Złomowanie aut Chełmza

Usługę kasacji pojazdów w Chełmży realizujemy już od wielu lat i dedykujemy ją osobom, które chcą pozbyć się wraku swojego powypadkowego lub doszczętnie zniszczonego samochodu. Oferujemy za nie wynagrodzenie w wysokości adekwatnej do wagi. Co więcej, złomowanie aut w Chełmży w firmie Auto Kurek zajmie Ci nie więcej niż 1 dzień roboczy.

Auto szrot Chełmza – kasacja pojazdów – Auto Kurek

Usługa złomowania samochodów w Chełmży jest realizowana w naszej firmie już od wielu lat, dlatego mamy na tym polu ogromne wręcz doświadczenie. Co roku poprawiamy jakość usług realizowanych przez naszą kasację samochodów i rozszerzamy ją o kolejne działania. Dzięki temu możemy zaoferować odbiór samochodu z miejsca jego składowania, a także wypłatę w formie gotówki do ręki podczas podpisywania umowy.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Jak przebiega transakcja?


Kontakt telefoniczny

Chcąc skorzystać z naszych usług i auto szrotu w Chełmży wystarczy skontaktować się telefonicznie z naszymi konsultantami w celu przekazania informacji dotyczących pojazdu. Podczas rozmowy należy także ustalić miejsce weryfikacji auta.


Oględziny pojazdu

Weryfikacja pojazdu ma na celu przede wszystkim sprawdzenie oryginalności wszystkich dokumentów oraz poznanie realnej masy. Podczas spotkania dokonujemy ważenia samochodu i porównujemy otrzymaną wartość z tą widniejącą w dowodzie rejestracyjnym. W przypadku dużych różnic wynagrodzenie zostanie nieco obniżone.


Kupno samochodu

Ostatnim krokiem jest zaakceptowanie zaproponowanej kwoty, a także podpisanie niezbędnych dokumentów. Dopełnienie formalności wiąże się z wypłatą gotówki do ręki bądź wykonaniem przelewu na konto na wyraźne życzenie klienta.

Formularz zgłoszeniowy


  złomowanie aut Chełmza

  Dlaczego warto skorzystać ze złomowania aut?

  Złomowanie aut w Chełmży to znakomite rozwiązanie dla właścicieli aut powypadkowych oraz doszczętnie zniszczonych, których naprawa jest nieopłacalna lub całkowicie niemożliwa do przeprowadzenia. Używanie samochodu powypadkowego bardzo często stanowi ogromne niebezpieczeństwo szczególnie w przypadku, gdy zniszczenia są rozległe i obejmują elementy konstrukcyjne. Dla nas kasacja aut to podstawa naszej działalności, dlatego zapewniamy błyskawiczną obsługę oraz ogromne doświadczenie, które wynika z naszego ogromnego zaangażowania względem rozwoju. Co roku na naszą auto kasację w Chełmży trafiają tysiące zniszczonych lub sprawnych aut, które generują duże stałe koszty przy ich utrzymaniu. Jest to między innymi polisa OC lub też płatność za prywatny parking, bardzo często dochodzą także koszy poboczne, np. przeglądów. Oznacza to, że bardzo często oddanie auta do naszego auto złomu jest optymalnym i bezpiecznym wyjściem.

  FAQ

  Jakie auta przyjmujecie na złom?

  Auto kasacja w Chełmży przyjmuje każdy rodzaj samochodu, dzięki czemu możesz zezłomować zarówno sprawny, jak i całkowicie wyeksploatowany pojazd. Przyjmujemy auta osobowe i miejskie, jak i samochody typu SUV bądź pojazdy specjalistyczne, terenowe i sportowe.

  Czy za złomowanie samochodu się płaci?

  Złomowanie pojazdu za pośrednictwem naszej firmy jest w pełni darmowe, dzięki czemu nie wiąże się z żadnymi kosztami leżącymi po stronie klienta. Ponadto wypłacamy wynagrodzenie zależne od masy auta.

  Gdzie zgłosić złomowanie pojazdu?

  Po dokonaniu kompletnego złomowania auta nasza firma wystawia zaświadczenie o kasacji, które należy dostarczyć do odpowiedniego Wydziału Komunikacji wraz z unieważnionym dowodem rejestracyjnym i pozostałymi dokumentami.

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.