Skup samochodów za gotówkę TrzciankaW naszym skupie aut w Trzciance możesz sprzedać auta powypadkowe, zabytkowe i kolekcjonerskie w praktycznie każdym stanie technicznym – od egzemplarzy powypadkowych i nie nadających się do dalszej jazdy, aż po modele w stanie idealnym. Wymagamy jedynie tego, by sprzedawane auto było wyprodukowane w latach 1960-2014 i oferujemy za nie od 300 zł do 200 000 zł. Nasz skup samochodów osobowych Trzcianka zapewnia możliwość szybkiej sprzedaży auta, bez typowych problemów podczas prywatnego zbywania auta za pomocą portali ogłoszeniowych. Poznaj z bliska nasz skup aut w Trzciance za gotówkę i umów się na wizytę jeszcze dziś!

kontakt telefoniczny

Jak wygląda transakcja sprzedaży w naszej firmie?


Jak przebiega sprzedaż auta naszej firmie?

Pierwszym krokiem dla sprzedającego jest umówienie się z nami na dogodny termin oględzin samochodu i przekazanie nam podstawowych danych na jego temat. Aby to zrobić, wystarczy do nas zadzwonić pod numer telefonu 660 637 702 lub 692 443 443 bądź skorzystać z formularza kontaktowego, a także wysłać nam wiadomość e-mail.


Oględziny auta

Pracownik zjawi się w uzgodnionym miejscu i o umówionej porze, po czym dokona wnikliwej analizy auta. Oceni jest stan zewnętrzny, w tym karoserię i zderzaki, jak i techniczny. Wówczas sprzedający pozna cenę auta i będzie mógł zdecydować o sprzedaży auta właśnie naszej firmie.


Kupno samochodu

Trzecim i zarazem najprzyjemniejszym krokiem podczas sprzedaży auta naszej firmie jest podpisanie umowy po zaakceptowaniu ceny. Do jej wypełnienia niezbędne będą podstawowe dokumenty i dane. Po podpisaniu, pracownik przejdzie do wypłaty należności w formie pieniężnej do ręki lub poprzez błyskawiczny przelew bankowy (na życzenie).

Nasze fundamentalne zasady to:

  • pełne zaangażowanie podczas sprzedaży auta,
  • skupujemy praktycznie każdy pojazd,
  • klient nie jest obciążony jakimikolwiek kosztami sprzedaży,
  • wysoka cena skupowanych pojazdów,
  • przyjazna atmosfera podczas inspekcji,
  • brak ukrytych kosztów dodatkowych.
skup samochodów i pojazdów - sprawdź cennik

Skup aut Trzcianka za gotówkę Auto Kurek a prywatna sprzedaż w internecie i prasie

Wiele osób wybiera nasz auto skup 24h z powodu problemów związanych z prywatną sprzedażą samochodu. Klienci bywają kapryśni, wielu z nich może nie zjawić się w uzgodnionej porze, a jeszcze inni oferują cenę znacznie niższą niż oczekiwana. My w naszym skupie aut Trzcianka i okolice zapewniamy transakcję bez jakichkolwiek problemów. W przeciwieństwie do prywatnej sprzedaży, my nie doszukujemy się wad na siłę i nie poszukujemy aut w stanie perfekcyjnym za minimalną cenę. Znamy ten rynek od wielu lat, dlatego nasz skup aut w Trzciance charakteryzuje się także doskonałym podejściem do klienta i setkami przeprowadzonych dotychczas transakcji.

Jakie auta przyjmujemy w auto skupie 24h Auto Kurek?

Nasz cennik skupu aut obejmuje w zasadzie każde auto. Możesz zbyć u nas auto powypadkowe, które sprawia dużo trudności podczas prywatnej sprzedaży, jak i popowodziowe czy po pożarze lub aktach wandalizmu. W przypadku sprzedaży auta nie nadającego się do dalszego użytkowania, zaoferujemy cenę za kilogram złomu, dzięki czemu nie musisz robić tego osobiście – my zajmiemy się także wszelkimi formalnościami. W naszym skupie aut Trzcianka i okolice sprzedasz auta małe i miejskie, jak i duże terenówki i auta dostawcze. Umów się już dziś!

skup samochodów i pojazdów - sprawdź cennik

Formularz zgłoszeniowy