Skup aut Trzcianka - skup samochodów używanych

W naszym skupie aut w Trzciance możesz sprzedać auta powypadkowe, zabytkowe i kolekcjonerskie w praktycznie każdym stanie technicznym – od egzemplarzy powypadkowych i nie nadających się do dalszej jazdy, aż po modele w stanie idealnym. Wymagamy jedynie tego, by sprzedawane auto było wyprodukowane w latach 1960-2014 i oferujemy za nie od 300 zł do 200 000 zł.

Skup samochodów Trzcianka – Auto Kurek

Nasz skup samochodów osobowych Trzcianka zapewnia możliwość szybkiej sprzedaży auta, bez typowych problemów podczas prywatnego zbywania auta za pomocą portali ogłoszeniowych. Poznaj z bliska nasz skup aut w Trzciance za gotówkę i umów się na wizytę jeszcze dziś!

Najwyższe ceny odkupu w Auto skup Kurek Trzcianka - zadzwoń 692 443 443

Jak wygląda transakcja sprzedaży w naszej firmie?


Jak przebiega sprzedaż auta naszej firmie?

Pierwszym krokiem dla sprzedającego jest umówienie się z nami na dogodny termin oględzin samochodu i przekazanie nam podstawowych danych na jego temat. Aby to zrobić, wystarczy do nas zadzwonić pod numer telefonu 660 637 702 lub 692 443 443 bądź skorzystać z formularza kontaktowego, a także wysłać nam wiadomość e-mail.


Oględziny auta

Pracownik zjawi się w uzgodnionym miejscu i o umówionej porze, po czym dokona wnikliwej analizy auta. Oceni jest stan zewnętrzny, w tym karoserię i zderzaki, jak i techniczny. Wówczas sprzedający pozna cenę auta i będzie mógł zdecydować o sprzedaży auta właśnie naszej firmie.


Kupno samochodu

Trzecim i zarazem najprzyjemniejszym krokiem podczas sprzedaży auta naszej firmie jest podpisanie umowy po zaakceptowaniu ceny. Do jej wypełnienia niezbędne będą podstawowe dokumenty i dane. Po podpisaniu, pracownik przejdzie do wypłaty należności w formie pieniężnej do ręki lub poprzez błyskawiczny przelew bankowy (na życzenie).

Formularz zgłoszeniowy


  Nasze fundamentalne zasady to:

  • pełne zaangażowanie podczas sprzedaży auta,
  • skupujemy praktycznie każdy pojazd,
  • klient nie jest obciążony jakimikolwiek kosztami sprzedaży,
  • wysoka cena skupowanych pojazdów,
  • przyjazna atmosfera podczas inspekcji,
  • brak ukrytych kosztów dodatkowych.
  skup aut Trzcianka

  Skup aut Trzcianka za gotówkę Auto Kurek a prywatna sprzedaż w internecie i prasie

  Wiele osób wybiera nasz auto skup 24h z powodu problemów związanych z prywatną sprzedażą samochodu. Klienci bywają kapryśni, wielu z nich może nie zjawić się w uzgodnionej porze, a jeszcze inni oferują cenę znacznie niższą niż oczekiwana. My w naszym skupie aut Trzcianka i okolice zapewniamy transakcję bez jakichkolwiek problemów. W przeciwieństwie do prywatnej sprzedaży, my nie doszukujemy się wad na siłę i nie poszukujemy aut w stanie perfekcyjnym za minimalną cenę. Znamy ten rynek od wielu lat, dlatego nasz skup aut w Trzciance charakteryzuje się także doskonałym podejściem do klienta i setkami przeprowadzonych dotychczas transakcji.

  skup aut Trzcianka

  Jakie auta przyjmujemy w auto skupie 24h Auto Kurek?

  Nasz cennik skupu aut obejmuje w zasadzie każde auto. Możesz zbyć u nas auto powypadkowe, które sprawia dużo trudności podczas prywatnej sprzedaży, jak i popowodziowe czy po pożarze lub aktach wandalizmu. W przypadku sprzedaży auta nie nadającego się do dalszego użytkowania, zaoferujemy cenę za kilogram złomu, dzięki czemu nie musisz robić tego osobiście – my zajmiemy się także wszelkimi formalnościami. W naszym skupie aut Trzcianka i okolice sprzedasz auta małe i miejskie, jak i duże terenówki i auta dostawcze. Umów się już dziś!

  Skup aut Trzcianka i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (wielkopolskie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627