Skup aut Kalisz

Skupujemy wszystkie auta

Zajmujemy się skupem aut w Kaliszu, jednakże lokalizacja nie jest dla nas zobowiązująca. Od wielu lat działamy na terenie całego kraju realizując usługi rzetelnej i godnej zaufania firmy. Współpracujemy z klientami prywatnymi, jak i przedstawicielami podmiotów gospodarczych i zawsze mamy przyjemność finalizować transakcje w sympatycznej atmosferze. Dobre relacje z naszymi partnerami biznesowymi to dla nas priorytet. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty obejmującej skup aut mieszkańców miasta Kalisz i nie tylko.

skup aut kalisz
kontakt telefoniczny

W jaki sposób jest realizowana transakcja?


Kontakt telefoniczny

Procedura skupu samochodów zaczyna się od kontaktu telefonicznego (czekamy na Państwa pod dwoma numerami telefonu – 660 637 702 lub 692 443 443 ) bądź poprzez formularz internetowy (można go wypełnić na firmowej stronie internetowej). Wtedy jeden z naszych pracowników wskaże dokładną datę, w której dojdzie do wyceny samochodu, który chcą Państwo sprzedać (wycena jest bezpłatna).


Oględziny auta

W kolejnym korku przeprowadzamy oględziny auta – wysyłamy pod określony adres jednego z naszych ekspertów, który dokonuje oględzin samochodu i wycenia go, biorąc pod uwagę stan techniczny, markę oraz rocznik.


Kupno samochodu

Finalny etap to kupno auta – cały proces przebiega szybko i bez zbędnych formalności. Następuje podpisanie obowiązkowej dokumentacji i wypłata gotówki.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług? Gwarantujemy:

  • indywidualne podejście do każdego klienta,
  • uczciwa wycena auta,
  • mało formalności,
  • bezpłatny dojazd pod określony przez kontrahenta adres,
  • odbiór auta firmowym transportem,
  • natychmiastową wypłatę gotówki za samochód,
  • skupujemy każdy samochód (bez względu na markę i ich stan techniczny).
rozłożone auto

Skup aut – Kalisz

Skup aut w Kaliszu nie musi generować strat. W naszej ofercie znalazły się korzystne rozwiązania, które bedą dopasowane do Państwa indywidualnych potrzeb. Mamy nie tylko wysokie ceny, ale i odbieramy pojazd od klienta bez dodatkowych kosztów. Zależy nam na satysfakcji z dokonywanych transakcji, dlatego dokładamy wszelkich starań, by usługi przebiegały na najwyższym poziomie. Zespół naszej firmy tworzą prawdziwy profesjonaliści, którzy od lat działają w branży, a praca jest jednocześnie ich pasją.

Skup aut w wykonaniu naszej firmy Auto Kurek przypadnie do gustu klientom indywidualnym oraz przedstawicielom firm. Skupujemy wszystkie auta niezależnie od tego, czy są Państwo właścicielami BMW, Mercedesa, czy Opla. Naszym priorytetem jest wycenić auto, tak by cena w 100% pokrywała się z jego wartością rzeczywistą. Dzięki zaufaniu wielu klientów, z którymi mieliśmy okazję współpracować otrzymują Państwo gwarancję, że nasze usługi są rzetelne i korzystne dla klienta.

Skup aut w Kaliszu to nasza specjalność

Dzięki tak dużemu doświadczeniu i znajomości rynku wiemy, jak sprzedać auta, stąd tak atrakcyjne ceny, które oferujemy podczas finalizacji transakcji skupu. Nasi klienci z Kalisza i nie tylko, cenią sobie bezpieczeństwo transakcji z Auto Kurek. U nas znajdą Państwo fachową pomoc, profesjonalne doradztwo oraz rzetelnych pracowników, którzy szybko i terminowo odbiorą pojazd spod dowolnego adresu. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. W przypadku pytań pozostajemy do dyspozycji.

laweta z uszkodzonymi autami

Formularz zgłoszeniowy