Złomowanie aut Strzelno

Dla firmy Auto Kurek złomowanie aut w Strzelnie i okolicach jest niezwykle prostą i szybką czynnością. Możesz u nas przeprowadzić kasację samochodu każdego rodzaju – od aut osobowych, poprzez auta ciężarowe, aż na specjalistycznych kończąc. Ponadto na naszej stacji demontażu samochodów można zezłomować samochód w dobrym stanie, jak i doszczętnie zniszczony, powypadkowy.

Auto szrot Strzelno – kasacja pojazdów – Auto Kurek

Nasz auto szrot co roku przyciąga rzesze klientów, którzy cenią sobie wysoką jakość obsługi. Samodzielnie możemy odebrać każde auto na naszą kasację samochodów Auto Kurek naszym własnym transportem, wynagrodzenie wypłacamy w formie gotówki do ręki, a cała transakcja kasacji auta nie powinna zająć więcej, niż jeden dzień roboczy

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Jak przebiega transakcja?


Kontakt telefoniczny

Wszystkim osobom zainteresowanym kasacją aut w Strzelnie Oferujemy pomoc i kompleksowe usługi związane ze złomowaniem pojazdu. W celu nawiązania współpracy konieczne jest bezpośredni kontakt – przez znajdujący się w naszej stronie formularz lub przez dokonanie zgłoszenia przez infolinię.


Oględziny pojazdu

W trakcie dokonywanych oględzin nasz rzeczoznawca zważy pojazd i porówna jego realną masę z informacjami zawartymi w dowodzie rejestracyjnym. Specjalista oceni także oryginalność wszystkich dokumentów dotyczących auta i ich kompletność. W przypadku wystąpienia dużej rozbieżności pomiędzy realną masą pojazdu a tą widniejącą w dowodzie rejestracyjnym, wynagrodzenie może zostać pomniejszone, o czym zawsze informujemy klientów.


Kupno samochodu

Ostatnim etapem transakcje jest złomowanie samochodu wykonane w profesjonalny sposób, a także podpisanie niezbędnych dokumentów. Wszystkie formalności są przejrzyste, nieskomplikowane oraz ograniczone do minimum. Nasi konsultanci są zawsze chętni do pomocy. Należna kwota wypłacana jest bezzwłocznie w formie gotówkowej.

Formularz zgłoszeniowy


    złomowanie aut Strzelno

    Zalety firmy Auto Kurek

    Kasacja aut w firmie Auto Kurek to sama przyjemność. Od wielu lat wyznaczamy na tym polu trendy i staramy się, aby nasze usługi były w pełni dostosowane do oczekiwań i wymagań współczesnych klientów. Złomowanie pojazdów jest w naszej firmie w pełni bezpieczne i wiąże się z minimalnymi formalnościami, ponadto nie powinno zająć dłużej niż jeden dzień. Co więcej, auto kasacja w Strzelnie i okolicach Auto Kurek to firma, która działa w pełni zgodnie z prawem. Posiadamy wszelkie istotne certyfikaty oraz zezwolenia, które uprawniają nas do realizowania złomowania aut w Strzelnie i w całym kraju. Wiele stacji demontażu samochodów działa na zupełnie odwrotnej zasadzie i realizuje swoje czynności w sposób nielegalny z obowiązującym prawem. Pracownicy auto szrotu Auto Kurek służą pomocą na każdym etapie złomowania samochodu, chętnie udzielą wielu wyczerpujących informacji na temat dalszych czynności, pomogą także w aspektach prawnych i technicznych.

    Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.