Skup aut Mosina - skup samochodów używanych

Skup aut Mosina Auto Kurek to jedna z największych firm zajmujących się skupem pojazdów wszelkiego rodzaju i w każdym stanie. Nasz auto skup 24h przyjmuje pojazdy wyprodukowane między 1960 a 2014 rokiem, za które oferujemy cenę od 300 zł do 200 000 zł. Przyjmujemy auta zniszczone i zdezelowane, jak i modele w idealnym stanie technicznym i wizualnym.

Skup samochodów Mosina – Auto Kurek

Stanowimy doskonałą alternatywę typowych ogłoszeń internetowych i zapewniamy szybką obsługę, znakomitą cenę sprzedawanego pojazdu oraz zminimalizowanie ilości niezbędnych dokumentów. Skup aut Mosina i okolice Auto Kurek zaprasza już dziś do zapoznania się z całą ofertą.

Najwyższe ceny odkupu w Auto skup Kurek Mosina - zadzwoń 692 443 443

Przebieg całej transakcji jest prosty i zarazem bezpieczny


Kontakt telefoniczny

W celu umówienia dogodnego terminu oględzin pojazdu i ewentualnie jego zakupu, zachęcamy serdecznie do skontaktowania się z naszą firmą. Niezbędne informacje można uzyskać telefonicznie pod numerami telefonów 660 637 702 lub 692 443 443 , jak i mailowo. Dla osób, które lubią załatwiać sprawy szybko, stworzyliśmy intuicyjny i prosty w obsłudze formularz kontaktowy.


Oględziny auta

Oględziny auta to drugi etap zakupu przez nas danego pojazdu. Nasz pracownik oceni stan techniczny i wizualny danego pojazdu, a także przejrzy całą dokumentację i jej zgodność ze stanem faktycznym. W trakcie oględzin sprawdzamy zarówno sprawność mechaniczną pojazdu, jak i jego wygląd zewnętrzny czy cechy takie jak niski przebieg lub dobra jakość lakieru.


Kupno samochodu

Kupno samochodu to etap wieńczący cały proces. Klient po zaakceptowaniu ceny będzie mógł podpisać prostą umowę kupna-sprzedaży, która ma chronić interes obu stron transakcji. Wypłata należności będzie mogła być przekazana gotówką “do ręki”, lub przelewem internetowym na życzenie klienta.

Formularz zgłoszeniowy


  Z naszych podstawowych zalet warto wymienić:

  • szybką realizację zakupu
  • atrakcyjną cenę sprzedawanego pojazdu
  • doskonałą jakość obsługi klienta
  • bezpieczeństwo podczas przekazywania środków
  • pełną pomoc podczas całej sprzedaży
  • błyskawiczne przekazanie pieniędzy
  skup aut Mosina

  Skup aut Mosina Auto Kurek – jakie auta skupujemy?

  W naszym skupie samochodów osobowych w Mosinie Auto Kurek umożliwiamy sprzedaż praktycznie każdego rodzaju pojazdu, od samochodów osobowych i ciężarowych, aż po modele specjalistyczne, np. terenowe. Przyjmujemy auta powypadkowe i takie, które nie nadają się do dalszego użytkowania. Właśnie dlatego nasz skup aut w Mosinie za gotówkę stanowi rewelacyjny zamiennik typowych ogłoszeń internetowych. Zakupimy bowiem praktycznie każdy samochód i to w bardzo atrakcyjnej cenie. Problemy związane z prywatną sprzedażą samochodu zawsze są przyczyną zdenerwowania, dlatego warto ich uniknąć korzystając z możliwości skupowania samochodów używanych Mosina Auto Kurek.

  skup aut Mosina

  Jak dokonujemy wyceny pojazdów?

  Skup aut Mosina Auto Kurek zatrudnia wykwalifikowanych pracowników, którzy potrafią dokonać bardzo dokładnej analizy sprzedawanego auta. Inspekcja obejmie między innymi cały pojazd z zewnątrz, np. blacharkę czy kompletność zewnętrznego wyposażenia, jak i wewnątrz. Z pewnością zajrzymy także pod maskę i ocenimy sprawność jednostki napędowej i w wielu przypadkach także pod spód w celu oceny misy olejowej czy amortyzatorów. Co ważne, auto skup 24h Auto Kurek jest firmą, która na pierwszym miejscu stawia dobro klienta, dlatego podczas oględzin sprawdzamy także zalety pojazdu, które mają wpływ na cenę. Może to być niski przebieg, oryginalne części blacharskie, a nawet sprawność techniczna. Skup aut Mosina i okolice Auto Kurek to także firma, która oferuje za sprzedawane pojazdy dobrą cenę, która będzie zbliżona do ceny w tradycyjnym ogłoszeniu. Zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych!

  Skup aut Mosina i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (wielkopolskie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627