Skup aut Leszno - skup samochodów używanych

Firma Auto Kurek świadczy usługi skupu aut nie tylko w Lesznie, ale także w innych miejscowościach zlokalizowanych na terenie całego kraju. Jako przedsiębiorstwo z wieloletnim doświadczeniem na rynku oferujemy szereg możliwości i udogodnień, dzięki którym nasza oferta jest nie tylko atrakcyjna, ale również elastyczna i korzystna dla klienta.

Skup samochodów Leszno – Auto Kurek

Chętnie skupujemy auta każdego typu, niezależnie od marki, rocznika produkcji, stanu technicznego i poziomu eksploatacji pojazdu. Cechuje nas profesjonalizm i szybkość. Zależy nam, by wszystkie formalności związanych ze skupem samochodów osobowych w Lesznie przebiegały bardzo sprawnie, co jednocześnie przekłada się na zadowolenie i satysfakcję naszych klientów.

Najwyższe ceny odkupu w Auto skup Kurek Leszno - zadzwoń 692 443 443

W jaki sposób jest realizowana transakcja?


Kontakt telefoniczny

Proces skupu samochodów rozpoczyna się od kontaktu telefonicznego (czekamy na Państwa pod dwoma numerami telefonu – 692 443 443 i 660 637 702 ) bądź przez internetowy formularz (zamieściliśmy go na naszej witrynie internetowej). Wtedy nasz konsultant ustali z Państwem dokładną datę, w której dojdzie do wyceny pojazdu, który macie zamiar sprzedać (wycena jest darmowa).


Oględziny auta

Następnie wykonujemy oględziny auta – przysyłamy pod wyznaczony adres jednego z naszych rzeczoznawców, który dokonuje oględzin auta i wycenia go, biorąc pod uwagę stan techniczny, markę oraz rocznik.


Kupno samochodu

Końcowy krok to zakup samochodu – cały proces przebiega skutecznie i bez zbędnych formalności. Po zatwierdzeniu niezbędnych dokumentów wypłacamy pieniądze.

Formularz zgłoszeniowy


  Dlaczego powinniście zdecydować się na nasze usługi? Zapewniamy:

  • indywidualne podejście do każdego kontrahenta,
  • uczciwa wycena samochodu,
  • mało formalności,
  • bezpłatny dojazd pod wyznaczony przez kontrahenta adres,
  • odbiór pojazdu własnym transportem,
  • natychmiastową wypłatę pieniędzy za samochód,
  • kupujemy każde auto (bez względu na markę i ich stan techniczny).
  skup aut Leszno

  Dlaczego warto skorzystać z usług skupu aut w Lesznie?

  A naszej firmie kompleksowo zajmujemy się wszystkimi niezbędnymi formalnościami, które prowadzą do pozbycia się niechcianego auta. Z naszą pomocą sprzedaż auto z zyskiem i niewyobrażalną satysfakcją bez konieczności poświęcania czasu na publikacje ogłoszeń na portalach motoryzacyjnych oraz monitorowania poszczególnych postępów. Zazwyczaj sprzedaż auta trwa kilka tygodni, a nawet miesięcy. Jeśli jednak zależy ci na pieniądzach i czasie wybierz skup aut w Lesznie za gotówkę.

  skup aut Leszno
  Oferujemy wyjątkowe możliwości, dzięki którym będziesz w stanie zrealizować zamierzony plan tuż po sprzedaży dotychczas używanego pojazdu. W punkcie skupu aut w Lesznie do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Dbamy o jakość i efektywność. Nasza oferta wyróżnia się na tle konkurencji podejściem do każdego zlecenia. Oferujemy pomoc i fachowe doradztwo kompetentnego zespołu, który od początku do końca nadzoruje wszystkie prace i niezbędne formalności.Proponujemy odbiór samochodu osobowego z dowolnego miejsca wskazanego przez właściciela pojazdu, dzięki czemu nasi klienci nie muszą przejmować się organizacją transportu i wysokimi kosztami z nim związanymi. Ponadto istotną wartością naszej oferty jest skup aut w Lesznie za gotówkę od ręki. Nasi klienci są w stanie otrzymać za pojazd od 200 do 200 000 złotych, a my bez względu na wysokość sumy wypłacimy natychmiast pieniądze.

  Skup aut Leszno i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (wielkopolskie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627