Złomowanie i kasacja aut i pojazdów – Toruń

Złomowanie i kasacja aut w Toruniu

Dobry samochód służy przed długie lata. Jednak prędzej czy później się psuje, odmawia posłuszeństwa, wymaga stałych napraw lub gwałtownie się niszczy podczas wypadku. Taki pojazd najlepiej oddać w dobre ręce. F.H.U Frost to profesjonalna Stacja Demontażu Pojazdu (auto szrot), która w swojej ofercie zawarła m.in. złomowanie aut, a także kasację oraz skup aut i serwis pojazdów. Wszystko to kompleksowo oraz na najwyższym poziomie. Działamy od wielu lat i wykonujemy swoją pracę z satysfakcją – autokasacja i autozłomowanie to korzystna inwestycja, która naszym klientom po prostu się opłaca. W Auto Kurek udowadniamy, że złomowanie samochodów może się odbywać korzystnie, bezpiecznie i na korzystnych warunkach. Działamy na terenie całej Polski – przyjmujemy zlecenia od osób zainteresowanych zamieszkujących również Toruń.

autozłomowanie pojazdów - toruń
autokasacja - auto szrot toruń

Autokasacja i złomowanie samochodów – Toruń. Jakie samochody przyjmujemy?

Każdego dnia nas coś zaskakuje, każdego dnia stawiamy przed sobą nowe wyzwania. Odkrywamy perełki samochodowe lub przywracamy do życia zniszczone i wysłużone auta. Bo jesteśmy nie tylko złomowiskiem, ale firmą z duszą. Auto Kurek – auto szrot w Toruniu oraz innych miastach, bo świadczymy usługi na terenie całej Polski, to firma z doświadczeniem, która doskonale wie jak postępować z autami, jak je bezpiecznie złomować oraz poddawać kasacji. Zajmujemy się złomowaniem od początku do końca, a więc odbieramy samochody i inne auta, rozkładamy je na części, a potem prasujemy i pakujemy w paczki dla hut.

Auto szrot – złomujemy pojazdy w Toruniu. Wygodnie i bezpiecznie!

Zdecydowaną większość, bo przyjmujemy zarówno sprawne, jak i mocno zniszczone pojazdy. Zasadniczo istnieje reguła, że są to głównie pojazdy o wadze zbliżonej do fabrycznej – około 90-95% wagi wyjściowej. Złomowanie samochodów i ich autokasacja to proces, któremu mogą zostać poddane, zarówno pojazdy osobowe, jak i dostawcze oraz ciężarowe z Torunia. Auta po wypadkach, te niszczejące na podwórkach czy te, które niedawno zjechały z dróg. Każdorazowo wyceniamy je indywidualnie. W przypadku skupu aut, inwestujemy w samochody nie starsze niż 60 lat. Jest to motywowane naszą chęcią ich odnowy, naprawy i ewentualnej dalszej sprzedaży lub też rozłożenia na sprawne, nadające się do użytku części.
Jeśli zastanawiasz się nad złomowaniem lub autokasacją w Toruniu, zgłoś się do nas!

autokasacja i złomowanie pojazdów

Formularz zgłoszeniowy