Złomowanie aut Świecie - demontaż i kasacja samochodów

Auto Kurek oferuje swoim klientom kompleksowe usługi związane z kasacją, złomowaniem oraz sprzedażą aut używanych na terenie całej Polski. Działalność w branży motoryzacyjnej obejmuje również sprzedaż części do samochodów znanych marek, skup surowców wtórnych oraz silników na eksport.

Auto Kurek – kasacja pojazdów – Auto szrot Świecie

Firma posiada oddziały w siedmiu województwach, w tym również w miejscowości Świecie. Tym co wyróżnia ją od konkurencji jest wysoka jakość oferowanych usług oraz atrakcyjne ceny.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja aut Świecie Auto Kurek - zadzwoń 692 443 443

Jak przebiega transakcja?


Kontakt telefoniczny

Naszym kontrahentom zapewniamy szybkie i skuteczne złomowanie pojazdu. Współpraca z nami zaczyna się w chwili nawiązania kontaktu internetowego lub telefonicznego (numery telefonu – 660 637 702 oraz 692 443 443 formularz na stronie internetowej).


Zapłata i dokończenie formalności ze złomowaniem

Drugim etapem jest natychmiastowa wycena pojazdu – wykonuje się ją przez telefon na bazie informacji dostarczonych przez właściciela samochodu.


Zapłata i dokończenie formalności ze złomowaniem

Ostatni krok to podpisanie dokumentacji (przy czym zapewniamy minimalną ilość formalności) i szybka płatność z naszej strony.

Formularz zgłoszeniowy


  Decydując się na naszą ofertę, mogą Państwo liczyć na wiele korzyści:

  • zapewniamy błyskawiczną procedurę,
  • w naszej firmie możesz liczyć na szybką wycenę i błyskawiczną wypłatę pieniędzy,
  • podchodzimy indywidualnie do każdego kontrahenta,
  • realizujemy usługi w zakresie złomowania aut przez całą dobę,
  • nasz dojazd pod wskazany przez klienta adres jest bezpłatny,
  • samochód odbieramy do złomowania z prywatnym transportem.
  złomowanie aut Świecie

  Auto szrot Świecie

  Jedną z głównych gałęzi działalności firmy jest kasacja i złomowanie pojazdów. Auto Kurek zapewnia transport uszkodzonego i niesprawnego auta do punktu obsługi klienta, załatwienie wszelkich formalności związanych z przygotowaniem umowy kupna-sprzedaży oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Wszystko odbywa się na miejscu – wystarczy tylko dowód rejestracyjny oraz dowód tożsamości. Auto-Kurek to licencjonowany punkt demontażu pojazdów, który posiada zezwolenie od właściwego dla danego terenu wojewody.

  Klienci firmy mają możliwość sprzedaży auta na złom na bardzo korzystnych warunkach. Wyceny dokonują wykwalifikowani pracownicy – cena końcowa zależy od wagi i stanu pojazdu, modelu oraz jego unikatowości. Minimalna kwota to 300 złotych, zaś maksymalna to nawet 200 000 złotych, jeśli w grę wchodzą pojazdy unikatowe i wyjątkowe. W Auto-Kurek jest również możliwa kasacja auta, które nie posiada ważnego dowodu rejestracyjnego – w takich przypadkach klient wypełnia stosowne oświadczenie dostępne na naszej stronie internetowej.

  złomowanie aut

  Skup pojazdów używanych – Świecie

  W punkcie obsługi klienta w Świeciu klienci mogą również sprzedać używany pojazd na bardzo korzystnych warunkach – niezależnie od marki, stanu technicznego czy rocznika. Oferowana cena zależy od wielu czynników i waha się od 300 złotych do 200 tysięcy złotych w przypadku aut luksusowych. Firma skupuje pojazdy o różnym przeznaczeniu – osobowe, dostawcze, ciężarowe, terenowe oraz w odróżnieniu od konkurencji również flotowe, które zazwyczaj posiadają duży przebieg i stan zużycia.

  Każdy z punktów stacjonarnych otwarty jest dla klientów 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę. Firma oferuje możliwość transportu auta oraz sprzedaż na indywidualnych warunkach, które są negocjowane bezpośrednio z klientem na miejscu transakcji. Forma płatności w dużej mierze zależy od klienta – skup auta możliwy jest za gotówkę lub w formie szybkiego przelewu. Cała procedura kupna-sprzedaży odbywa się legalnie a pieniądze są przelewane na konto od razu po dokonaniu transakcji.

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.