Skup Aut Leszno

Firma Auto Kurek świadczy usługi skupu aut nie tylko w Lesznie, ale także w innych miejscowościach zlokalizowanych na terenie całego kraju. Jako przedsiębiorstwo z wieloletnim doświadczeniem na rynku oferujemy szereg możliwości i udogodnień, dzięki którym nasza oferta jest nie tylko atrakcyjna, ale również elastyczna i korzystna dla klienta. Chętnie skupujemy auta każdego typu, niezależnie od marki, rocznika produkcji, stanu technicznego i poziomu eksploatacji pojazdu. Cechuje nas profesjonalizm i szybkość. Zależy nam, by wszystkie formalności związanych ze skupem samochodów osobowych w Lesznie przebiegały bardzo sprawnie, co jednocześnie przekłada się na zadowolenie i satysfakcję naszych klientów.

Skup aut Leszno

kontakt telefoniczny

W jaki sposób jest realizowana transakcja?


Kontakt telefoniczny

Proces skupu samochodów rozpoczyna się od kontaktu telefonicznego (czekamy na Państwa pod dwoma numerami telefonu – 692 443 443 i 660 637 702 ) bądź przez internetowy formularz (zamieściliśmy go na naszej witrynie internetowej). Wtedy nasz konsultant ustali z Państwem dokładną datę, w której dojdzie do wyceny pojazdu, który macie zamiar sprzedać (wycena jest darmowa).


Oględziny auta

Następnie wykonujemy oględziny auta – przysyłamy pod wyznaczony adres jednego z naszych rzeczoznawców, który dokonuje oględzin auta i wycenia go, biorąc pod uwagę stan techniczny, markę oraz rocznik.


Kupno samochodu

Końcowy krok to zakup samochodu – cały proces przebiega skutecznie i bez zbędnych formalności. Po zatwierdzeniu niezbędnych dokumentów wypłacamy pieniądze.

Dlaczego powinniście zdecydować się na nasze usługi? Zapewniamy:

  • indywidualne podejście do każdego kontrahenta,
  • uczciwa wycena samochodu,
  • mało formalności,
  • bezpłatny dojazd pod wyznaczony przez kontrahenta adres,
  • odbiór pojazdu własnym transportem,
  • natychmiastową wypłatę pieniędzy za samochód,
  • kupujemy każde auto (bez względu na markę i ich stan techniczny).

Białe auto

Dlaczego warto skorzystać z usług skupu aut w Lesznie?

A naszej firmie kompleksowo zajmujemy się wszystkimi niezbędnymi formalnościami, które prowadzą do pozbycia się niechcianego auta. Z naszą pomocą sprzedaż auto z zyskiem i niewyobrażalną satysfakcją bez konieczności poświęcania czasu na publikacje ogłoszeń na portalach motoryzacyjnych oraz monitorowania poszczególnych postępów. Zazwyczaj sprzedaż auta trwa kilka tygodni, a nawet miesięcy. Jeśli jednak zależy ci na pieniądzach i czasie wybierz skup aut w Lesznie za gotówkę.

Oferujemy wyjątkowe możliwości, dzięki którym będziesz w stanie zrealizować zamierzony plan tuż po sprzedaży dotychczas używanego pojazdu. W punkcie skupu aut w Lesznie do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Dbamy o jakość i efektywność. Nasza oferta wyróżnia się na tle konkurencji podejściem do każdego zlecenia. Oferujemy pomoc i fachowe doradztwo kompetentnego zespołu, który od początku do końca nadzoruje wszystkie prace i niezbędne formalności.Proponujemy odbiór samochodu osobowego z dowolnego miejsca wskazanego przez właściciela pojazdu, dzięki czemu nasi klienci nie muszą przejmować się organizacją transportu i wysokimi kosztami z nim związanymi. Ponadto istotną wartością naszej oferty jest skup aut w Lesznie za gotówkę od ręki. Nasi klienci są w stanie otrzymać za pojazd od 200 do 200 000 złotych, a my bez względu na wysokość sumy wypłacimy natychmiast pieniądze.

Formularz zgłoszeniowy