Złomowanie aut Tuchola

Na nasz auto szrot Auto Kurek możesz oddać przeróżne auta i uzyskać z tego tytułu wynagrodzenie np. na zakup kolejnego samochodu. Do złomowania aut w Tucholi przyjmujemy pojazdy w dobrym stanie technicznym oraz powypadkowe i zniszczone, w tym SUVy, ciężarówki, autobusy oraz auta miejskie i inne pojazdy specjalistyczne, np. budowlane.

Auto szrot Tuchola – kasacja pojazdów – Auto Kurek

Wśród wielu zalet złomowania aut w Tucholi w firmie Auto Kurek warto wyróżnić bezpieczeństwo transakcji. Dysponujemy naszymi własnymi umowami, a należność wynikającą z ważenia auta na naszej stacji demontażu samochodów wypłacamy standardowo w formie gotówki do ręki. Odbieramy auta naszym transportem i można się z nami skontaktować przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Jak przebiega transakcja?


Kontakt telefoniczny

Wszystkim osobom zainteresowanym złomowaniem aut w Tucholi oferujemy pomoc i kompleksowe usługi związane z kasacją każdego rodzaju pojazdu. W celu nawiązania współpracy z naszą firmą konieczne jest skontaktowanie się z konsultantem i umówienie się na spotkanie. Zgłoszenia można dokonać drogą telefoniczną, mailową lub przesłać wiadomość za pośrednictwem formularza kontaktowego.


Oględziny pojazdu

W trakcie przeprowadzanych oględzin nasz doświadczony specjalista dokona ważenia pojazdu, a jego realną masę porówna z danymi wpisanymi do dowodu rejestracyjnego. Ponadto rzeczoznawca oceni także oryginalność dokumentów dotyczących złomowanego auta i sprawdzi ich kompletność.


Kupno samochodu

Ostatnim etapem wspólnej transakcji jest kasacja auta wykonana w profesjonalny sposób, w pełni zgodna z obowiązującym prawem. Dodatkowo następuje podpisanie stosownych dokumentów i wydanie zaświadczenia o złomowaniu. Wszelkie formalności są ograniczone do minimum, a wypłata następuje natychmiast – w formie gotówkowej lub przelewem.

Formularz zgłoszeniowy


  złomowanie aut Tuchola

  Dla kogo złomowanie aut jest dobrym rozwiązaniem?

  Auto szrot to doskonałe rozwiązanie dla osób, które mają na swoim podjeździe samochód nienadający się do użytku. Może to być pojazd po pożarze, powodzi lub aktach wandalizmu, lecz także doszczętnie zniszczone po wypadku, który naruszył jego konstrukcję nośną. Naprawa tego typu pojazdów rzadko jest opłacalna, a już z pewnością nie należy do bezpiecznych – uszkodzenie wielu elementów samochodu może w efekcie prowadzić do wielu zagrożeń na drodze. Ze złomowania aut w Tucholi powinni także skorzystać właściciele starszych samochodów, które niewspółmiernie duże koszty utrzymania w stosunku do ich realnej wartości. Bardzo często są to auta stare, które nie cieszą się na rynku żadną popularnością wśród kupujących, dlatego ich oddanie na naszą auto kasację w Tucholi i okolicach jest najlepszym i najszybszym wyjściem z tej sytuacji. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, a w razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami.

  FAQ

  Jakie auta przyjmujecie na złom?

  Nasza auto kasacja w Tucholi jest bardzo elastyczna, gdyż przyjmujemy na złom każdy rodzaj pojazdu, bez względu na jego stan, co jest dużym udogodnieniem dla klientów.

  Gdzie zgłosić złomowanie pojazdu?

  Należy zacząć od złożenia wniosku o wyrejestrowanie pojazdu w odpowiednim Wydziale Komunikacji w ciągu 30 dni od dokonania złomowania. Niezbędne będzie wydane przez naszą firmę zaświadczenie o złomowaniu, unieważniony dowód rejestracyjny i karta pojazdu (jeśli została wcześniej wydana).

  Czy otrzymam zaświadczenie o zezłomowaniu auta?

  Tak – zawsze po złomowaniu auta wydajemy stosowane zaświadczenie, które należy mieć przy sobie podczas składania wniosku w Wydziale Komunikacji.

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.