Złomowanie aut Włocławek - demontaż i kasacja samochodów

W naszym auto szrocie możesz zezłomować praktycznie każdy pojazd, w tym auta w zasadzie zupełnie nowe i w idealnym stanie, jak również modele wyeksploatowane do granic ich możliwości lub zalane czy po powodzi i aktach wandalizmu. Złomowanie aut we Włocławku to nasza podstawowa działalność, dlatego zatrudniamy wyłącznie najlepszych specjalistów z branży, dbając o przyjazną atmosferę na każdym etapie złomowania. Możesz u nas poddać złomowaniu auta osobowe, ciężarowe i specjalistyczne, a nawet autobusy.

Auto Kurek – kasacja pojazdów – Auto szrot Włocławek

Kasacja aut Auto Kurek ma wiele zalet, z których skorzystali wszyscy nasi dotychczasowi klienci. Warto wśród nich wyróżnić stuprocentowe bezpieczeństwo każdej transakcji. W trakcie złomowania auta we Włocławku dokonamy jego zważenia i porównamy otrzymaną wartość z tą znajdującą się w dowodzie rejestracyjnym, a należne wynagrodzenie wypłacimy w formie gotówki, do ręki. Nasz auto złom nie bez powodu jest uznawany za jeden z najlepszych w całym regionie.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja aut Włocławek Auto Kurek - zadzwoń 692 443 443

Jak obsługujemy Klientów?


Kontakt telefoniczny

Korzystając z naszych usług, można być pewnym błyskawicznego i skutecznego złomowania samochodu. Aby nawiązać z naszą firmą współpracę, niezbędny jest bezpośredni kontakt – przez zamieszczony na witrynie formularz albo dzwoniąc na następujące numery: 692 443 443 lub 660 637 702.


Zapłata i dokończenie formalności ze złomowaniem

Drugim etapem jest błyskawiczna wycena samochodu – wykonuje się ją przez rozmowę telefoniczną na podstawie informacji przekazanych przez właściciela auta.


Zapłata i dokończenie formalności ze złomowaniem

Tę procedurę kończy podpisanie dokumentów (zawsze gwarantujemy minimum formalności) i szybka płatność z naszej strony.

Formularz zgłoszeniowy


  Decydując się na naszą ofertę, możecie liczyć na sporo korzyści:

  • zapewniamy błyskawiczną procedurę,
  • w naszej firmie możesz liczyć na szybką wycenę i błyskawiczną wypłatę należnej kwoty,
  • podchodzimy indywidualnie do każdego kontrahenta,
  • realizujemy usługi w zakresie złomowania aut przez całą dobę,
  • nasz dojazd pod wybrany przez klienta adres jest darmowy,
  • auto odbieramy do kasacji z własnym transportem.
  złomowanie aut Włocławek

  Złomowanie aut – Włocławek

  Zajmujemy się złomowaniem aut dla naszych klientów we Włocławku i nie tylko, które pochodzą od osób prywatnych oraz przedstawicieli firm. Niezależnie od marki zachęcamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami, którzy chętnie i szybko zajmą się wyceną Państwa auta. Gwarantujemy, że cena zawsze będzie adekwatna do jakości pojazdu. W przypadku pytań lub innych kwestii, które należy wyjaśnić pozostajemy do Państwa dyspozycji przez całą dobę. Nasi kierowcy działają na terenie całego kraju, odbierając auto specjalistycznymi samochodami 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu!

  złomowanie aut Włocławek

  Złomowanie pojazdów – Włocławek

  Dobra oferta to podstawa, dlatego nasze stawki cenowe są najlepsze na rynku. Zapewniamy naszym klientom komfort i bezpieczeństwo od momentu zgłoszenia po finalizacje transakcji. Oddając auto do naszego punktu mają Państwo pewność najlepszej ceny oraz gotówki od ręki. Dla bezpieczeństwa nasi klienci otrzymują stosowną umowę, która poświadcza wykonaną transakcje. Szybko i sprawie tylko w naszym punkcie złomowania pojazdów. Działamy na terenie całego kraju, tak więc kierowcy Auto Kurek podjadą pod dowolnie wskazane miejsce.

  FAQ

  Jakie auta przyjmujecie na złom?

  W naszym punkcie auto kasacji we Włocławku i okolicach możesz zezłomować praktycznie każdy pojazd, nie tylko auta osobowe, lecz także ciężarowe oraz specjalistyczne takie jak terenówki oraz auta sportowe, autobusy i samochody dostawcze. Przyjmujemy do kasacji zarówno auta z najnowszych roczników, np. po wypadku lub zniszczeniu, jak również modele, które lata świetności mają już dawno za sobą.

  Czy za złomowanie auta dostaje się pieniądze?

  Tak, w naszej kasacji aut każda transakcja złomowania równa się wypłacie odpowiedniego wynagrodzenia. Jego wysokość jest uzależniona wyłącznie od masy samochodu, która powinna wynosić tyle samo, ile znajduje się w dowodzie rejestracyjnym. Jeśli jednak waga auta w dniu jego złomowania jest niższa niż 90% masy wbitej w dowód, będzie trzeba uiścić niewielką opłatę, która nieco zmniejszy wysokość wynagrodzenia.

  Czy otrzymam zaświadczenie o zezłomowaniu auta?

  Oczywiście. Nasz auto szrot nie bez powodu jest uznawany za jeden z najlepszych na rynku. Zawsze wystawiamy zaświadczenia, które są niezbędne do poprawnego wyrejestrowania auta z właściwego urzędu.

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.