Skup aut Poniec

Skup aut Poniec firmy Auto Kurek to najlepsze miejsce do sprzedania starego i wysłużonego samochodu. Przyjmujemy pojazdy każdej marki bez względu na stan techniczny. Zapraszamy właścicieli aut osobowych, ciężarowych i dostawczych. Skupujemy także autobusy i maszyny rolnicze. Oferujemy skup aut za gotówkę, którą wypłacamy od razu po podpisaniu umowy. U nas możesz otrzymać od 300 do 200 000 złotych za swój samochód.

Auto skup 24 h – Poniec i okolice

Skup samochodów używanych Poniec oferuje usługi codziennie przez 24 h na dobę. Proponujemy najkorzystniejszy cennik skupu aut, bezpłatny dojazd do klienta, profesjonalną wycenę oraz transport pojazdu do naszej firmy. Gwarantujemy błyskawiczny przebieg transakcji i minimum formalności. Jeśli chcesz szybko sprzedać swój samochód i otrzymać za to sporą sumę gotówki, skontaktuj się z naszą firmą już dziś.

Najwyższe ceny odkupu w Auto skup Kurek Poniec - zadzwoń 692 443 443

Jak przebiega transakcja?


Kontakt telefoniczny

Wszystkich zmotoryzowanych, którzy chcieliby szybko sprzedać swój samochód, zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerami: 660 637 702 lub 692 443 443 . Współpracę z nami można również rozpocząć poprzez formularz na naszej stronie.


Wycena pojazdu

Podczas rozmowy telefonicznej ustalimy najbliższy możliwy termin wizyty naszego pracownika, który dokona szczegółowych oględzin Twojego pojazdu. Na podstawie takich parametrów jak stan techniczny i wizualny, przebieg, marka, rocznik oraz wyposażenie zostanie ustalona cena.


Kupno samochodu

Jeśli zaproponowana kwota będzie satysfakcjonująca, przystąpimy do podpisania umowy kupna-sprzedaży. Następnie otrzymasz od nas ustaloną sumę w formie gotówki lub wykonamy przelew na wskazany numer konta bankowego.

Formularz zgłoszeniowy


  Dlaczego warto wybrać nasz skup aut Poniec?

  • Skupujemy każdy samochód osobowy, ciężarowy oraz dostawczy;
  • zapewniamy bardzo szybki przebieg transakcji i minimum formalności;
  • oferujemy najkorzystniejszy na rynku cennik skupu aut;
  • gwarantujemy błyskawiczną wypłatę gotówki;
  • każdy samochód odbieramy własnym środkiem transportu;
  • nasz skup aut na części działa codziennie przez 24 godziny na dobę.
  skup aut Poniec

  Auto Kurek – skup pojazdów za gotówkę

  Skup aut Poniec to najlepsze rozwiązanie, gdy masz trudności ze sprzedaniem swojego starego i wysłużonego samochodu. Naszą specjalnością jest skupowanie samochodów uszkodzonych, ale trafiają do nas pojazdy w każdym stanie technicznym. Auto Kurek to skup aut powypadkowych i niesprawnych, z których pozyskujemy części zamienne. Oferujemy także złomowanie pojazdów w Poniecu. Skup samochodów używanych Poniec to idealny sposób na uzyskanie znacznej kwoty gotówki w ciągu kilku godzin. Każdą wycenę dokonujemy w sposób rzetelny i sprawiedliwy z uwzględnieniem wszystkich mocnych stron każdego samochodu, jaki do nas trafia. Oprócz samochodów osobowych, ciężarowych i dostawczych przyjmujemy też autobusy, naczepy oraz maszyny rolnicze.

  Skup aut Poniec i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (wielkopolskie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627