Złomowanie aut Grudziądz - demontaż i kasacja samochodów

Od wielu lat zajmujemy się prowadzeniem działalności, w ramach której oferujemy szereg usług związanych z kasacją pojazdów. Współpracujemy z klientami prywatnymi oraz przedstawicielami firm. Priorytetem dla nas jest zadowolenie i satysfakcja klienta, dlatego wszystkie usługi realizujemy szybko, sprawnie i w 100% bezpiecznie. Gwarantujemy stosowną umowę oraz pieniądze od ręki. To nasi klienci decydują, czy wolą zapłatę przelewem, czy gotówką. Kasacja pojazdów to rozwiązanie, które jest coraz bardziej popularne wśród osób zamieszkujących Grudziądz i nie tylko. Zapewniamy, że auto kasacja z Auto Kurek to udana inwestycja.

Auto szrot Grudziądz – kasacja pojazdów – Auto Kurek

Nasza siedziba nie znajduje się w Grudziądzu, jednakże kasację pojazdów prowadzimy na terenie całego województwa kujawsko-pomorskiego. Przyjmujemy auta w różnym stanie. Jeśli dysponują Państwo samochodem powypadkowym, uszkodzonym, nieużywanym lub takim, który nie spełnia Państwa oczekiwań, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Gwarantujemy stawki adekwatne do jakości i stanu pojazdu. Mamy styczność z wieloma markami samochodów w różnym stanie, dlatego nie ustalamy sztywno cennika. Wszystkie auta wyceniamy indywidualnie, dlatego mogą mieć Państwo pewność, że cena będzie adekwatna do ich stanu technicznego.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja aut Grudziądz Auto Kurek - zadzwoń 692 443 443

Jak obsługujemy Klientów?


Kontakt telefoniczny

Naszym kontrahentom oferujemy sprawne oraz skuteczne złomowanie pojazdu. Współpraca z nami zaczyna się w chwili nawiązania kontaktu telefonicznego lub internetowego (numery telefonu – 692 443 443 i 660 637 702 formularz na naszej witrynie www).


Zapłata i dokończenie formalności ze złomowaniem

Nasz ekspert podczas rozmowy telefonicznej poprosi Państwa o wyszczególnienie kluczowych informacji, dzięki którym możliwa będzie rzetelna wycena auta.


Zapłata i dokończenie formalności ze złomowaniem

Tę procedurę kończy podpisanie dokumentacji (przy czym gwarantujemy minimum formalności) i szybka płatność z naszej strony.

Formularz zgłoszeniowy


  Decydując się na naszą ofertę, mogą Państwo liczyć na wiele korzyści:

  • gwarantujemy szybką procedurę,
  • u nas możesz liczyć na szybką wycenę i błyskawiczną wypłatę należnej kwoty,
  • traktujemy indywidualnie każdego kontrahenta,
  • realizujemy usługi w zakresie złomowania aut przez całą dobę,
  • nasz dojazd pod wybrany przez klienta adres jest bezpłatny,
  • samochód odbieramy do złomowania z prywatnym transportem.
  złomowanie aut Grudziądz

  Szybko i bezpiecznie czyli kasacja pojazdów w Grudziądzu

  Trafiają do nas pojazdy do kasacji z Grudziądza i okolic w różnym stanie. Bywa, że nasi klienci chcą pozbyć się samochodu w naprawdę złym stanie, a czasem oddanie auta do kasacji jest dla nich bardziej opłacalne. Niezależnie od motywacji zawsze chętnie przyjmujemy każdy samochód. Proponujemy nie tylko dobre ceny adekwatne do jakości i stanu pojazdu, ale również odbiór auta ze wskazanego miejsca. Dzięki usłudze bezpłatnego odbioru, nasi klienci nie ponoszą dodatkowych kosztów oraz nie tracą czasu na znalezienie transportu.

  złomowanie aut Grudziądz

  Auto kasacja – Grudziądz

  Dobra oferta to podstawa w naszej branży, dlatego oferujemy szereg udogodnień, by klient miał szansę na pozbycie się ciężaru, jakim czasem może się stać zniszczony lub bardzo uszkodzony samochód. Mimo iż nasza siedziba znajduje się w Radziejowie, to stale rozszerzamy zakres świadczonych w obrębie innych obszarów. Kasacja pojazdu w Auto Kurek to korzystna oferta. Zapewniamy, że nasz profesjonalizm i doświadczenie gwarantują, że Państwa auto będzie w dobrych rękach. Nasi specjaliści wyceniają samochód szybko i rzetelnie. W przypadku pytań zawsze staramy się rozwiać wszystkie wątpliwości.

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.