznie lepszy wybór niż sprzedaż auta osobiście. Problemy związane z brakiem terminowości klientów czy doszukiwanie się przez nich niewiele znaczących wad potrafi irytować każdego sprzedającego. Uniknij tego sprzedając swój pojazd w naszej firmie!

  skup aut Kościan

  Jakie auta skupujemy w Kościanie?

  Nasz auto skup 24h zajmuje się skupem pojazdów w praktycznie każdej formie, od tych wyeksploatowanych i niesprawnych, aż po modele, które nie były używane praktycznie w ogóle. Kupujemy auta wyprodukowane między 1960 a 2014 rokiem i oferujemy za nie od 300 zł do 200 000 zł. Co więcej, skupujemy także pojazdu powypadkowe i nie nadające się do dalszej naprawy i oferujemy w ich przypadku cenę za kilogram. Pomagamy na każdym etapie sprzedaży i staramy się, aby skup aut w Kościanie za gotówkę był przyjemny dla obu stron. Zachęcamy zatem wszystkich mieszkańców miasta Kościan do naszego skupu aut Auto Kurek.

  Poznaj pracowników naszego skupu aut w Kościanie

  W naszym skupie aut w Kościanie pracują wyłącznie najlepsi specjaliści, którzy mają wieloletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej i z chęcią pomogą na każdym etapie sprzedaży auta w naszej firmie Auto Kurek. Wyznajemy zasadę, że najważniejsza jest pomoc, dlatego w skupie aut Kościan chętnie udzielamy wszystkich informacji prawno-technicznych dotyczących całego procesu sprzedaży oraz udzielamy porad. Ponadto dbamy o atmosferę – nasi pracownicy są osobami, które doskonale wiedzą, że sprzedaż samochodu może być stresująca dla sprzedającego. Z tego względu do każdej transakcji podchodzimy indywidualne.

  Ile płacimy za skup aut w Kościanie?

  Cena za skup aut w Kościanie jest ustalana indywidualnie w zależności od kilku czynników. Na to, jak wysoka będzie to kwota, ma wpływ między innymi stan techniczny i wizualny samochodu, jego model i rocznik. Mieści się ona w przedziale od 300 złotych do 200 tysięcy złotych. Pieniądze wypłacamy przelewem natychmiastowym lub w formie gotówki, dlatego można je od razu wydać na wybrany przez siebie cel. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania telefonicznie i mailowo.

  Skup aut Kościan i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (wielkopolskie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627