Skup aut Wronki - skup samochodów używanych

Jeśli poszukujesz odpowiedniej drogi do sprzedaży swojego auta – doskonale trafiłeś. W naszym auto skupie 24h Auto Kurek sprzedasz praktycznie każdy samochód – od modelu wyeksploatowanego i w bardzo złym stanie technicznym, aż po egzemplarze doskonale utrzymane i w stanie idealnym. Wymagamy jedynie spełnienia wymogu w postaci daty produkcji, która musi się mieścić w przedziale 1960-2014.

Skup samochodów Wronki – Auto Kurek

Skup aut Wronki Auto Kurek to gwarancja doskonałej wyceny w zakresie od 300 zł do 200 000 zł. Bierzemy pod uwagę nie tylko wady auta, lecz także jego zalety, np. dobrze utrzymany lakier czy pełne wyposażenie fabryczne. Już dziś umów się na wizytę w skupie aut we Wronkach za gotówkę.

Najwyższe ceny odkupu w Auto skup Kurek Wronki - zadzwoń 692 443 443

Jak wygląda przebieg transakcji z naszą firmą


Jak przebiega sprzedaż auta naszej firmie?

Pierwszym krokiem do sprzedaży auta naszej firmie jest umówienie się na wizytę w celu oględzin pojazdu. Wystarczy zadzwonić do nas pod numer telefonu 660 637 702 lub 692 443 443 bądź skorzystać z formularza kontaktowego, ewentualnie napisać do nas wiadomość e-mail. Zapewniamy błyskawiczną odpowiedź.


Oględziny auta

Po uzgodnieniu miejsca i daty oględzin samochodu, nasz pracownik zjawi się własnym transportem w danym miejscu i czasie, po czym dokona wnikliwej analizy danego auta. Oględziny obejmują samochód z zewnątrz, jak i elementy mechaniczne. Wówczas pracownik zaproponuje cenę adekwatną do stanu – zawsze jednak jest ona korzystna.


Kupno samochodu

Po zaakceptowaniu ceny, pracownik przedstawi łatwą i przejrzystą umowę kupna-sprzedaży, a po jej podpisaniu zleci przelew bankowy (na życzenie klienta) lub wypłaci gotówkę w formie pieniędzy do ręki. Klient nie jest obciążony żadnymi kosztami, nawet tymi transportu pojazdu z miejsca oględzin do siedziby naszej firmy.

Formularz zgłoszeniowy


  Nasze usługi to same zalety, poznaj kilka najważniejszych

  • przyjazna atmosfera podczas sprzedaży,
  • pełna pomoc i wsparcie na każdym etapie transakcji,
  • wieloletnie doświadczenie w branży,
  • krótkie terminy oględzin,
  • korzystna wycena auta,
  • skupujemy praktycznie każdy samochód.
  skup aut Wronki

  Jakie auta przyjmujemy w auto skupie 24h Auto Kurek?

  Ogromną zaletą naszego skupu aut we Wronkach za gotówkę jest między innymi pełen wachlarz skupowanych przez nas aut. Przyjmiemy modele zniszczone, np. popowodziowe lub po pożarach i powypadkowe (oferujemy za nie cenę za kilogram złomu), jak i egzemplarze doskonale utrzymane. Warto wiedzieć, że nasz skup aut we Wronkach i okolicach skupuje auta osobowe, np. miejskie, kombi lub sportowe i limuzyny, jak i duże auta typu SUV i samochody dostawcze czy specjalistyczne, np. terenówki. Ponadto oferujemy za nie doskonałą cenę i stanowimy rewelacyjną alternatywę do sprzedaży prywatnej za pośrednictwem platform ogłoszeniowych.

  skup aut Wronki

  Dlaczego warto wybrać skup aut we Wronkach Auto Kurek?

  Warto wiedzieć, że skupowanie samochodów używanych we Wronkach opanowaliśmy do perfekcji, gdyż zajmujemy się tym już od wielu lat. W tym czasie obsłużyliśmy setki zadowolonych klientów, którym zaproponowaliśmy korzystne warunki sprzedaży auta. Ponadto pracownicy skupu aut Wronki i okolice Auto Kurek są bardzo pomocni. Chętnie udzielają porad na temat sprzedaży auta i rozwieją wątpliwości tyczące się spraw formalnych. Warto również wiedzieć, że sprzedając auto w auto skupie 24h nie musisz obawiać się kosztów. Nasza firma zajmie się wszystkim – zarówno przyjazdem na dane miejsce, odbiorem samochodu oraz jego załadunkiem, jak i dowozem auta z miejsca oględzin do naszej siedziby.

  Skup aut Wronki i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (wielkopolskie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627