Złomowanie aut Barcin

Złomowanie aut w Barcinie to jedna z wielu usług realizowanych przez Auto Kurek – firmę, która zajmuje się między innymi kasacją samochodów. Możesz oddać na nasz auto złom każde auto – w tym samochody osobowe, sportowe i terenowe, jak i ciężarówki oraz autobusy w każdym stanie technicznym. Przyjmujemy pojazdy zniszczone i zdezelowane, a także samochody, które wyglądają jak praktycznie nowe.

Auto szrot Barcin – kasacja pojazdów – Auto Kurek

Główną zaletą złomowania samochodów w Barcinie w firmie Auto Kurek jest bezpieczeństwo i oszczędność czasu oraz pieniędzy. Możesz u nas przeprowadzić kasację auta w ciągu jednego dnia, a należność wynikającą przede wszystkim z wagi wypłacamy w formie gotówki do ręki. Ponadto oferujemy nasz własny transport, dzięki czemu możemy odebrać auto przeznaczone do kasacji samochodów z każdego miejsca.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Jak przebiega transakcja?


Kontakt telefoniczny

Kontakt telefoniczny z naszym konsultantem to pierwszy krok do nawiązania współpracy z auto kasacją w Barcinie. Ponadto można również skontaktować się z nami za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie internetowej lub też przesłać zgłoszenie drogą e-mailową.


Oględziny pojazdu

Oględziny pojazdu to drugi krok naszej współpracy. Analiza przeprowadzana jest przez doświadczonego rzeczoznawcę, który w ustalonym wcześniej miejscu spotyka się z klientem i dokonuje ważenia samochodu w celu porównania realnej jego masy z wartością wpisaną do dowodu rejestracyjnego. Ponadto sprawdza również oryginalność i kompletność dokumentacji dotyczącej samochodu.


Kupno samochodu

Ostatnim etapem jest kasacja samochodu oraz wystawienie przez naszą firmę stosowanego zaświadczenia dotyczącego złomowania. Po podpisaniu niezbędnych dokumentów przychodzi czas na wypłatę należności w formie gotówkowej bądź przekazanie przelewu bankowego na wyraźne życzenie klienta.

Formularz zgłoszeniowy


  złomowanie aut Barcin

  PZłomowanie aut dla szczególnie wymagających

  Złomowaniem aut w Barcinie zajmujemy się już od wielu lat, dzięki czemu uzyskaliśmy na tym polu ogromne doświadczenie niezbędne w tej branży. Przede wszystkim za najważniejszą zaletę współpracy z naszym auto złomem uznajemy bezpieczeństwo transakcji. Zawsze po przeprowadzeniu kasacji samochodu wystawiamy odpowiednie zaświadczenie, dysponujemy także wszelkimi certyfikatami i zezwoleniami, które uprawniają nas do świadczenia usług auto kasacji w Barcinie i okolicach. Nie bez znaczenia jest także to, że można się z nami skontaktować o każdej porze dnia i nocy, a pracownicy naszego auto złomu chętnie pomogą w każdym aspekcie prawnym i technicznym, dotyczącym samego procesu demontażu samochodów. Jesteśmy także firmą, dla której liczy się czas – cały proces kasacji auta nie powinien zająć więcej, niż jeden dzień od chwili skontaktowania się z naszymi pracownikami.

  FAQ

  Jakie auta przyjmujecie na złom?

  Na auto złom w Barcinie przyjmujemy każdy rodzaj pojazdu, dlatego też nasza usługa wyróżnia się elastycznością. Możesz skorzystać z kasacji samochodu osobowego, ciężarowego, terenowego czy też tego o specjalistycznym przeznaczeniu.

  Jakie dokumenty należy przygotować, aby zezłomować samochód?

  Podczas złomowania samochodu niezbędny będzie dowód rejestracyjny auta oraz karta pojazdu, jeśli została wcześniej wydana. Ponadto konieczny będzie także dowód osobisty właściciela – na podstawie tych dokumentów możliwe będzie dokonanie kasacji.

  Czy za złomowanie auta dostaje się pieniądze?

  Cena za samochód oddany na złom jest liczona na podstawie dokonanego ważenia i zależy od kilogramów. W przypadku, gdy realna masa pojazdu jest niższa niż 90% wartości wpisanej do dowodu rejestracyjnego, nastąpi pobranie niewielkiej kwoty za brakujące kilogramy.

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.