Skup aut Luboń - skup samochodów używanych

Jesteśmy firmą, która od lat zajmuje się skupem samochodów osobowych w Luboniu i okolicach. Prowadzimy nasze punktu w całym kraju, co umożliwia nam zdobycie zaufania wielu klientów. Działamy legalnie, bezpiecznie i uczciwie. Zależy nam, by nasi klienci mieli szansę na sprzedaż używanego auta z zyskiem, dlatego proponujemy wyjątkowo atrakcyjne stawki.

Skup samochodów Luboń – Auto Kurek

Wyróżnia nas nie tylko doświadczenie i profesjonalizm, ale również podejście do każdego zlecenia. Przykładamy ogromną wagę do tego, by każda usługa była wykonywana kompleksowo oraz z indywidualnym podejściem. W ten sposób jesteśmy przekonani, że nasi klienci będą usatysfakcjonowani z finalizacji transakcji i chętnie polecą zespół Auto Kurek innym.

Najwyższe ceny odkupu w Auto skup Kurek Luboń - zadzwoń 692 443 443

Jak przebiega transakcja?


Kontakt telefoniczny

Procedura skupu samochodów zaczyna się od kontaktu telefonicznego (jesteśmy dostępni pod dwoma numerami telefonu – 660 637 702 oraz 692 443 443 ) bądź poprzez formularz online (zamieściliśmy go na firmowej stronie internetowej). Wówczas nasz konsultant wyznaczy dokładną datę, w której dojdzie do wyceny pojazdu, który chcą Państwo sprzedać (wycena jest bezpłatna).


Oględziny auta

Następnie robimy oględziny auta – wysyłamy pod wyznaczony adres jednego z naszych specjalistów, który dokonuje oględzin samochodu i wycenia go, biorąc pod uwagę stan techniczny, markę oraz rocznik.


Kupno samochodu

Finalny etap to przeniesienie prawa własności auta – cały proces przebiega skutecznie i bez nadmiernych formalności. Następuje podpisanie potrzebnej dokumentacji i wypłata gotówki.

Formularz zgłoszeniowy


  Dlaczego warto skorzystać z naszych usług? Gwarantujemy:

  • bezpośrednie podejście do każdego kontrahenta,
  • uczciwa wycena pojazdu,
  • prawie zero formalności,
  • bezpłatny dojazd pod określony przez kontrahenta adres,
  • odbiór samochodu własnym transportem,
  • szybką wypłatę gotówki za pojazd,
  • skupujemy wszystkie pojazdy (bez względu na markę i ich stan techniczny).
  skup aut Luboń

  Dla kogo oferta skupu samochodów osobowych w Luboniu?

  Zaletą skupu aut w Luboniu jest możliwość oddania w nasze ręce każdego samochodu. Niezależnie od marki, koloru, roku produkcji czy stanu technicznego. Jesteśmy zainteresowani zarówno samochodami zadbanymi, które prezentują się niemal jak nowe, jak i tymi, które niejednokrotnie przeszły kolizje. Z reguły sprzedaż powypadkowego auta jest trudna, ponieważ kupujący obawiają się sprawności technicznej pojazdu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, proponujemy elastyczność i mobilność. Wybierając skup aut za gotówkę od ręki, z pewnością będziesz usatysfakcjonowany.

  skup aut Luboń
  Oferując nasze usługi, nie stawiamy żadnych ograniczeń. Współpracujemy z klientami prywatnymi, jak również przedstawicielami przedsiębiorstw, którzy w nasze ręce oddają flotę samochodową. W szczególności oferujemy usługi skupu samochodów osobowych dla osób, które chcą zarobić na powypadkowym lub używanym pojeździe. Rzetelna wycena naszych specjalistów przedstawia realną wartość auta pod względem jego masy.Auto Kurek to przedsiębiorstwo, które w centrum stawia zawsze klienta i jego wygodę. Mając zaoferowaną gotówkę od ręki oraz możliwość transportu pojazdu do naszego punktu, nie musisz przejmować się żadnymi nieprzyjemnościami. Zadbamy o twój komfort oraz o satysfakcjonujące warunki finalizacji transakcji. Priorytetem dla nas pozostaje szybkość, ale nigdy nie wykonujemy usług kosztem profesjonalizmu i zaangażowania. Dokładamy wszelkich starań, by nasze działania były elastyczne i spójne, dlatego oferujemy kompleksową pomoc i fachowe doradztwo na każdym etapie.

  Skup aut Luboń i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (wielkopolskie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627