Złomowanie aut Gniewkowo - demontaż i kasacja samochodów

Bardzo często samochód po poważnym wypadku nie nadaje się do naprawy, ale nie oznacza to, że wszystkie jego części są uszkodzone. Naszym zadaniem jest sprawienie, by dzięki wnętrzu samochodu przeznaczonego do kasacji móc tchnąć życie w inne auto.

Auto szrot Gniewkowo – kasacja pojazdów – Auto Kurek

Dbamy o bezpieczeństwo i komfort naszych klientów, dlatego nas klienci zamieszkujący Gniewkowo z powodzeniem korzystają z naszego auto szrotu. Kupując używane części samochodowe zyskują mają Państwo najlepsze ceny i najbardziej korzystne warunki. Nasi fachowcy dopełniają wszelkich formalności. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja aut Gniewkowo Auto Kurek - zadzwoń 692 443 443

Sposób obsługi Klientów.


Kontakt telefoniczny

Zainteresowanym osobom zapewniamy profesjonalne oraz szybkie złomowanie pojazdu. W celu rozpoczęcia współpracy, konieczny jest bezpośredni kontakt – poprzez znajdujący się na stronie formularz albo dzwoniąc na następujące numery: 692 443 443 lub 660 637 702.


Zapłata i dokończenie formalności ze złomowaniem

Kolejnym krokiem jest natychmiastowa wycena auta – odbywa się ona przez rozmowę telefoniczną na podstawie danych przekazanych przez właściciela samochodu.


Zapłata i dokończenie formalności ze złomowaniem

Ostatni krok to podpisanie dokumentów (zawsze zapewniamy minimum formalności) i szybka płatność z naszej strony.

Formularz zgłoszeniowy


  Wybierając naszą ofertę, mogą Państwo liczyć na wiele korzyści:

  • gwarantujemy łatwą procedurę,
  • w naszej firmie możesz liczyć na szybką wycenę i błyskawiczną wypłatę należnej kwoty,
  • traktujemy indywidualnie każdego kontrahenta,
  • świadczymy usługi w zakresie złomowania aut przez całą dobę,
  • nasz dojazd pod wybrany przez klienta adres jest bezpłatny,
  • pojazd odbieramy do złomowania z prywatnym transportem.
  złomowanie aut Gniewkowo

  Auto szrot – Gniewkowo

  Istnieje wiele ofert dotyczących używanych części do samochodów, jednakże tylko sprawdzone źródła mogą dać gwarancję bezpieczeństwa. W ofercie auto szrotu Auto Kurek, klienci z Gniewkowa cenią sobie profesjonalizm i atrakcyjne ceny. Dokładamy wszelkich starań, by nasi klienci byli zadowoleni i usatysfakcjonowani z zakupów w naszym auto szrocie. Dzięki współpracy ze specjalistami z branży motoryzacyjnej mamy 100% pewności, że oferowane przez nas części będą służyły przez wiele lat wymagającej eksploatacji.

  Auto szrot na terenie Gniewkowa i okolic to szansa na wprowadzenie do ponownego obiegu części z samochodów, których naprawa byłaby zbyt kosztowna. W przypadku oddania auta do kasacji szansa na odzyskanie niektórych części jest wysoce prawdopodobna. To świetna oferta skierowana do klientów indywidualnych, których auto wymaga naprawy lub dla właścicieli warsztatów samochodowych. Dobre, sprawdzone, tanie i bezpieczne części samochodowe w naszym punkcie to najlepsza oferta, z jakiej mogą Państwo skorzystać.

  złomowanie aut Gniewkowo

  Auto szrot dla klientów z Gniewkowa i okolic

  Dzięki różnorodności i dostępowi do aut z całego kraju oferujemy niezwykle szeroki katalog poszczególnych układów i części samochodowych. Współpraca z naszą firmą daje ogromne korzyści, ale przede wszystkim szansę na naprawę wielu aut przy użyciu sprawdzonych i niedrogich części. Gwarantujemy najlepsze warunki sprzedaży. Zapraszamy do współpracy wszystkich zainteresowanych z całej Polski.

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.