Skup aut Miejska Górka

Skup aut w Miejskiej Górce to nasza specjalność, którą zajmujemy się od wielu lat. Skupujemy samochody uszkodzone, powypadkowe oraz całe. Auto-Kurek to skup pojazdów osobowych, ciężarowych, dostawczych oraz maszyn rolniczych i autobusów. Oferujemy najwyższe ceny od 300 do 200 000 złotych wypłacane w gotówce lub przelewem na konto. Prowadzimy skup aut w Miejskiej Górce i okolicach oraz w całej Polsce.

Auto skup 24h Miejska Górka

W skupie aut w Miejskiej Górce stawiamy na najwyższą jakość obsługi i krótki czas trwania transakcji. Posiadamy bardzo korzystny cennik skupu aut, dzięki temu masz pewność, że wycena będzie satysfakcjonująca. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług codziennie przez 24 godziny na dobę. Zapewniamy bezpłatny dojazd i odbiór pojazdu własnym środkiem transportu. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstwa.

Najwyższe ceny odkupu w Auto skup Kurek - zadzwoń 692 443 443

Jak przebiega obsługa klientów?


Kontakt z naszą firmą

W pierwszej kolejności prosimy o kontakt z naszą firmą pod numerami telefonów: 660 637 702 lub 692 443 443 . Ustalimy najbardziej dogodny termin spotkania z naszym pracownikiem, który dokona wyceny. Opcjonalnie możesz skontaktować się z nami poprzez formularz kontaktowy znajdujący się na naszej stronie.


Wycena samochodu

Nasz specjalista przyjedzie do Ciebie i dokona szczegółowych oględzin Twojego samochodu. W naszej działalności bardzo ważne jest dla nas zadowolenie klienta, dlatego do każdego podchodzimy indywidualnie i podczas wyceny zwracamy uwagę przede wszystkim na zalety danego pojazdu.


Kupno samochodu

Po zaakceptowaniu zaproponowanej przez nas kwoty otrzymasz do podpisania przygotowany egzemplarz umowy kupna-sprzedaży. Natychmiastowo wypłacimy Ci gotówkę lub wykonamy przelew na konto.

Formularz zgłoszeniowy


  skup aut Miejska Górka

  Jakie są największe zalety naszej firmy?

  • Błyskawiczne przeprowadzanie sprzedaży samochodu
  • skupujemy każdy pojazd bez względu na markę, stan wizualny i techniczny
  • oferujemy natychmiastową wypłatę zatwierdzonej kwoty
  • do każdego klienta podchodzimy indywidualnie
  • podczas wyceny skupiamy się na wszystkich zaletach danego pojazdu
  • oferujemy bezpłatny transport pojazdu do siedziby naszej firmy

  Auto Kurek – skup pojazdów Miejska Górka

  Sprzedanie używanego i wysłużonego pojazdu często graniczy z cudem. Sytuacja pogarsza się gdy samochód jest uszkodzony lub niesprawny. Wówczas z pomocą przychodzi skup aut w Miejskiej Górce, gdzie możesz sprzedać każdy pojazd. Dzięki nam nie musisz zmieniać swoich planów i organizować transportu unieruchomionego auta. Wszystkim zajmiemy się my i to całkowicie bezpłatnie. Jesteśmy do Twojej dyspozycji przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Skupujemy auta powypadkowe, które przywracamy do stanu pierwotnego lub w przypadku znacznego uszkodzenia dokonujemy kasacji po wcześniejszym usunięciu wszystkich elementów nadających się do ponownego użycia. Oferujemy pełen wachlarz usług. Oprócz skupu pojazdów prowadzimy także złomowanie aut w Miejskiej Górce.

  Skup aut Miejska Górka i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (wielkopolskie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627