Złomowanie i kasacja aut pojazdów Włocławek

Złomowanie pojazdów w każdym stanie

Skup pojazdów na terenie Włocławka i okolic może odbywać się w sposób profesjonalny i na bardzo atrakcyjnych warunkach cenowych. Zachęcamy do pojęcia współpracy z naszą firmą, która od lat świadczy usługi dla swoich klientów Rozpoczynaliśmy działalność na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, gdzie do dziś mieści się nasza siedziba. Dziś realizujemy kompleksowe usługami obejmujące złomowanie aut na terenie miasta Włocławek i nie tylko. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszych usług. Złomowanie pojazdów z Auto Kurek to najlepsza inwestycja!

Interesujemy się wszystkimi pojazdami. Skupujemy auta osobowe i dostawcze w każdym stanie technicznym. W naszym dorobku znajdują się auta z roczników 1960-2014, a ich wartości sięgają nawet do 200 000 zł! Niezależnie od tego czy Państwa auto jest po wypadku, pokryte korozją, czy po prostu przestało służyć tak, jak powinno. Naszym celem jest zapewnienie Państwu obsługi na najwyższym poziomie. Gwarantujemy świetne stawki i indywidualne podejście do klienta.

złomowanie aut włocławek
kontakt telefoniczny
złomowanie pojazdów włocławek

Złomowanie aut – Włocławek

Zajmujemy się złomowaniem aut dla naszych klientów we Włocławku i nie tylko, które pochodzą od osób prywatnych oraz przedstawicieli firm. Niezależnie od marki zachęcamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami, którzy chętnie i szybko zajmą się wyceną Państwa auta. Gwarantujemy, że cena zawsze będzie adekwatna do jakości pojazdu. W przypadku pytań lub innych kwestii, które należy wyjaśnić pozostajemy do Państwa dyspozycji przez całą dobę. Nasi kierowcy działają na terenie całego kraju, odbierając auto specjalistycznymi samochodami 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu!

Złomowanie pojazdów – Włocławek

Dobra oferta to podstawa, dlatego nasze stawki cenowe są najlepsze na rynku. Zapewniamy naszym klientom komfort i bezpieczeństwo od momentu zgłoszenia po finalizacje transakcji. Oddając auto do naszego punktu mają Państwo pewność najlepszej ceny oraz gotówki od ręki. Dla bezpieczeństwa nasi klienci otrzymują stosowną umowę, która poświadcza wykonaną transakcje. Szybko i sprawie tylko w naszym punkcie złomowania pojazdów. Działamy na terenie całego kraju, tak więc kierowcy Auto Kurek podjadą pod dowolnie wskazane miejsce.

zielone bmw

Formularz zgłoszeniowy