Złomowanie aut Toruń - demontaż i kasacja samochodów

Dobry samochód służy przed długie lata. Jednak prędzej czy później się psuje, odmawia posłuszeństwa, wymaga stałych napraw lub gwałtownie się niszczy podczas wypadku. Taki pojazd najlepiej oddać w dobre ręce. F.H.U Frost to profesjonalna Stacja Demontażu Pojazdu (auto szrot), która w swojej ofercie zawarła m.in. złomowanie aut, a także kasację oraz skup aut i serwis pojazdów. Wszystko to kompleksowo oraz na najwyższym poziomie.

Auto szrot Toruń – kasacja pojazdów – Auto Kurek

Działamy od wielu lat i wykonujemy swoją pracę z satysfakcją – autokasacja i autozłomowanie to korzystna inwestycja, która naszym klientom po prostu się opłaca. W Auto Kurek udowadniamy, że złomowanie samochodów może się odbywać korzystnie, bezpiecznie i na korzystnych warunkach. Działamy na terenie całej Polski – przyjmujemy zlecenia od osób zainteresowanych zamieszkujących również Toruń.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja aut Toruń Auto Kurek - zadzwoń 692 443 443

Jak obsługujemy Klientów?


Kontakt telefoniczny

Naszym kontrahentom oferujemy profesjonalne i błyskawiczne złomowanie auta. W celu nawiązania współpracy, niezbędny jest bezpośredni kontakt – poprzez umieszczony na stronie formularz lub dzwoniąc na następujące numery: 692 443 443 lub 660 637 702.


Zapłata i dokończenie formalności ze złomowaniem

Kolejnym krokiem jest błyskawiczna wycena auta – wykonuje się ją przez telefon na bazie informacji przekazanych przez właściciela samochodu.


Zapłata i dokończenie formalności ze złomowaniem

Ostatni krok to podpisanie dokumentów (zawsze zapewniamy minimum formalności) i natychmiastowa płatność z naszej strony.

Formularz zgłoszeniowy


  Decydując się na naszą ofertę, możecie liczyć na wiele korzyści:

  • gwarantujemy błyskawiczną procedurę,
  • u nas możesz liczyć na szybką wycenę i błyskawiczną wypłatę należnej kwoty,
  • traktujemy indywidualnie każdego klienta,
  • świadczymy usługi w zakresie złomowania aut przez całą dobę,
  • nasz dojazd pod wybrany przez klienta adres jest bezpłatny,
  • pojazd odbieramy do złomowania z prywatnym transportem.
  złomowanie aut Toruń

  Autokasacja i złomowanie samochodów – Toruń. Jakie samochody przyjmujemy?

  Każdego dnia nas coś zaskakuje, każdego dnia stawiamy przed sobą nowe wyzwania. Odkrywamy perełki samochodowe lub przywracamy do życia zniszczone i wysłużone auta. Bo jesteśmy nie tylko złomowiskiem, ale firmą z duszą. Auto Kurek – auto szrot w Toruniu oraz innych miastach, bo świadczymy usługi na terenie całej Polski, to firma z doświadczeniem, która doskonale wie jak postępować z autami, jak je bezpiecznie złomować oraz poddawać kasacji. Zajmujemy się złomowaniem od początku do końca, a więc odbieramy samochody i inne auta, rozkładamy je na części, a potem prasujemy i pakujemy w paczki dla hut.

  złomowanie aut

  Auto szrot – złomujemy pojazdy w Toruniu. Wygodnie i bezpiecznie!

  Zdecydowaną większość, bo przyjmujemy zarówno sprawne, jak i mocno zniszczone pojazdy. Zasadniczo istnieje reguła, że są to głównie pojazdy o wadze zbliżonej do fabrycznej – około 90-95% wagi wyjściowej. Złomowanie samochodów i ich autokasacja to proces, któremu mogą zostać poddane, zarówno pojazdy osobowe, jak i dostawcze oraz ciężarowe z Torunia. Auta po wypadkach, te niszczejące na podwórkach czy te, które niedawno zjechały z dróg. Każdorazowo wyceniamy je indywidualnie. W przypadku skupu aut, inwestujemy w samochody nie starsze niż 60 lat. Jest to motywowane naszą chęcią ich odnowy, naprawy i ewentualnej dalszej sprzedaży lub też rozłożenia na sprawne, nadające się do użytku części.
  Jeśli zastanawiasz się nad złomowaniem lub autokasacją w Toruniu, zgłoś się do nas!

  FAQ

  Jakie auta przyjmujecie na złom?

  W naszej stacji demontażu pojazdów w Toruniu można zezłomować praktycznie każdy pojazd używany oraz nowy, bez jakichkolwiek wyjątków. Przyjmujemy na złom zarówno auta powypadkowe i całkowicie wyeksploatowane czy po aktach wandalizmu, zalaniu lub spaleniu, jak również pojazdy w doskonałym stanie i praktycznie nowe. Wypłacamy za nie wynagrodzenie, na którego wysokość ma wpływ między innymi waga samochodu.

  Czy za złomowanie auta dostaje się pieniądze?

  Zdecydowanie tak! Na wysokość wynagrodzenia uzyskanego z tytułu złomowania auta zawsze otrzymuje się wynagrodzenie o odpowiedniej wysokości. Zależy ona od wagi danego auta na dzień jego złomowania. Warto jednak wiedzieć, że w niektórych przypadkach wynagrodzenie może okazać się nieco niższe. Dzieje się tak wtedy, kiedy waga auta podczas ważenia jest niższa niż 90% masy samochodu znajdującej się w dowodzie rejestracyjnym.

  Czy za złomowanie samochodu się płaci?

  Warto wiedzieć, że złomowanie auta nie wiąże się z żadnymi opłatami ze strony samego klienta. To ogromna zaleta dla osób, które preferują darmowe rozwiązania. Co więcej, nasza firma jest najlepszą na rynku, dlatego sami odbieramy samochód ze wskazanego miejsca, które może znajdować się w całym kraju. Skontaktuj się z nami już dziś!

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.